Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

@Bordo38 Renk konusu kendi zevkinize bağlı. Ben gri mavi arıyordum ama tek kalan kırmızı siyahtı ben de fark etmez dedim aldım.
Edit: Çok fazla lime siyah da kullanan var.

• Beğen
Tepkiler: Bordo38
Scudo
@Bordo38 Satmayıp uzun ömürlü kullanırım diyorsanız Siyah-Lime iyidir çünkü yolda da dikkat çekici renktir ve trafikte dikkat çekmek önemlidir.
@ExKyotoo Mosso Legardanın hangi modelini kullanıyorsunuz?

@safex 1924 fakat MDM. Bayide tesadüfi buna denk geldim ve son kalmıştı zaten. Düz maşa arıyordum baktım bu var 1921 sandım meğer 1924'müş. Hatta üstünde 1924 MSM V etiketi var ama kendisi MDM düz maşa :D

• İnanılmaz
  • Beğen
Tepkiler: amasseia ve safex
Selamlar mosso legarda 2024 2027 46 kadro nerese bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

İlginiz için çok teşekkür ederim profesyonel sürücü olmadığım için v fren yeteceği kararına vardım. Lakin ben legarda 2024 siyah kırmızı taraftarıydım ama siyah kırmızı rengi showroom olduğu söylendi siyah lime renginde kapalı kutu olduğu belirtildi siz olsanız ne yapardınız siyah lime rengi tercih edilen bir rengmi acaba saygılar.

Teşhir olsa da farketmez bana kalırsa ama görmeden de birşey diyemem. Size muhtemelen kurulum yapmadan gönderecekler, tekrardan paketleme derdiyle uğraşmamak için öyle demiş olabilirler. Sarı farkedikebilirlik için de uygun bir renk, onu da tercih edebilirsiniz bence ama siz bilirsiniz yine de

• Beğen
Tepkiler: Bordo38
Mosso legarda 2024 51 kadro bulabildim. Boyum 175 sizce nasıl olur?

Mosso legarda 2024 51 kadro bulabildim. Boyum 175 sizce nasıl olur?

bende geçen ay 2021 46 kadro aldım boyum 178 iç bacak 79-80 gibi 46 ayakta durunca hiç boşluk kalmıyor. legardanın kadro yapısı yükselen bir yapıda olduğu için 51 büyük gelecektir diye düşünüyorum hatta 46 bile rahatsız edebilir.

Selamlar. Mosso legarda 2024 ct versiyonu normal versiyonun extralı hali değilmi extraları sökebilirmiyim ?

Janta baktım ama bulamadım, cavalier için jantın ve kadronun maks. lastik desteği nedir bilen var mı?

@Insécateur Mosso sitesineki jant (link) . genişlik ölçüleri vs yazıyor. Bunun için küçük matematiksel işlem vardı ama hatırlamıyorum. Bulursanız ölçüler burda kullanabilirsiniz.
Mosso jantlarını bulabilmek için Starrims yazıp siteye girip oradan Mossodaki sitede yazan jant kodunu bulmanız yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Feunard
@Insécateur Mosso sitesineki jant (link) . genişlik ölçüleri vs yazıyor. Bunun için küçük matematiksel işlem vardı ama hatırlamıyorum. Bulursanız ölçüler burda kullanabilirsiniz.
Mosso jantlarını bulabilmek için Starrims yazıp siteye girip oradan Mossodaki sitede yazan jant kodunu bulmanız yeterli.
Teşekkür ederim.Gerekli hesaplamaların olduğu konu linkini de bırakayım buraya
Lastik ölçüleri, jant uyumu ve lastik seçimi

25lik lastikler en ideali gibi.

• Beğen
Tepkiler: ExKyotoo
Arkadaşlar lütfen mosso legarda 2021-2024-2027 46 kadro bulmama yardımcı olun :) teşekkür ederim.

@Insécateur 28 inç de destekliyor ve hatta üst limit 28 alt limit 23 diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Feunard
Arkadaşlar legarda 2024 cr versiyonu normal versiyonla aynı deilmi aksesuarlını sökebilirmiyim? Sökünce standartın aynısı prjinali olur değilmi?

Arkadaşlar legarda 2024 cr versiyonu normal versiyonla aynı deilmi aksesuarlını sökebilirmiyim? Sökünce standartın aynısı prjinali olur değilmi?
Olur zaten ct modelleri bildiğimiz legardaların çamurluk, bagaj ve ışıklarla şehir bisikletine çevrilmiş hali.

Selamlar mosso 2024 h fren alabileceğim bir yer varmı stokda bulamıyorum birde 175 boy için kaç cm kadro olmalı? Teşekkürler
Bisikletim çalındığı için ben de 2.el 2024 MSM H aldım. 41 Kadro. 176-178 civarı boyum. Daha önceki 2027 51 kadroya göre çok rahat ettim. Ortadaki direğin yüksekliği ile alakalı sanırım kadro boyu genelde. İnip binmek çok daha rahat oluyor. Öncekinde bir kaç kez kadroya oturmuşluğum var kaza sonucu :D

• Beğen
Tepkiler: asulus
Legarda MSMH 2024 51 Kadro isteyen arkadaşlar için 2 ad. Elimizde mevcut. Muğla Ortaca bayisiyiz.

• Beğen
Tepkiler: imamyakali
Arkadaşlar merhaba,

Bugün Legarda 2024 MSM V ile aranıza katıldım. Henüz çok tecrübem yok fakat yardımcı olması amacıyla ilk deneyimimi paylaşmak isterim. Boyum 1.70 - kendi ölçümüm ile Bacak iç boyum 70/72 cm, kadro boyu 46 tercih ettim ve iniş, binişlerde - trafikte bisikletin kontrolü oldukça zor geldi. Parmak ucumla yere basmak için bisikleti yatırmam gerekiyor, seleyi en alt seviyede kullanmama neden oluyor. Belki bazıları için bu sorun olmayabilir ama benim geçmişte alışmış olduğum sürüş esnekliği ve konforu açısından şimdilik büyük kadro aldım diye düşünüyorum. Kendi ölçülerinize göre tahmini değil, deneyerek almanızı öneririm.

Merhabalar, Mosso Legarda 2021 MSM H model bisikleti almayı düşünüyorum yakın zamanda. 24 vites için 300TL fark vermeye gerek var mı? Bir de bazı yerlerde bisikletin amortisörünün bir süre sonra bozulduğunu söylemişler, böyle bir şey kullanıcı kaynaklı mı yoksa kronik bir sorun mu?

Geri