Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

Mosso Wildfire 27.5 Ltd Hyd 18 Kadro 21 Aldım sorun yaşayan var mı?

Scudo
Sorun mu yaşıyorsunuz?

Sorun mu yaşıyorsunuz?
Hayır ama şikayet edenler var o yüzden sordum. 1 Ay sonra bozulanlar vb tarzında şikayetler okudum. Dün satın aldım şuan tedirginim açıkcası.

Merhaba arkadaşlar. 2019 da mosso monza c.x topladım. Sorum şu shimano 3550 50-34t aynakol ve rs500 göbek ile sıkıntı yaşadım. Şöyleki mil kısa geldi sanırım. hollovtec mil uzunluğu içerden 110 mm bu yarış versiyonlarının galiba. Cyclocros olanlarda bu uzunluk 115 yada 120 mm olması gerekiyor dedi birisi. Mil uzunluğu hakkında bilgisi olan varmı. MTB lerde 120 mm galiba. Bende shimano tourney kare mil 50-34t aynakol ile kullanıyorum. Ama hollovtec kullanmak istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

@Exodius Çok kafaya takıyorsunuz:D
Merhabalar arkadaşlar Mosso Legarda 2021 mdm hidrolik fren modelini kullanıyorum bu model bisikleti olup disk freni söküp v frene dönüştüren var mı?

@Exodius Çok kafaya takıyorsunuz:D
Merhabalar arkadaşlar Mosso Legarda 2021 mdm hidrolik fren modelini kullanıyorum bu model bisikleti olup disk freni söküp v frene dönüştüren var mı?
-Kadroda ve maşada fren ayağı açmak
-yeni fren ayakları, fren kolları, vitesle birleşikse yeni vites kolları
-V fren uyumlu yeni jantlar

Sonuç: Bunca masraftan sonra 300 lira daha ucuz bir bisiklete kavuşmak.
Bu işlemi yapan bir arkadaş varsa eğer ben şahsen gerçek hayatta dahi tanışmak isterim.

@undefined Ömrünü yitirmiş hidrolik aksan ve diskleri yenilemek yerine uyguna v fren yapmak isteyenler olmuştur veya hesabını yapan:=) olup olmadığını öğrenmek isterim. ek olarak delikler mevcut.

@safex delik mevcutsa elbet dönüşür ama hidrolik aksam ömrünü öyle kolay kolay tamamlamaz. Yağ değişir kaliper değişir hortum değişir bunların hepsi jant değişiminden daha uyguna gelir.

• Beğen
Tepkiler: safex ve Barisc61
@alper2508 Alper merhaba sanırım Mosso 21 vites mdm v kullanıyorsun. Ben de bu marka/modelden almak istiyorum. Fakat ilk profesyonel bisikletim olacak o yüzden özellikle kullanan birinin görüşlerini bilmek istedim. Bisikleti şehir içi gezi ve şehir içi uzun km için kullanacağım onun için düz yolda yormayan ve hafif bir bisiklet tercih etmek istiyorum ve yeni başlayan biri için bu markanın bu modelini önerir misin?

@yavuzhan61 Öneririm hocam:=) Bende Mosso Legarda 2021 mdm h kullanıyorum.

Selamlar. Mosso Cavalier 700 Sora ile ben de kulübe dahil olayım.
(link)
(link)
(link)
Bisikleti incelerken rublenin kodunu google yazdığımda mossonun web sitesinde açıklandığı gibi sora değil alivio olarak görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: DeaKeN
@undefined Hayırlısı olsun. Ekipman ve fiyat iyi fakat şu Cavalier serisinin tasarımına ısınamadım.

@undefined Hayırlısı olsun. Ekipman ve fiyat iyi fakat şu Cavalier serisinin tasarımına ısınamadım.
Teşekkürler. Biraz cafcaflı evet. Lakin ilk yol bisikletim.

• Beğen
Tepkiler: safex
@safex çok teşekkür ederim üstadım muhtemelen alacağım dediğim gibi giriş için uygun mu en çok onu merak ediyordum bir de hafifliği ve düz yolda yormamasını

Arkadaşlar bisikletimde fabrika çıkışı 700x35 flash rubena var şu lastiğe geçmek istiyorum kullanan deneyimleyen var mi ?
(link)

Arkadaşlar 2015 mosso wildfire 29 HYD bisiklet almak mantıklı mıdır bayağı temiz görünüyor. bakımları iyi yapılmış çok da kullanılmamış bisiklet aşağıda Fiyat olarak 1600 lira istiyor. Lastikleri söküp orijinal kalın lastikleri takacak o lastikler 2 gün kullanılmış
WhatsApp Image 2020-07-28 at 23.08.53.jpeg

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2016 mosso wildfire 29 HYD bisiklet almak mantıklı mıdır bayağı temiz görünüyor. bakımları iyi yapılmış çok da kullanılmamış bisiklet aşağıda Fiyat olarak 1600 lira istiyor. Lastikleri söküp orijinal kalın lastikleri takacak o lastikler 2 gün kullanılmış
235626 dosyayı görüntüle
Hidroliklerde problem olmuş mu? Mutlaka sorun.

Hidroliklerde problem olmuş mu? Mutlaka sorun.
2015 modelmiş şimdi katalogdan baktım da dediğine göre bisikleti aldıktan sonra tayini çıkmış ve 2018 den bu yana 3 yaz belli süre kullanmış ve hiçbir ğarçası sorun çıkarmamış. Ama fiyat pahalı gibi geldi haksız mıyım?

@firatkrky 2015 model bisiklet 1600TL mi? Abartmasınlar.

2015 modelmiş şimdi katalogdan baktım da dediğine göre bisikleti aldıktan sonra tayini çıkmış ve 2018 den bu yana 3 yaz belli süre kullanmış ve hiçbir ğarçası sorun çıkarmamış. Ama fiyat pahalı gibi geldi haksız mıyım?
Hidrolik disk fren tercihinizin sebebi ne? Eper şehir içi kullanacaksınız v fren yeterli olur. O zaman o fiyata aynı bisikletin sıfırını alırsınız.

Geri