Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

@Ysryyn Yılaannn 🐍 Turlamayi 4 gözle bekleyen yılan gibi yakışıklı 👍 Cok mantıklı bir bisiklet.

@Wéndigo23
Hayırlı uğurlu olsun. Şu günlerde, kapalı ortamda bisikletinizi gelip gidip her gün bi yoklarsiniz, frenlerini, tekerlerini sıkıp hâl hatir sorarsiniz ben gibi 😄

@safex geldi bisikletin, nasil memnun musun? Ben gayet hoş buldum. Frenler hidrolik mi mekanik disk fren mi?
Teşekkür ederim👍bekliyoruz gezmek için ama 😷bazen çıkıyorum ama kendim için değil. Bagaja 5 kilo kedi maması koyup 40.50 km turlayıp kedileri doyuruyorum. Onlar içşn çıkıyorum. Söylememin sebebi ise, bagajı olan arkadaşlar da yapabilir. IMG_20200406_224629.jpg

Scudo
@Ysryyn çok güzel yapıyorsunuz, Allah kabul etsin. Özellikle bu gunlerde hayvanlarin böyle bir destege cok ihtiyacı var.

@Ysryyn çok güzel yapıyorsunuz, Allah kabul etsin. Özellikle bu gunlerde hayvanlarin böyle bir destege cok ihtiyacı var.
Dostum evet. Bagaj takılı oldugu müddetçe yanmda hep vardır. Dağ tepe gezerken illaki kedi köpek denk geliyor. Boşuboşuna gezmemiş oluyorum bu arada. Bi işe yarayayım 😀cyclocross gerçekten mantıklı söylediğin gibi. Hepsinin yeri ayrıdır elbette ama, bizim gibi laylaylom gezen şnsanlar için en ideali cyclocross veya gravel👍

@Ysryyn aynen cok güzel düşünmüşsun 👍
Bu arada seninle de bi turlayamadik. Geçen sene özelden konusmustuk ama islerimden dolayi turlayamamistik. Umarim pandemi geçer ve biz de kedi ve kopekleri yemleye yemleye güzel bir tur yapariz ama sicak asfalt olacak bana cycross bisikletim yok sonuçta 😉

Bu arada seninle de bi turlayamadik. Geçen sene özelden konusmustuk ama islerimden dolayi turlayamamistik. Umarim pandemi geçer ve biz de kedi ve kopekleri yemleye yemleye güzel bir tur yapariz ama sicak asfalt olacak bana cycross bisikletim yok sonuçta 😉
Herzaman çok isterim senin gibi bşr dostla turlamayı👍😀ne zaman müsait olursak ilk fırsatta yapalım arkadaşım.
Üçevlerdeydin galiba öyle hatırlıyorum. Görükledeyim bende👍

@Ysryyn dostum Allah gönlüne göre versin, geçen bir köpek ilk önce havladı, sonra gevşedi başladı kuyruğunu sallamaya, sevdim okşadım yanımada ekmek almamıştım , harika bir sadakadan mahrum kaldım, ayrılırken içim buruk ayrıldım. Aslında tedbirli gitmek lazım. Ummadığın bir yerde belki aç bir hayvanın açlığını giderebiliriz.

@necmeddin Necmettin abi iyi balikciyimdir haa ne zaman gidiyoruz balığa, hem de hemşehriyiz galiba?

• Beğen
Tepkiler: Myali
@Ysryyn dostum Allah gönlüne göre versin, geçen bir köpek ilk önce havladı, sonra gevşedi başladı kuyruğunu sallamaya, sevdim okşadım yanımada ekmek almamıştım , harika bir sadakan mahrum kaldım, ayrılırken içim buruk ayrıldım. Aslında tedbirli gitmek lazım. Ummadığın bir yerde belki aç bir hayvanın açlığını giderebiliriz.
Teşekkür ederim necmeddin abim👍🙏benim evde 8 tane kedim var. Hepsini sokaktan aldım yavru iken. Bakımları vs hepsini yaptırdım. Şuan 2 yaşına geldiler neredeyse, hepsi yaşıt sayılır, bikaçtamesi 1 yaşında. Evde mama çok, malum kedi çok olunca. Sokaktakilerde bşzim canımız, evde herzaman var oldugu sürece doyuruyorum sokaktakileri.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@Ysryyn maşallah :harika: . Biz birine bakamıyoruz, ancak köye gidince köydekilerine, onlarda pek pas vermiyorlar.

