Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

Moon 600 lm ile 1300 lm arasında yaklaşık olarak 200 tl civarında fark var. Suan için öyle fazla bi ışık kuvvetine ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Yinede bu farkı verip 1300 lm olanı mı almalıyım yoksa 600 lm olan mi? İncelemelerde burada Okuduklarımda tabiki 1300 lm olanda daha fazla ozellik var pil kapasitesi vs daha fazla. Yinede bi fikir almak isterim
1 kere alınıp uzun süre kullanılacak bir ürün olduğu için imkan varsa 1300 almak iyidir. Mutlaka lazım olur.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Scudo
Arkadaşlar selamlar,

Bisiklet için ön far arıyorum da fiyat olarak maks. 200 tl bütçem var. USB şarjlı ve yağmurda su geçirmez özellikli bir model bakıyorum. Lümen değerleri hakkında fazla bilgim yok. Maksimum birkaç saatlik gece sürüşleri için bakıyorum. İnternette çok model var ama foruma sormadan geçmek istemedim.

Teşekkürler...

Bende de Moon Meteor Storm Pro Light Pavyon Tavşanı serisi var.
2 mercek farlı,çok güçlü
Selektör kumandalı
Göstergeli
Bataryası değişebilen

Tek kötü tarafı kur fırlayınca fiyatı çok saçma sapan yerlere gelmiş.Tavsiye ederim

2 mercek farlı,çok güçlü
Selektör kumandalı
Göstergeli
Bataryası değişebilen

Tek kötü tarafı kur fırlayınca fiyatı çok saçma sapan yerlere gelmiş.Tavsiye ederim
Bu kadar bütçe ayrılabiliyorsa biraz daha zorlayıp garmin ut800 almak daha mantıklı 😊

2 mercek farlı,çok güçlü
Selektör kumandalı
Göstergeli
Bataryası değişebilen

Maalesef maksimum 200 tl ya da azcık fazlasını verebilirm... :(

Maalesef maksimum 200 tl ya da azcık fazlasını verebilirm... :(
(link)

Bende bunun 1100 lümenliği var. Tek kötü yanı şarjı bitince hem kullanıp hemde aydınlatma yapmaması. Ama en yüksek kademede 3 saata kadar gidiyor.
Gönderdiğim linkteki 600 lümen , aynı marka iş görür.
Forumda benim 1100 eastpowerdan alıp memnun olmayanlar da olmuştu. Bana bir sorun çıkarmadı. Olmadı mağazaları arayıp bu ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. 250 TL gibi bir fiyatı var sanırım.

(link)

Bende bunun 1100 lümenliği var. Tek kötü yanı şarjı bitince hem kullanıp hemde aydınlatma yapmaması. Ama en yüksek kademede 3 saata kadar gidiyor.
Gönderdiğim linkteki 600 lümen , aynı marka iş görür.
Forumda benim 1100 eastpowerdan alıp memnun olmayanlar da olmuştu. Bana bir sorun çıkarmadı. Olmadı mağazaları arayıp bu ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. 250 TL gibi bir fiyatı var sanırım.

Cevaplar geç gelince ben de şöyle birşey aldım abi teşekkür ederim :) Uzun gece sürüşlerim olmayacak zaten, sanırım iş görür...

(link)

Cevaplar geç gelince ben de şöyle birşey aldım abi teşekkür ederim :) Uzun gece sürüşlerim olmayacak zaten, sanırım iş görür...

(link)
Hayırlı olsun güle güle kullan. Pawerbank ile kullanılabiliyormuş. Bu iyi bir özellik. Kullanıcı yorumlarına baktım çok kişi memnun. :harika:

Hayırlı olsun güle güle kullan. Pawerbank ile kullanılabiliyormuş. Bu iyi bir özellik. Kullanıcı yorumlarına baktım çok kişi memnun. :harika:

USB ve pil desteği birlikte olsun istedim eğer anlatıldığı gibi 2400 batarya varsa birkaç saat götürür dış ışık durumuna göre... En merak ettiğim kısım ise su geçirmezliği.. IPX6 diyor eğer o da doğruysa ciddi bir yağmurda bile kullanılabilir...

