Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

@trainspotting35 sayesinde kenarda atil duran kumanda kablosunun ne kadar islevsel oldugunu farkettim. Isigi ters taktiginizda ve uzunparmak eldiven giyiyorsaniz isigi acmak kapamak zorlasiyor. Kumanda kablosu iyi bir cozum oldu. Sagolasin @trainspotting35

Scudo
(link)

Ürünü kullanan,görüş belirtebilecek var mıdır aramızda? Aman Moon mu olsa aman Ali'den mi sipariş versem derken fiyatlar aldı başını gitti, bu ürüne gözümü diktim şimdi de. Şehir içinde iki üç saatlik karanlık sürüşler için.

• Beğen
Tepkiler: Mr nc
@Batuhan Köksal Decathlon ürünlerini almış, kullanan biri olarak tavsiye etmem.

Her şeyden önce aydınlatmaları benzer fiyatlarda diğer marka ürünlere göre daha düşük. Şarj olurken ışık vermiyor, pil değişmez. Tek iyi yanı ürünleri sağlam sayılır ve arkasında Decathlon garantisi var.

Bence imkanları biraz zorlayıp forumda önerilen modellerden almakta fayda var.

@Batuhan Köksal Decathlon ürünlerini almış, kullanan biri olarak tavsiye etmem.

Her şeyden önce aydınlatmaları benzer fiyatlarda diğer marka ürünlere göre daha düşük. Şarj olurken ışık vermiyor, pil değişmez. Tek iyi yanı ürünleri sağlam sayılır ve arkasında Decathlon garantisi var.

Bence imkanları biraz zorlayıp forumda önerilen modellerden almakta fayda var.

Çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Robinson Crusoe
Selam arkadaşlar. Moon meteor c3 400 modeli ile comet 50 modelini almayi düşünüyorum. İki üründe de değiştirilebilir batarya mevcut mu?

Selam arkadaşlar. Moon meteor c3 400 modeli ile comet 50 modelini almayi düşünüyorum. İki üründe de değiştirilebilir batarya mevcut mu?
Bildiğim kadarıyla değiştirilemeyen batarya yoktur değiştirebilecek usta vardır. Şaka bir tarafa bahsettiğiniz gibi basit değişimden anlıyorsak eğer 600-1100-1300 modellerin de var diye biliyorum.

Ön far olarak epic double-b 1000 lümende karar kıldım ama arka farda cometler çok pahalı , n11 ya da hepsiburadadan alabileceğim f p ürünü arka far önerir misiniz ? Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
Merhabalar, daha önceden Çin'den aldığım Solarstorm'un pilleri bozulunca kendim pil paketi yaptım. Ancak bağlantıları ters yapmışım ve farı komple bozdum. Sonrasında aynı sorunlarla uğraşmamak için pili değiştirebilir bir model almaya karar verdim ve birkaç ay önce Moon Vortex Pro 1300 modelini aldım. Bunu alma sebebim 18650 değiştirilebilir bir pil kullanmasıydı ancak ürünü teslim aldığımda biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Aydınlatması, malzeme kalitesi, pil süresi vs. her şeyi harika ancak şöyle bir durum var bu pil standart bir 18650 boyutlarında değil. Moon kendine göre pili özelleştirmiş. Boyut olarak 18650 den biraz daha uzun ve artı eksi kutuplarını tek bir tarafa çekmiş. Bu yüzden pil ömrünü doldurduğunda standart bir 18650 pil alıp direk takamıyoruz. Türkiye'de bu pilden satan bir yer göremedim. Ancak yurtdışı mağazalarda var ve yurtdışından pil tarzındaki ürünler gümrükten geçmiyor bildiğim kadarıyla. Şimdi kara kara pil ömrünü tamamladığında ne yapacağımı düşünüyorum. Kaliteli olsun ömürlük olsun diyerek 550 tl para verdim ancak pil tedariği konusu ciddi bir sorun.

images.jpg

...Ancak yurtdışı mağazalarda var ve yurtdışından pil tarzındaki ürünler gümrükten geçmiyor bildiğim kadarıyla. ...

Piller yurtdışından alındığında gümrükten geçmemesi gerekiyor, zaten AliExpress gibi yerlerde de piller Türkiye'ye satılmıyor ama ilginç bir şekilde N11'den yurtdışı kaynaklı olarak alınca geliyor. Örneğin birkaç ay önce şunu aldım: (link) , gelmeyeceğini düşünürken 2 hafta içinde geldi. Benzer şekilde lisanssız telsizlerin Türkiye'ye girişi için anlamsız bir şekilde lisans isteniyor, ancak Amazon Türkiye üzerinden Amazon Germany satıcısından alınan ürünler lisans gerektirmeden geliyor. Sanırım peşin vergi vermek işi kolaylaştırıyor, gümrükte takılmasını engelliyor.
Bu pilin belli bir adı varsa bu sitelerde aranabilir.
Son çare, dış halkada küçük bir temas yeterliyse şu üründeki gibi normal bir 18650'daki diğer taraftaki kutup bir metal plaka ile aynı tarafa taşınabilir: (link)

• Beğen
Tepkiler: portakallimon
Bu moon meteor ışıkları yol bilgisyarının altına takmak için bi aparat vardı bırda bir arkadas link atmıştı bulamadım. Bilen var mı acaba?

• Beğen
Tepkiler: buyukkoprumert
Arkadaşın paylaştığı link şuydu,
(link)
Bu çok iyiymiş bende de meteor var garmin tutcunun altında hoş duracağını düşünüyorum da bu siteden hiç alışveriş yapmadım 🤔

Bu çok iyiymiş bende de meteor var garmin tutcunun altında hoş duracağını düşünüyorum da bu siteden hiç alışveriş yapmadım 🤔
Bende bu siteyi hiç bilmiyorum :) bu parçadan 3d yazcıyla yaptırmıştım ama pek randıman alamadım esasında banada lazım.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Bende bu siteyi hiç bilmiyorum :) bu parçadan 3d yazcıyla yaptırmıştım ama pek randıman alamadım esasında banada lazım.

Ben internette bulduğum modelleri yine internette bulduğum bir firmaya bastırdım. Bozuk bir zeminde uzun süre kullanmama rağmen bir sorun yaşamadım.

IMG_3891.jpgIMG_3892.jpg

Bende bu siteyi hiç bilmiyorum :) bu parçadan 3d yazcıyla yaptırmıştım ama pek randıman alamadım esasında bana da lazım.
Siteden parçayı alan benim. Son derece memnunum. Sorunsuz geldi kargom. 2 tane almıştım, 25 lira vergi ödedim.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Geri