Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

Scudo
1. Ay bakımda ne yapılıyor ve para istiyorlar mı acaba?

@iceice kimisi 1 saat sonra gel al diyip hiçbir şey yapmıyor. Kimisi de sorunları varsa soruyor ona göre bakıyor ve bazı alyanları sıkıyor akort kontrolü yapıyor vs. diye gider. Ücretsiz yapılıyor genelde bildiğim kadarıyla.

@iceice bisikleti alırken kupon gibi bir şey veriyorlar, onunla ücretsiz oluyor.
Benim bakımı yaptırdığım usta 5 dk kadar ayar yaptı ama viteslerden şikayetçiydim, düzeldi. İlk montajı nasılsa yeni bisiklette ayar çabuk bozulacak diye üstünkörü yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Yani önemli aslında ilk ay bakımı.
Bir süre sürdüyseniz şikayetçi olduğunuz konuları söylerseniz o konulara biraz daha dikkat ederler.

Teslim ederken biraz sür deyip ayarsız bisiklet teslim ediyorlar.Tamamen ücretsiz kuponları bir an önce bitirmek için yapılan sistem. Aslında kupon da tamamen bakım yapılması gereken seçenekler var ama onlar sadece sizin şikayet ettiğiniz 1 2 parça işi yapıp kuponu alıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
arkadaşlar 55 gün içinde 6. arka tekerim patladı arka tekeri değiştirmek istiyorum artık zırhlı bir lastik alacam kronik bir problem belli ki artık psikolojim bozuldu teker patladı mı diye iki de bir de arkaya bakıyorum patladı mı diye uyumlu tekeri nasıl bulurum

FLASH V66 37X622 (1mm ZIRHLI-REFLEKTÖRLÜ) lastik bu
STARRIMS J19SZ jant bu

arkadaşlar 55 gün içinde 6. arka tekerim patladı arka tekeri değiştirmek istiyorum artık zırhlı bir lastik alacam kronik bir problem belli ki artık psikolojim bozuldu teker patladı mı diye iki de bir de arkaya bakıyorum patladı mı diye uyumlu tekeri nasıl bulurum

FLASH V66 37X622 (1mm ZIRHLI-REFLEKTÖRLÜ) lastik bu
STARRIMS J19SZ jant bu
Hocam cst 7 korumalı lastik aldım ben de. Tanesi 110 liraya geliyor n11 erdoğanlarda

• Beğen
Tepkiler: Halo
Hocam cst 7 korumalı lastik aldım ben de. Tanesi 110 liraya geliyor n11 erdoğanlarda
hocam bisiklete uyumlu olup olmadıgını nasıl anlıyoruz ona göre birkaç secenege daha bakayım sizin dediginizi not ediyorum şimdi yorumlar gayet iyi hepsiburadada

hocam bisiklete uyumlu olup olmadıgını nasıl anlıyoruz ona göre birkaç secenege daha bakayım sizin dediginizi not ediyorum şimdi yorumlar gayet iyi hepsiburadada
Dostum lastiğin üzerinde yazıyor 700x35 diye

hocam son soru benim sadece arka patlıyor sadece arkayı değiştirsem sıkıntı olur mu ön kendi lastiği kalsa
Lastik ağırlıkları Farklı olacağından sorun olabilir ikisini de değiştirin ya da daha ucuz yollu patlak önleyici şerit alırsanız lastik değiştirmenize gerek kalmaz.Ya da sıvı kullanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Halo
Tekrar merhaba dün 4 model arasında kaldığımı söyleyerek yardım istemiştim bugün onu ikiye indirdim fakat işin içinden çıkamıyorum bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Mosso Cavalier 700 claris 2020 model ve Peugeot r15 Sora 2019 model arasında kaldım (Fiyatları aşağı yukarı aynı).
Mossonun aktarıcılara ve vites kollarına ek olarak göbekleri ve frenleri de claris fakat peugeot'nun göbeklerinin markasına dair bir bilgi bulunmuyor ve fren olarak da tektro kullanıyor. Bu yüzden kararsız kaldım siz ne önerirsiniz?

Corelliydi bisandı derken bende mosso cavalier claris aldım sonunda, yarın teslim alacağım bisikleti.İleride jantları değiştirmeyi düşünüyorum, kullananlar var ise başka tavsiyelere de açığım.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
@Muhibbi 2019 Peugeot'u bulamadım ama göbek bilgisi yoksa bile full sora ise göbekleri de öyledir diye düşünüyorum. Ama masraftan kısacaklarsa kendi göbeklerinden koyma ihtimalleri de yüksek maalesef. Ben olsam Mosso alırım daha estetik duruyor. En azından A'dan Z'ye bilebileceğiniz bir model de olur şu an. Peugeot hakkında satıcıdan bilgi almaya çalışın eğer Peugeot ilginizi çekiyorsa.

@Insécateur Hayırlı olsun kazasız belasız binlerce kilometreleriniz olsun.

• Beğen
Tepkiler: Feunard
@ExKyotoo değerli yorumunuz için teşekkürler hocam. Peugeot r15 modeli sora grup set olarak geçmiyor ve göbeklerin üzerinde herhangi bir yazı yok, ben de başta sizin gibi sora olabilir diye düşünmüştüm fakat sanırım öyle değilmiş, yani markasız. Frenleri de tektro zaten o yazıyor.

Ben de mossoyu çok şık buluyordum ta ki peugeot'yu mağazada görüp ona dokunana kadar. Fotoğraftta gözüktüğünün aksine o kadar estetik bir kadrosu var ki görmeden anlamak mümkün değil.

Fakat tasarımdan ziyade (ikisi de çok hoşuma gidiyor) bisikletin en önemli parçalarının sora olması çok cazip geliyor, ve sora kullanılan bir bisiklette maliyetten kısmak isteseler bile kötü bir göbek koymazlar diye düşünüyorum, frenleri de gerekirse kendim değiştiririm diye düşünüyorum. Gel gör ki yine karar veremiyorum, işin içinden çıkamıyorum :(

@yavuzhan61 kesinlikle öneririm. bu başlığın önceki sayfalarında açıklamalı uzun yorumum var bakabilirsin

@Muhibbi Upgrade olayına girişmek hem masraflı hem uğraştırıcı hem de karsız. Bence aldığınız şeyi en orjinal haliyle(eskiyen parçaların değişmesi hariç fren vb.) kullanın gerisi zaten aksesuar. Peugeot yol bisikletini canlı görmedim ama fotoğrafta göründüğünden elbette iyi görünüyordur. Ben sadece renklerini tasarımını beğenemiyorum. Yoksa kadro diğerlerinden altta kalır değil. Mossodan sonra bana Peugeot sonra da Bisan yakın geliyor. Bunun çevremdeki satış ve servis ağıyla da alakası var biraz.

• Beğen
Tepkiler: Muhibbi
Ön teker göbeğindeki mandal bende sol tarafta. Sizde neden bisikletin sağında. Normalde hangi tarafında bulunması gerekiyor.
yanlız o bisiklet size bayagı küçük.
Herkese selam. Bisikletimi aldım. Çok ama çok mutluyum. Süreç içinde bisikletimle ilgili daha çok şey öğreneceğimin farkındayım. O yüzden burayı daha fazla içselleştirmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. Burada okuduklarım bana bisiklet camiasının ne kadar yardımsever ve özgürlükçü olduğunu da göstermiş oldu. Daha fazla pedallayıp daha fazla özgürleşmek ümidiyle. Hepinize sağlıklı günler diliyorum. Sevgiler. ☺
o sele öyle durmaz yanlız.

Geri