Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

@Ketumx Yalniz o bisikletler LSM yani Lady, üst borunun sele borusuyla birleştiği yer cok asagida bayan bisikleti olduğu için.
Ama erkek de isterse kullanabilir elbet.

• Beğen
Tepkiler: Ketumx
Scudo
@Ketumx model ismine takılma. ne istediğine karar ver.
3 tane tercih yapman gerekecek
1 fren pabuçlu mu olsun hidrolik mi ? pabuçlu olursa hafif ve ucuz olur hidrolik olursa daha güvenli ama ağır ve pahalı olur
2 amortisör istiyor musun ? amortisör olursa ağır olur ama çukurlarda çok sarsılmaz ellerin. amortisör olmazsa hafif bir bisiklet olur
ben amörtisörsüz kullanıyorum ve rahatsızlık duymuyorum
karar senin
3 ve son olarak arka aktarıcı tourney olursa daha ucuz olur ama yavaş ve zor vites geçişleri olur. altus olursa daha konforlu ve hızlı vites geçişleri olur

ben 1.5 yıldır 21 vites mdm v kullanıyorum bi sorun yaşamadım. ileride daha yüksek donanımlısını alacağım
sen de mdm v alırsan memnun kalırsın. asfalt toprak taş her yerde kolayca gidiyorum

Cavalier 700 aldım bugün yeni üyeyiz. İlk sürüşü yaptık 10/10 keyif

Mosso bisikletler fiyatına göre nasıl oluyor. Kalitesi nedir. Diğer bisiklet markaları ile karşılaştırdığımda bana daha ucuz geldi.

@dabann Hayırlı olsun, Cavalier kullaniyorum maşallah çok iyidir kendileri, memnun kalırsın.

• Beğen
Tepkiler: bonder76
@ozguryuksel ülkemizdeki en iyi fiyat performans markası. Tayvan'da üretilip İstanbul'da montaj yapılıyor. kadroyu kendi üretiyor. inceltilmiş alüminyum kullanıyorlar bu yüzden hafif oluyor diğer markalara göre. giriş ve orta seviye için en ideal marka. sürümden kazanıyorlar
kendi eş değer diğer markalardaki bisikletlere binersen çok rahat ve konforludur

Performans Bisikletten aldım Tourney set. Bisikleti 2750den 2300e indirdiler. Kask+2 matara kafesi+2 matara+kilit+arka ışık ile beraber hepsine 2600 tl verdim.
Hayırlı olsun, biraz detay verir misiniz? Fiyat, grupset vs.
Tourney set. 2700den 2300e indirdiler. Kask+2 matara kafesi+2 matara+kilit+arka ışık ile beraber toplam 2600e mal oldu

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@alper2508 THARSIS H 105 modelini almayı düşünüyorum..tharsis-105-gri.jpg
Fiyat 8000 tl.
Ben bisikletle uzun yol yapmak istiyorum. Süreceğim yollar genelde soğuk asfalt olucak. Bu bisiklet bu yollara gelirmi? Hızı nasıl olur? Tekerleri dayanıklımıdır? Verdiğim paraya değermi? Bu soruların cevabını öğrenmek istiyorum.

@ozguryuksel bu bisiklet 2020'de çıktı. eminim ki kimse bırak almayı kullanmayı görmemiştir bile. özelliklerine bakılacak olursak uzun yol yaparsın hiç yormaz.
paran varsa al kullan mosso pişman etmez

@alper2508 THARSIS H 105 modelini almayı düşünüyorum..220999 dosyayı görüntüle
Fiyat 8000 tl.
Ben bisikletle uzun yol yapmak istiyorum. Süreceğim yollar genelde soğuk asfalt olucak. Bu bisiklet bu yollara gelirmi? Hızı nasıl olur? Tekerleri dayanıklımıdır? Verdiğim paraya değermi? Bu soruların cevabını öğrenmek istiyorum.
Şu an halihazırda ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama uzun bir aradan sonra tekrar bisiklete başlıyorsanız biraz daha uygun bir model de düşünebilirsiniz.

@karbonmasa Şu anda kullandığım bir bisiklet yok. Neden daha uygun bir modelle başlamalıyım.

@alper2508 mdm v neyi ifade ediyor tam olarak?

@karbonmasa Şu anda kullandığım bir bisiklet yok. Neden daha uygun bir modelle başlamalıyım.
İleride alacağınız bisikletten beklentinizi bilmeniz açısından iyi olur diye düşünmüştüm. Safkan yol da alabilirsiniz gravel de çünkü almayı düşündüğünüz model henüz bilinmiyor kullanıcı tavsiyesi bulamazsınız. Tabi bulursanız süper olur.
@alper2508 mdm v neyi ifade ediyor tam olarak?
Düz maşa, V fren.

@karbonmasa Çok basit sorular sordugumun farkındayım ama idare edin hocam: Yani legarda 2021 MSM V ile MDM V arasındaki fark maşaları mı oluyor? S harfi kilitlenebilir maşayı ifade ediyor değil mi? Herkes maşanın kilitli olmasının gereksiz olduugndan bahsetmiş. Avantajı nedir bu maşaların. Bir de 21 vites ile 24 vitesin arasındaki fark nedir?

@karbonmasa Çok basit sorular sordugumun farkındayım ama idare edin hocam: Yani legarda 2021 MSM V ile MDM V arasındaki fark maşaları mı oluyor? S harfi kilitlenebilir maşayı ifade ediyor değil mi? Herkes maşanın kilitli olmasının gereksiz olduugndan bahsetmiş. Avantajı nedir bu maşaların. Bir de 21 vites ile 24 vitesin arasındaki fark nedir?
Bu fiyat seviyesinde maşa almak bence çok mantıksız çünkü kattığı konfor çok az ve bozulma ihtimali yüksek üstüne üstlük hem 100₺ pahalı hem 1400 gram civarı ağır. 21 ve 24 vites olması hızlanma sırasında dişli oranları birbirine yakın olacağı için biraz daha kolay vites oranı yakalarsınız (burayı tam açıklayamadım). Benim size önerim MDM V 2021. Dikkat edin ellerinde 1921 olan bisikletçiler farkı yok deyip size satmak isteyebilir ama yeni sele ve elciklerle geliyor 2021 ve fiyatına göre çok hafif 12,2 kilo. İleride çok isterseniz 450₺ civarı masrafla vites kolları ve ruble değişimi ile 24 yapabilirsiniz çünkü üzerinde gelen arka aktarıcı hem 7 hem 8’li vites destekliyor.

@karbonmasa Hocam benim süreceğim yollar genelde soğuk asfalt. Bisikleti çok seviyorum. Fiziğimde bisiklete uygun.

@karbonmasa Hocam benim süreceğim yollar genelde soğuk asfalt. Bisikleti çok seviyorum. Fiziğimde bisiklete uygun.
Soğuk asfalt için attığınız bisiklet uygun görünüyor bence ama daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsa güzel olur ben sadece başlangıçta yaptığım hatayı yapmayın diye öneride bulundum.

Geri