Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron XC 500 hakkında

Scudo
kron xc si olanlar yakından resmi varsa bi zahmet koyabilirler mi bende kron almayı düsünüyorum

merhabalar.ben forum sitesine yeni kaydoldum.acaba kron xc 500 alıp ön frenini disk fren yaptırabilirmiyim yaptırabilirsem bunun masrafı ne kadar olur.tahmininiz

xc 500 ün göbeği disk frene uyumlu değildir disk frene geçmek istersen göbeğide değiştirmen grekir ayrıca fiyat geçecegin disk frenede bağlıdır disk frene geçtiğinde sana ek olarak vites kolu masrafıda çıkar cunku xc500 ün üzerinde vites-fren kolu birleşiktir. netten istedigin frene ve dedıgım parçalara bakarak kendine fiyat çıkarabılırsın ;)

• Beğen
Tepkiler: kadir kural
kron xc500 550tl olması lazım 300tl de iyi bir hidrolik set göbekler falan derken bence sen eğer henüz almadıysan üzerinde disk olan yada disk uyumlu diğer bisikletlere bakmanı tavsieye ederim ama disk frenin illa hidrolik almak zorunda değilsin ucuz olanlardanda alabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Necati Günüç
Kron hem görüntü hem kullanım hem de hafifilik bakımından salcanodan daha iyi...
6 aydır kron xc 500 kullanıyorum 500-600 tl ye alınabilinecek en güzel bisikletlerden biri... Ama daha iyi bir bisiklete binince kron cx 500 ün biraz vasat, performansının düşük olduğunu anlıyorsunuz... Kronda tek beğendiğim nokta kadronun hafif, sağlam ve rahat olması... diğer parçaları pek tutmadım ..İşimi görüyor mu görüyor. 135 km lik uzun yola dahi çıktım... maşa zoom eh işte, ama ne sertlik ayarı nede kilitleme özelliği var kötü. Frenler iyi iş görüyorlar. vites aynakol seti performans için değil hız yapamıyorsun belli bir yerden sonra. 21 vites olmasından kaynaklı bide. Ruble 7 li dişli sayılarını bilmiyorum ama yokuş yukarı zorluyor. (aynı yokusu scot scale 70 ile zorlanmadan çıktım)

Sonuç olarak bisiklet alacaksanız Kron Öneririm ama bence en iyi fiyat performans için, Kadroyu kron alın sonra ona deore set (vites firen) lastik ve jantlarıda sizin kullanacağınız türe göre seçim yapın ... orjinalini 600 e alacağınıza 750-800 civarı verip 27 vitesli ön maşası sertlik ve kilit özelliği olan bi bisiklet toplamış olursunuz ki bu bence en mantıklı olacaktır.

Saygılar :)

@kadir karademir
Benim xc 500 ü alalı bir hafta oldu ama Kadir beyin belirttiklerine katılıyorum. Bu bisikletin en büyük eksiği vites sisteminin shimano tourney olması. Onun dışındaki özellikleri fiyatına göre gayet iyi. Sonuçta xc 500 den memnunum.

herkeze selam ben 14 yaşındayım kron xc 500 bisikletim var
göbeğinden çıtırtılar geliyor bisikletçiye gittim bilyeleri dağılmıştır dedi açmaya çalıştı açamadı bisikleti ankara kızılay dan aldım bisikletcinin adı bisiklet dünyası yada sarayı idi tam hatırlayamıyoum oraya götür dedi evimiz çok uzak nasıl tamir ettirebilirim

Geri