@Ysryyn maşallah :harika: . Biz birine bakamıyoruz, ancak köye gidince köydekilerine, onlarda pek pas vermiyorlar.
Abi bşz evde 2 kişi yaşadığımız için, bide ev 4+1 bari işe yarasın beton parçaları😀inan 2 yıldır stres VS zamanın nasıl geçtiği belli değil. Evde sürekli onlarla oynuyor kavga ediyoruz.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@Ysryyn Yılaannn 🐍 Turlamayi 4 gözle bekleyen yılan gibi yakışıklı 👍 Cok mantıklı bir bisiklet.

@Wéndigo23
Hayırlı uğurlu olsun. Şu günlerde, kapalı ortamda bisikletinizi gelip gidip her gün bi yoklarsiniz, frenlerini, tekerlerini sıkıp hâl hatir sorarsiniz ben gibi 😄

@safex geldi bisikletin, nasil memnun musun? Ben gayet hoş buldum. Frenler hidrolik mi mekanik disk fren mi?
Merhabalar hocam, bisikletten memnunum fakat lastik için doğru havayı arıyoruz bakalım. Bir de arada "tık tık" sesi geliyor onu çözmeye çalışıyorum. Ek olarak frenler Hidrolik:)

@safex hidrolik olması cok iyi 👍

Lastik uzerinde max hava basıncı yazar, o basınçtan biraz daha az olmak kaydiyla hava bas. Arıyorum max 80 psi diyorsa sen max 75 psi bas tam 80 psi yapmamalisin.

• Beğen
Tepkiler: safex
@safex hidrolik olması cok iyi 👍

Lastik uzerinde max hava basıncı yazar, o basınçtan biraz daha az olmak kaydiyla hava bas. Arıyorum max 80 psi diyorsa sen max 75 psi bas tam 80 psi yapmamalisin.
Bir yerde de aynı öneriyi görmüştüm, sizde söyleyince kesin bilgi olduğunu anladım. Yarın falan bakacağım. İlk olarak İzmir-Urla turuna çıktım o da ortalama 30-40 km ediyor daha sonra yağmurdan çıkamadık:D

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Telegram üzerinden bisiklet grubu kurduk isteyen arkadaşlar katılabilirler anlık cevap verilebildiği için güzel bir ortam oldu Telegram grup adı: @bisiklet3535

Selamlar Mosso kullanıcıları. Ben de yeni Mosso mu topladım, 7581XC kadro, Rockshox Sid maşa, Dt swiss çemberler, Sram x9 1x10 vites, Avid Elixir R 180 ön 160 arka rotorlu fren sistemli pedal dahil 11.200 gr. Ağırlığında 16 inç 27.5 jant.

mosso marine 26" katlanır, orjinalden pek eser kalmasa bile sürekli kullanım için gayet iyi, katlanabilir olması; asansöre, binaya sokmada ve balkonda saklamak için gayet iyi.

Dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-18 at 21.56.02 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-18 at 21.56.02 (3).jpeg
    212,9 KB · Okunma: 60
  • WhatsApp Image 2020-03-18 at 21.56.02 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-18 at 21.56.02 (2).jpeg
    215,4 KB · Okunma: 59
@Kerim Özal aleyküm selam.
Haydi hayırlı olsun diyelim o vakit. Fotoğrafla da yesillendirirseniz gözümüz gönlümüz açılır.

@Kerim Özal çok yakışıklı, dağlar, tepeler dayanmaz buna 👍

• Beğen
Tepkiler: Kerim Özal
Geri