Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

Hocam internet sitesinde stok yetersiz diyor ..

@ikraertas

Birde ldm lsm ne oluyor acaba ?

Scudo
@derracetii Hocam web sitelerinde bi sıkıntı var onların kaç zamandır. Yarın bi arayıp konuşun isterseniz, siteye güvenmenizi tavsiye etmem

• Beğen
Tepkiler: derracetii
merhaba, bugün uzunca bir araştırmadan sonra mosso legarda 1621 mdm v modelini (link) İzmir Sundu bisikletten aldım. 56 cm kadro boyu uygun geldi. Bu çocukken kullandığım bisikleti saymazsak ilk bisikletim. Evet daha alışmam gereken bir süreç var ancak gidon boyu alçak geldi ve şuan en yukarı pozisyonda olduğunu söylediler. Bu yüzden avuç içimde ağrı oluyor. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

• Beğen
Tepkiler: laumexs
@derracetii Valla hiç sallamayayım, ne farkı var hiç bilmiyorum..

@messdent Hadi ya... Kötü olmuş. 56 kadro boyunun tam geldiğine emin misiniz? Kısa olduğu için baskı yapıyordur. En fazla, biraz daha kaliteli jelli bi eldiven kullanmanızı önerebilirim

@derracetii Rica ederim, kazasız belasız olur insaşallah :)

@messdent
Maşa sabit olduğu için yükselmiyor gidon yükseltme aparatı almalısiniz elciklerde değişmeli sonrasında sıkıntısız kullanırsiniz zira aynı sıkıntıları bende yaşadım

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@derracetii Konyada aziziyeden aldım fakat satıcıyı paylaşmak istemiyorum çünkü pek memnun kalmadım satıcıdan çok konuşuyor oldukça ilgisizler. Mecbur olduğum için o bisiketçiden aldım lakin bir daha asla ordan alışveriş yapmıycam

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903
merhaba bende bi arkadaşımla beraber 1621 msm almayı düşünüyoruz. birer tane alıp istanbuldan ege kıyılarından akdedenize kadar uzanmayı. bisiklet olayında yeni olduğumuz için araştırıyoruz hala. 1621 msm bize uzun yolda sürekli sorun çıkartabilecek bir bisiklet değil duyduğum yada okuduğum kadarıyla. bi de mosso kullanıcılarına sormak istedim açıkcası :)

• Beğen
Tepkiler: Helen
@LenBarlow selesi rahatsız , elcikleri uyduruk 8 günlük mosso legarda 1621msm kullanıcısıyım bu kadar gözlemledim:eek:ops:

@vatan çözüm bulunmayacak sıkıntısı yok gibi yani. gerçi bisiklete alışık değilim bi süre rahatsızlık olur dediler :D

• Beğen
Tepkiler: Helen
@LenBarlow At sırtında değilsin ya Kürşad :D Geometrisi falan çok hoş bence eskiden kron xc500 vardı bende onun geometrisini hiç sevemedim örneğin

@vatan :D atada bi merakım yok değil. kron da baktım ama caydım açıkcası fiyatı falan makuldü ama gerek pek servisi yok demeleri gerekse pek içaçıcı konuşmamalarından dolayı. gerçi adam kendi bisikletini satmak ister ondan da biraz gömmüş olabilir :D

Derler ya para kadro ya verilir mosso da makul f/p ile bence güzel kadrosu var zaten kadro üreticisi bir marka

@LenBarlow Ben açıkça fikrimi söyliyim scott almak istiyodum param yetmedi mosso aldım :D:D Ama iyi yani :harika:

@vatan
Mosso da şöyle bir şey var. Üretici önemli yerlerden kısmamış ama fren gibi sele gibi elcik gibi şeyden kısmış. Onlarıda değiştirdim Legarda 1624V sahibiyim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: sukrucan ve vatan
@zlatan_1903 evet gidonu yükseltmem gerekiyor diye düşündüm ben de. Öne doğru eğildikçe ağırlığım kollsrs biniyor ve ergonomi bozuluyor. Bu gidon yükseltme aparatı alırken dikkat etmem gereken birşey var mı ? kelebek gidon alsam aynı amaç için uygun olur mu acaba?

@messdent
Bu tercih size kalmış kelebek gidon ile de çözebilirsiniz ama gidon yükseltme aparatı gibi olurmu onu bilemem iki ölçüsü vardi benim aldığım yerde zaten ölçülerine göre fiyatları da değişiyor bana gidon yükseltme aparatı daha avantajlı geldi

Geri