Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

İyi akşamlar.. Mosso 681 xc modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz neler, eski model olmasına rağmen alınır mı?

Scudo
mosso 1821 msm h aynakolu değiştirmek istiyorum.Bunlardan hangisini alayım yoksa daha farklı bir şey mi?

(link)

(link)

@imamyakali hocam kelebek Gidonun markası nedir ? Elciklerin uçlarını kestiniz mi ?

Gidon uno, elcikleri tersten takmak zorunda olduğum için kestim birazcık.
@imamyakali şimdi aldığım yer ile görüştüm sele ile alakalı yeni gelen serilerde bu markanın çıktığını söylediler daha önce gelenlerde mosso yazıyordu dediler. çiziklere yapabilecek bişey yok kargoda çizilmiş ama diğer problemler alakalı çok ilgili davrandılar gelirseniz hallederiz bütün problemlerinizi dediler ve bulunduğum yere yakın biyerde haletmem için yardımcı olacaklarmış. bakalım gelişmeleri yazarım yine 1 ay rodaj oluyormuş zaten iyice bir otursun her şeyi bakalım ne olacak.
Nereden aldınız bilmiyorum ama eğer bisiklet Pro ise aldığınız yer orası hep aynı şeyi yapıyor. Katalogda ne varsa aynısını vermek zorunda donanım olarak

Mosso legarda 2021 msm v almayı düşünüyorum. selesi rahat mı ? Rahat değilse önerebileceğiniz kılıf var mı ?

ilk kullanmada sert , rahatsız geldi değiştirmeye niyetlendim sonra baktım ki seleye alıştım kullanıyorum şimdilik. selenin önünü biraz aşağı eğik kullanıyorum uyuşma olmaması için

Mosso legarda 2021 msm v almayı düşünüyorum. selesi rahat mı ? Rahat değilse önerebileceğiniz kılıf var mı ?
Ben Decathlon'un jelli kılıfını aldım, M boy uydu. Yine Decathlon'dan en ucuz pedli şortu aldım. 30 km gibi sürüşlerde rahatsız etmiyor.

• Beğen
Tepkiler: sofistike
Bende aldım yaklaşık 3 hafta önce. İlk başta her sele ağrı veriyor 1 hafta içinde alışıyorsunuz düzenli olarak her gün kullanırsanız. Selenin önünü bende eğdim bu şekilde kullanınca fazla rahatsız etmiyor. Bence bu bisikleti alın, pişman olmayacaksınız.

• Beğen
Merhabalar ikinci el olarak Legarda 2024 CT LSM V almak istiyorum. Satıcı kadro boyunun 41cm olduğunu söyledi boyum 171 uyar mı sizce?
1

Hocam galiba haklısınız çünkü benim Gidon boğazı artık tutmuyor ağırlığımı yükleyince birden tak diye aşağı düşüyor vidaları sıktım değiştirdim olmadı.legarda için hangi ölçülerde bir gidon boğazı almam gerekir?

Maalesef tam bilgim olmayan bir konu yardımcı olamıyorum. Kusura bakmayın lütfen:(

Ben mi gamsızım yoksa diğer kullanıcılar mı nazlı bilemedim 😂 ilk günden beri uzun ( 35 km + ) sürüşler dışında çok rahatsız olmadım. Gayet kullanışlı.

• Beğen
Bende aldım yaklaşık 3 hafta önce. İlk başta her sele ağrı veriyor 1 hafta içinde alışıyorsunuz düzenli olarak her gün kullanırsanız. Selenin önünü bende eğdim bu şekilde kullanınca fazla rahatsız etmiyor. Bence bu bisikleti alın, pişman olmayacaksınız.
Peki legarda 2021 msm v mi yoksa legarda 2024 msm v mi ? Hangisini tercih edeyim arada pek fiyat farkı yok

Merhabalar,
Peki legarda 2021 msm v mi yoksa legarda 2024 msm v mi ? Hangisini tercih edeyim arada pek fiyat farkı yok

Ben de arada kalmıştım. 2024 msm v ' yi tercih ettim. Satıcıya farkı sorduğumda yanıtı aşağıdaki gibi oldu. Fiyat konusunda sorunun yoksa 2024' ü tercih etmen daha mantıklı.

2024 modelinde jant göbekleri Shimano oluyor.
24 vitestir
Ön aktarıcı ve arka aktarıcısı Shimano Altus'dur

2021 modelinde Shunfeng marka jant göbekleri kullanılmaktadır.
21 vitestir.
Arka vites Shimano Altus ön vitesi Tourney'dir

• Beğen
Merhabalar,

Ben de arada kalmıştım. 2024 msm v ' yi tercih ettim. Satıcıya farkı sorduğumda yanıtı aşağıdaki gibi oldu. Fiyat konusunda sorunun yoksa 2024' ü tercih etmen daha mantıklı.

