Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

@Auron Sanchez 1 gün gerek 24 -48 saat sonra verecek gümrük işleri.

Scudo
Bu trakpak adamı kanser eder 10 gün oldu halen ptt'de ispanyadan sevk edildi gözüküyor.Önceden Royal Mail ile 4 günde teslim aldığım siparişim olmuştu bunda 10 gündür bekliyorum.

Merlin hangi akla hizmet Royal Mail'i bırakıp TrakPak'a geçti akıl alır şey değil.Tam anlamıyla rezillik birde utanmadan 3-5 gün yazmışlar.

Ne almistiniz hocam peki bu vites grubu gibi ücretsiz gonderimi

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@hlksnrr Gerçekten de felaket yavaşlar 2 gündür kargom işleniyor gözüküyor sistemde. Nasıl bir işleme bu? Acaba kargo olarak bakır getiriyolar da onu mu işliyorlar şuan?

@hlksnrr Trakpak, gemi ile gönderim. Geminin nerede duracağı bellidir. Google a "felixstowe port istanbul port date" departure bölümüne gel, oradan trakpak kaçta yola çıkmış ona bak gemini bul. Mesela benim gemim 15 Ağustos'ta İzmit limanına demir atacak. 27 Temmuz'da verdiğim ürün bana 18 Ağustos'ta gelecek.

• Beğen
Tepkiler: hlksnrr
@cumhursonmez42 Hocam bana sorduysanız bir adaet Shimano R540 pedal ile Campagnolo Veloce fren kaliperleri almıştım.Normal 20 lira ödediğim kargoydu.

@Doğancan Mavideniz Hocam çok yavaşlar bu yavaşlık adamı kanser eder bu devirde gemi ile teslimat mı kaldı Amazon bile 5 dolarlık kargoyu uçakla yolluyor.

@Kerem Groims Hocam biraz daha detay verebilir misiniz tam olarak nasıl bakacağımı bulamadım.Dediğiniz siteden Departure bölümüne ulaştım ama Trakpak ile ilgili bilgi yok.

Bu arada Merlin'e mail atmıştım ve kısaca bu nasıl hizmet Royal Mail çok hızlı ve kaliteliydi trakpak berbat dedim.Şimdi gelen cevaba baktım bana : İade edebilirsiniz ama sev edildikten sonra sipariş iptal edilmez vs. yazmışlar.

Adamlar gemi ile gönderime geçtiler ama uçakla Royal Mail ile gönderdikleri ücret değişmedi.

@hlksnrr siz bana Trackpack yola çıkış bilginizi atın. Ben kontrol edip burada paylaşırım. Şu lazım bana
upload_2016-8-5_17-40-11.png

@Kerem Groims
Date/TimeActivityEvent Code
28/07/2016 16:35:00ROUTED TO DESTINATION299
Hocam bu tarih saate baktığımda bir gemi var oda sonraki liman olarak (Next port) Bremerhaven diyor son liman olarakta (last port) Valencia diyor.Tam olarak nasıl baktığınızıda açıklarısanız çok sevinirim.

Bizimki aynı gemideymiş. 17 Ağustos'ta Istanbul'a demir atıyor.

(link)
upload_2016-8-5_17-51-53.png

(link)

upload_2016-8-5_17-54-1.png

Gemi lojistiğinde, maliyeti azaltmak için limandan limana gidiyor. Istanbul'a malı topluyor sonra Istanbul'dan tekrar Avrupa'ya dolduruyor. ;)

@Kerem Groims Hocam yardım için teşekkürler,

Birdaha da Merlinden birşey almam bu nasıl kargo böyle 26'sında sipariş verdim 17 Ağustosta İstanbula gelecek.Ayakkabı hazır, bisiklet hazır gemi bekliyoruz.

@Kerem Groims Hocam merhabalar,

Benim paket bu sabah itibarı ile Türkiye'ye girmiş gözüküyor, sizde de durum aynı mı?

@Kerem Groims Hocam nasıl oldu bu acaba Almanya'dan uçağa mı transfer oldu bizim paketler ?

@hlksnrr hiçbir fikrim yok. Gemi yükünü doldurup gelmişte olabilir. :) Bence fazla kafa yormayalım. Mutlu mesut olalım :D 27'sinde verdik, 2 haftada geldi gayet iyi :)

@Kerem Groims hocam ya ben 1'inde siparis verdim hala gemiye vermemisler ne zaman verirler ki. Suanki ayakkabim tabanimi cok aciriyor biran once gelse bari :(

@Auron Sanchez Trackpack numaranı özelden at bakarım. Gemi bekleniyor olabilir.

Yolda geliyor. Gemiye konmuş. +5,7 gün koy derim.

• Beğen
Tepkiler: Reis214570
28,07,2016 12,sularında sipariş verdim hala daha böle gözüküyor ne yapmalıyım acill!?merlin.png

@hasanozturkcyclingking

Bekleyeceksin, en azindan gonderilmis. Benimki 27sinden beri gonderilmeyi bekliyor. Seninkinde anormal bir durum yok normal surec.

Geri