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

(link)
2 saatte cevap yazmışız yawww nasıl geç gelince. Güle güle kullanın.

zamanında (link) şu ürünü aldım da, alt taraftaki ışık kısmı bir türlü (link). fikri olan var mıdır?

"epic double-b 1000lümen" araba farı gibi bisiklet farı isteyenler için çok iyi f/p ürünü. şarjı 6 saat gidiyor güçlü modda, batarya kapasitesi çok iyi, ışık da ok güçlü. Tek dezavantajı iyi ayarlayamazsanız karşıdan gelen arabalar için uzunları yakmış bir araba gibi gözükebilirsiniz ve karşıdan gelen araçtakilerin gözünü alabilir. Işık biraz dağınık açıkçası, odağı biraz toplu olması gerekirdi.

fiyatı: 220 tl almıştım

Moon meteor vortex pro aldım biraz önce 1300 lumen 596 liraya her yerde 800 olmuş bu epic 1000 lumen 375 lira daha iyi diyorlar ve ben hata mı ettim

Moon meteor vortex pro aldım biraz önce 1300 lumen 596 liraya her yerde 800 olmuş bu epic 1000 lumen 375 lira daha iyi diyorlar ve ben hata mı ettim
Moon olsun, 600 lümen olsa da alırım. Ben de aynı ürünün 1100 lümenini kullanıyorum. Harika bir ışık almışsınız. Güle güle kullanın.

Moon olsun, 600 lümen olsa da alırım. Ben de aynı ürünün 1100 lümenini kullanıyorum. Harika bir ışık almışsınız. Güle güle kullanın.
Hocam teşekkür ederim dağ için yüksek lumende sorun yok ancak hergun ise gidip geliyorum trafik te bazen bisiklet yolunda şehir içi için ne oneriyorsunuz lumen değeri olarak sürücülerle papaz olmayalım daha önce bu tarz farlar kullanmadım ve nasıl konumlandirmaliyim gidonda kaska takmayacagim yani yere mi bakmali

Hocam teşekkür ederim dağ için yüksek lumende sorun yok ancak hergun ise gidip geliyorum trafik te bazen bisiklet yolunda şehir içi için ne oneriyorsunuz lumen değeri olarak sürücülerle papaz olmayalım daha önce bu tarz farlar kullanmadım ve nasıl konumlandirmaliyim gidonda kaska takmayacagim yani yere mi bakmali
Ben de işe gidip gelirken aydınlık yollarda en düşük ışıkta kullanıyorum. Sürücülerin gözünü almadan farkedilse yeter çünkü. Bir de Vortex Pro'da ışık şiddetini çoğu mod için ayarlayabiliyorsunuz zaten. Düşürebilirsiniz. Özellikle boost modeunu trafikte kesinlikle tavsiye etmem, karşıdan gelen herkesi kör ediyor.

• Beğen
Tepkiler: hasanben
Yüksek lümenli farı gidona takıp lastiği 10-15cm yukarısından geçecek şekilde sıyırıp yola doğru eğerseniz hem siz çok rahat görürsünüz yolu hem karşıdan gelenlerin gözü çıkmaz. Deneye deneye eğerek de ayarlayabilirsiniz. Hatta en son gidona aiağıda olacak şekikde tera takarak hafif aşağı eğmiltim. Hem kalabalık yapmadı önümde hem daha ileriyi aydınlattı aşağıda olduğu için.

(link)

Bunu kullanan var mı acaba burada? Varsa yorumlarını merak ediyorum.

Decathlon farları tavsiye edilmiyor sanırım. Bende 25 TLlik olanları var tavsiye etmem

Geri