Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

Gvl 290 siparişi verdik bakalım . Akşam elimde olacak . Lastik olarak Rubena ocelot 29x2,10 mtb var . Keşke şehir için biraz daha uygun bir şey olsaydı . Acaba ilerde bu lastikleri 700x38 700x35 lastiklerle degistirebilir miyim ve hızlı konusunda etkili olur mu ? Ekipman olarak neler almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım . Tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı ? Üzerinde ön arka reflektör bile bulunmuyor ya da kedi gözü .

Scudo
@BhdrAltn peki kaç basıyorsunuz ? Beton yollar asfalt ağırlıklı bozuk satıh yollar için

@Myali , Çok tecrübeli değilim bisiklet konusunda , daha iyi bilen arkadaşlar da fikir paylaşır sanırım. Ben 90 kg yim ; ön lastiğe 65-70 arası arka lastiğe de 75-80 psi arası basıyorum. Aralık veriyorum çünkü pompanın göstergesinin kalibrasyonu na pek güvenemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Myali
@amasseia teşekkür ederim. En son 19 sene ònce sürmüştüm . Nedendir bilmem birden bir istek geldi :D

Bisikletim geldi. Görünüşünü begendim . 21" oldukca iri geldi gozume . Yarın goturup tam kurulumunu , ayarlarını yaptırınca sürüşü hakkında da yazarım.

Arka stop olarak
Meilan x6

Kask olarak
Moon mv 29 2020 flaşörlü modelini aldım. Umarım pişman etmezler hiç uğrasmak istemiyorum iade ile felan.

Ufak tefek diğer şeyleri de aldım. 29" mtb lastikleriyle göbek eritmeye yönelik sürüşler yapacagım . Tabi unutmadıysam :)

• Beğen
Tepkiler: amasseia
@BhdrAltn Bisikletiniz şehir bisikleti ise arka teker için o hava fazla.

• Beğen
Tepkiler: BhdrAltn
@BhdrAltn Normal bir sürücü için mesela PSI değeri maksimum 80 olan lastik için 65-68 arası basılabilir.

• Beğen
Tepkiler: BhdrAltn
Günaydın arkadaşlar.
Mosso Legarda 2027 Disk fren kullanıyorum.Bu bisiklet için arka bagaj almak isterim ve doğal olarak da heybe tarzı bir çanta.
İçine iş yerinde giymek için kıyafetlerimi koyacağım.
Tavsiyeniz var mıdır acaba 2 ürün için de...
Şimdiden teşekkür ederim.

Bir arkadaşım için 46 kadro 2021 mdm v bakıyoruz stok bilgisi olan paylaşırsa çok makbule geçer.

Herkese merhaba ;
Yarın Mosso Legarda 2021 MSM V model bisiklet alıyorum. Uzun yıllar sonra ilk profesyonel bisikletim olacak. Genel olarak iş-ev arasında (Gidiş geliş 8 km) kullanmayı, izinlerimdede 20-30 km zorlamayı düşünüyorum. Baya araştırdım fakat pek problem yaşayanı duymadım. Tecrübelerimi paylaşmaya buradan devam edeceğim. Herkese iyi sürüşler.

Herkese merhaba. Bugun 2027 modelini alacağım. 1.70 boy için 46 kadro uygun mudur bacak boyum 74cm

@bohemamca merhaba. Benim boy 168cm bacak boyum ise 73cm. 46 kadroya rahat biniyorum.

• Beğen
Tepkiler: bohemamca
Kadroyu bacak aranıza aldiginizda herhangi bir rahatsızlık veriyor mu hocam

Emin değilim ama sanki en küçüğü 46 zaten. Kadronun seleye yakın kısmı daha alçak. Gidona doğru gittikçe yükseliyor. Eğer inerken çok öne doğru kaymazsam sıkıntı yok. Ancak inip binerken sele yüksekliği dolayısı ile biraz zorlanıyorum. Onuda 50 olan yaşıma ve çok açılmayan bacaklarıma bağlıyorum.

@ismailaydogan
Herkese merhaba ; Yarın Mosso Legarda 2021 MSM V model bisiklet alıyorum. Uzun yıllar sonra ilk profesyonel bisikletim olacak. Genel olarak iş-ev arasında (Gidiş geliş 8 km) kullanmayı, izinlerimdede 20-30 km zorlamayı düşünüyorum. Baya araştırdım fakat pek problem yaşayanı duymadım. Tecrübelerimi paylaşmaya buradan devam edeceğim. Herkese iyi sürüşler.

Son düzenleme:
Geri