Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron XC 500 hakkında

Scudo
eğer yarışa girmeyecekseniz 741-d önermem gerçi 741-d nin frenleri biraz düşük kalıyor yarıştakilere göre
471-v sorun çıkartmaz çıkartsada hemen yapılabilen birşey olur.
ama hidrolik disk fren biraz daha ilgi istiyor

Yarışlara Girerim Kardeş Ama Öyle Profesyönel Yarışlara Bunla Katılmayacağım.
Aslında Yarışta Pek Fren Farketmez Disk Kadar Olmasada V Break Yarışta Aynı
Götürür...

Yaw O Kadar Abartmaya Gerek YOK Sen Adam Gibi Sürüyorsan Disk Frenle Aynı Gidersin V İle Hatta V Fren Daha Hafif ;) Sence Yol Bisikleti Neden V Düşün...

daha önce hidrolik disk kullandınızmı bilmiyorum ama yarış koşullarında (amatör olsun - profesyonel olsun) en önemli şeydir fren. yağmurda bile frenleme farkını hissedersiniz. amatörde olsa yarışmayı düşünüyorsanız disk freni es geçmeyin.

v-fren çamurda papuçlarınız en kalitelisinden olsa daha hidrolik fren gibi tutmaz ayrıca papuç ile jant arasına sürekli toprak sıkışıyor
yarış fotoğraflarına bakın v fren bisiklerte acayip topraklanma var o kısımlarda

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman
Merhaba arkadaşlar kronun xc 500 2011 modelini bi bisikletcide gördüm fiyatı peşin 650 tl dedi.kırmızı beyaz bu senenin xc 500 ü çok güzel yakındanda baktım 1 haftaya kadar bu bisikleti almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

http://(link)

Fotoğraftaki bisiklet benim :) 20" kadro, 10 günde 235 km yol yaptım, 100 km si arazidir, hiçbir sorun çıkmadı, 2011 kron xc 500 sedona borladan daha iyi ama 650 çok demiş sanki, pazarlık yapmadın mı ?

• Beğen
Tepkiler: Recep portal
biraz acemiyim usta karıstırdım forumuda :S
evet bu bisikletin aynısını gördüm en son 620 dedi
güzel renk uyumu hayırlı olsun :D

Geri