2024 modelinde jant göbekleri Shimano oluyor.
24 vitestir
Ön aktarıcı ve arka aktarıcısı Shimano Altus'dur

2021 modelinde Shunfeng marka jant göbekleri kullanılmaktadır.
21 vitestir.
Arka vites Shimano Altus ön vitesi Tourney'dir
Teknik özelliklerden pek anlamam. Shimano jant göbeği shunfengden daha mı iyi ?

Bu arada aslında arada kaldığım 2 marka daha var. Buradan sormak ne kadar doğru ama, carraro Sportive 220, mosso legarda 2024, kron tx 150.. bunlardan hangisini seçmeliyim ? Donanım olarak hangisi daha üstün ???

Son düzenleme:

Bu arada aslında arada kaldığım 2 marka daha var. Buradan sormak ne kadar doğru ama, carraro Sportive 220, mosso legarda 2024, kron tx 150.. bunlardan hangisini seçmeliyim ? Donanım olarak hangisi daha üstün ???
Teknik detaya çok hakim olmamak kaydıyla vitesin (Altus) bir tık önde olduğunu okudum. Jant göbeği için net bir şey söyleyemeyeceğim.
Vites sayısının fazla olması da avantaj - eğer yokuşlu olan yerde sürme durumu varsa -
Benzer segmentte bisikletler. Bence bir tanesinde karar kıl ve devam et.

• Beğen

Shimano elbette shunfeng den iyi bir marka. Carraroya kıyasla 100 lira fazla verip 2024 mosso almak çok daha mantıklı çünkü hem daha çok vitese sahipsiniz, hem gidon boğazınız açılı, daha rahat kullanım sunuyor, hem de ön ve arka vites mekanizmaları daha üst.

• Beğen
Selamlar mosso 2024 h fren alabileceğim bir yer varmı stokda bulamıyorum birde 175 boy için kaç cm kadro olmalı? Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: imamyakali
Selamlar mosso 2024 h fren alabileceğim bir yer varmı stokda bulamıyorum birde 175 boy için kaç cm kadro olmalı? Teşekkürler
Bulsan bulsan House of Bike ta bulursun. Kadro 46 uygun olur gibi duruyor ama arayınca onunda sorabilirsin. Detaylara hakimler ve işi biliyorlar 👍🏻

• Beğen
Tepkiler: Bordo38
Bulsan bulsan House of Bike ta bulursun. Kadro 46 uygun olur gibi duruyor ama arayınca onunda sorabilirsin. Detaylara hakimler ve işi biliyorlar 👍🏻
Teşekkür ederim hocam v fren buldum ama ben h olsun istiyordum ama hiç bir yerde yok sizin düşünceniz nedir beklemelimi? Bisiklet bulamıyoruz piyasada

Teşekkür ederim hocam v fren buldum ama ben h olsun istiyordum ama hiç bir yerde yok sizin düşünceniz nedir beklemelimi? Bisiklet bulamıyoruz piyasada
Hidrolik fren için özel bir sebebiniz yoksa V fren de tercih edilebilir. Her ikisinin de artı ve eksileri var elbet birbirine göre, bu nedenle illa şunu kullan diye bir yönlendirme yapmak mantıklı olmaz.

Stok durumuna gelince, belki sezonun sonuna yaklaştığımız için yeni sezondaki modellerden daha fazla kâr elde etmek isteyip yeni ürün göndermeyebilirler. Kadro boyu, renk ve donanım içinize sindiyde alın derim. Çünkü her geçen dakika farkındalık ve talep artıyor. Doğal olarak alıcı için maliyet de artıyor. Ne kadar erken, o kadar hesaplı..

Hayırlı olsun şimdiden. Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bordo38
Hidrolik fren için özel bir sebebiniz yoksa V fren de tercih edilebilir. Her ikisinin de artı ve eksileri var elbet birbirine göre, bu nedenle illa şunu kullan diye bir yönlendirme yapmak mantıklı olmaz.

Stok durumuna gelince, belki sezonun sonuna yaklaştığımız için yeni sezondaki modellerden daha fazla kâr elde etmek isteyip yeni ürün göndermeyebilirler. Kadro boyu, renk ve donanım içinize sindiyde alın derim. Çünkü her geçen dakika farkındalık ve talep artıyor. Doğal olarak alıcı için maliyet de artıyor. Ne kadar erken, o kadar hesaplı..

Hayırlı olsun şimdiden. Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
İlginiz için çok teşekkür ederim profesyonel sürücü olmadığım için v fren yeteceği kararına vardım. Lakin ben legarda 2024 siyah kırmızı taraftarıydım ama siyah kırmızı rengi showroom olduğu söylendi siyah lime renginde kapalı kutu olduğu belirtildi siz olsanız ne yapardınız siyah lime rengi tercih edilen bir rengmi acaba saygılar.

Geri