Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Maalesef dolar:4,13 euro:5,12 arkadaşlar...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
Bu forumu gerçekten çok seviyorum. Konuya doların kaç Türk Lirası olduğuyla başladık ama manyetolu çakmak bile konuştuk bu konu altında :D

@Osmanlı Torunu 1453

vayy dolar 2002'deki gibi 1,20'ye mi düştü? işte bu güzel haber ahbap.

@MossoM hocam şöyle sorayım size sizin bilgilerinizi satmadgına emin oldugunuz,inandıgınız bir şirket var mı<*

@Desert Fox

Hayır yokta insan seviye farkı olur en azından diye düşünüyor. Büyük bir şirketin sattığı firmayla küçük bir firmanın satıcağı firma farklı olcaktır.

bizim eniştenin doblo var çok memnunuz tlyle satılıyor zaten gaz.
dolduruyoruz gazı istediğimiz yere gidiyoruz.
doları amariga düşünsün onlar dolarla benzin alıyor

Dolar bugün rekor kırdı mı?

Şimdilik Hayır

giphy.gif

Şimdi $1 = 4.2922₺

Güniçi Rekor $1 = 4.2946₺

Tüm zamanlar Rekor $1 = 4.3741

(link)

@Fixie Cem

Bu kadar mı hızlı kalkar ya :) Suyu çıktı artık ülkenin. Haber alma hakkını tamamen bitiriyorlar. Az kaldı herşeyden bi haber olacağız.

1J85kG.jpg

"alıntı : (link)"

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
sövmenin adına günah diyorlar

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Oyle demeyin hökumet artik imf ye borc vermeye başladi. Dolar bu iner çikar telas etmeyin. Dis gucler guclu bir Turkiye istemiyor.

Şaka br yana bu cumlelere ölümüne inanan insanlar var ya hersey bim urunlerinden oluyor bence

@mariokaldato
Abi ben okulu uzattım diye krediyi kestiler, bana 400 lira borç vermeyen adam imf ye nasıl versin :D :D :D :D

İmf'ye borç veriyiz emme makas kesmiyi diyorlar halka gelince :D:D:D:D:D:D

@Ahmet Bilge Kaan AKIN aslinda devlet hanesinde gorunmeyen borclar devlet garantisinde ozel sektore kaydigindan biraz halk uzerinde ilizyon olusturuyor. A haberin beyin yakan yayinlari sagolsun

Hukumetin en buyuk basarisi olan tum olumsuzlari dis guclere baglayabilmesi vede kimseninde "_ la madem dis gucler yapiyo bu kadar seyi de seni nasil orada 18 senedir oturtuyorlar?" diye bir sorgulamaya gitmemesi

"Artık internet sitemizde yapılan zamları ve indirimleri yayınlamayacağız. Çünkü biz insanları bilgilendirelim derken büyük tepki alıyoruz. Facebook sayfamıza onlarca insan küfür ediyor. Biz de yönetim kurulu olarak böyle bir karar aldık."

:D Biz insanlara iyilik yapıyoruz ama insanlar iyilikten anlamıyor der gibi yazmışlar haha

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri