Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

Scudo
Arkadaşlar gerçi paylaşmışlar. Geçen gün verdiğim sipariş maili.
Bir de 1 gün içinde yola çıkarırlarsa kargo takibi gelecek. Türkiye'ye uçak kullanmıyorlar diye gördüm. Gemi ile gönderiyorlar. Gemi de yol üstünde bir iki limana uğrarsa en geç 1-2 haftada Istanbul'da olur diye düşünüyorum.

Thank you for ordering from Merlin Cycles Ltd.

We aim to dispatch all orders within one working day, excluding bikes and hand-built wheels.

We will notify you by e-mail as soon as your order leaves our warehouse.

ABOUT THIS ORDER:
=================
Order Number:
Order Date/Time: Tuesday 26th July 2016 11:12am
Source Currency: EUR
Website Currency: EUR
Payment Method: Visa/Visa Debit
Shipping Method: TrakPak

Adamlar okadar sistematik çalışıyor ki, bana atılan mailden yola çıkarak gemimin ilk nereye uğrayacağını bile gördüm :D

(link)

Merlinde bu ürünleri almaya çalışıyorum fakat bana hata veriyor normalde alışveriş yapmıştım ama bankaya konuştuğunda hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler yani yurt dışına alışverişe açık limit yetiyor merline yazdım bu durumi bana bu şekilde donduler hesabınızı inceledik sorun yok diyotlar

Dosyalar

• IMG_20160802_144531_882.jpg
    IMG_20160802_144531_882.jpg
    40,7 KB · Okunma: 51
  • Screenshot_2016-08-02-14-37-15.png
    Screenshot_2016-08-02-14-37-15.png
    19,9 KB · Okunma: 53
@cumhursonmez42 En altta sanırım, sandozlar var. İngiltere'den kimyasal ürün getirilmediğini biliyorum ama sandozda bu kapsamda mı değerlendiriliyor bilmiyorum.

@Kerem Groims hocam herşeyi denedim sadece bisikleti bile sipariş vermeyi denedim ama olmuyor merlinle ve bankaya gorustugumde hiçbir problem olmadığını belirtiyorlar Merlin paypalla gorusun dedi meil attım paypala fakat sıkıntı su paypal turkiyeye aktif değil bakalım ne cevap verecekler

@cumhursonmez42 Biraz basit olacak ama kart tipi visa olabilir mi?

Ayrıca sandozlar gümrükte sorun çıkarabilir. Almanızı tavsiye etmem.

@dramor maalesef denemediğim şey kalmadı sadece bisikleti dahi almaya çalıştım olmuyor

@cumhursonmez42 Bende aynı sorunla dün akşam karşılaştım. Başka kart ile denemeniz gerekli belli ki bu kartı kabul etmiyor.

• Ben enpara ile denedim ve oldu tavsiye ederim.

@Doğancan Mavideniz hocam ben bu kartla önceden flr ayakkabı almıştım bu siteden sorun olmamıştı babamın kartını denedik oda olmadı birazdan enpara kart vardı babamda onu denemedik deneyip bilgi veririm

@cumhursonmez42 Önceden derken acaba paypal aracılığı ile almış olabilir misiniz? Enpara ile deneyince olumlu sonuç alacağınızdan eminim, mutlu haberlerinizi bekliyorum. :)

@Doğancan Mavideniz hocam tesekkur ederim şimdi işlem alındı sayrnde valla gelince bisiklet fotolarini atarım :)

Dikkat!!!
Siparis verecek arkadas spring-parceli bir sure tercih etmemenizi oneririm. Nezaman gelecegi belli degil cunku. Sitelerinde aciklamada bulunmuslar.

(link)

Nezaman acilacagida belli olmadigini soylemisler.
Bir jant aldim merlinden pisman ettiler.

@Sefa coskun Hocam Trakpak'ta çok yavaş geçen hafta yurt dışına sevk edilen ürünler halen giriş yapmadı.Bunların Royal Mail'den Trakpak'a geçmeside iyi olmadı.

Spring parcel'de beter Trakpak'ta beter.CRC'den almak lazım bundan sonra.

• Beğen
Tepkiler: Groims
Trakpak ile dün aldığım ve bugün "werehouse"da olduğu belirtilen kargom ne zaman gelir?

Bu trakprak werehoyse nedir çok fazla alışveriş yapmadığım için bilmiyorm bilgilendirirseniz sevinirim

Gemi ile gönderilecek demek. Depoya teslim edilmiş. Gümrük işlemleri yapılıp gemiye konulacak. 1 gün sonraki gemiye konup, 1-2 haftada gelecektir.

Tesekkur ederrim

Geri