Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

Bende uyduruk çin farı var iki tane. Öndekinin ucunu özellikle yukarı kaldırıyorum. Yoksa Bağcılar sürücüleri başka türlü beni fark etmiyor. İkisinden de memnumum ama. Sıkıntı yaşamadım hiç.

• Beğen
Tepkiler: ozantrk
Scudo
XBYC'nin 6115 modelini kullanıyorum. Aydınlatması, boyutları vs tam bir f/p ürünü.

3 modu var. Uzun-Kısa-Çakar. Özellikle yüksek moddayken yolları çok güzel aydınlatıyor.

Bu ışığı kullanıyorum 3 senedir. Yağmur çamur görmediği kalmadı. Canavar gibi. Pilli ama şarjlı pil aldım iş görüyor. (link)

Hocam teşekkür ederim dağ için yüksek lumende sorun yok ancak hergun ise gidip geliyorum trafik te bazen bisiklet yolunda şehir içi için ne oneriyorsunuz lumen değeri olarak sürücülerle papaz olmayalım daha önce bu tarz farlar kullanmadım ve nasıl konumlandirmaliyim gidonda kaska takmayacagim yani yere mi bakmali
Moon Meteor-X Auto Pro 600 Lümen kullanıyorum ben. Farketmeyen sürücü bir milyon lümen olsa da farketmiyor, illa gözlerine sokmaya gerek yok :)

1 haftadır gözlemlediğim farketmemeleri imkansız ne geldiği belli değil karşıdan sürücülere göre yanıma kadar gelince yada tamamen karşıma öyle algılıyorlar ama kavga sebebi olabilir dengesiz bir tipe denk gelinirse

Moon Meteor-X Auto Pro 600 Lümen kullanıyorum ben. Farketmeyen sürücü bir milyon lümen olsa da farketmiyor, illa gözlerine sokmaya gerek yok :)

bu ürünü kullanırken şarj edebiliyor muyuz?

Linkte pek çok marka modelinin, aydınlatma karşılaştırmasını görselli yapabilirsiniz.

Karşılaştırmak için modelleri kırmızı ok ile gösterdiğim yerlerden seçebilirsiniz. Yurtdışındaki fiyatları da verilmiş.

https //road.cc/content/review/moon-meteor-vortex-pro-1300-278979Başlıksız-1.jpg

Son düzenleme:
moon 1300 lümen vortex pro ve comet x pro modellerini aldım. Gerçekten ışık kalitesi ve aksesuar olarak baya iyi. Bakalım performans ve dayanıklıkları ne durumda

Ön tarafta moon meteor serisini sabit yanan ışık olarak, comet serisini de flaşör olarak kullanıyorum. özellikle kış aylarında sabah çok karanlık oluyor, iki ışık ile daha iyi görüldüğümü düşünüyorum. henüz ihtiyaç olmadı ama meteor'un pilini atıp yenisini takarak pil ömrünü sıfırlayabilmek büyük bir avantaj. arka ışık olarak da yine moon comet kullanıyorum, seleye takma aparatının çıkması ve alüminum kasası ile kullanışlı ve dayanıklı bir ışık. havalar aydınlandığında öndeki meteoru çıkarıp comet flaşör modu ile devam edeceğim

• Beğen
Tepkiler: hasanben
ben bu (link)almıştım kaç sene önce.
gerçek 300 lümen veriyor diye hatırlıyorum.
merlin sitesinden almıştım. şimdi aynı ürün yok ama 500 olanı var.
2016 yılında almıştım yanlış hatırlamıyorsam. hala çok iyi çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Moon Sirius 200 arka ışık ile bisiklete almayı düşündüğüm tüm aksesuarları tamamladım gibi. Muhtemelen önümüzdeki ay deneme şansım olacak.

N11 üzerinden Erdoğanlar Bisiklet’ten aldım.1 günde elime ulaştı, güven veriyorlar gerçekten her alış-verişim böyle hızlı ve sorunsuz oldu.

Malzeme kalitesi iyi. Gündüz ve gece için modları var, otomatik geçiş yapabiliyor. Frenlemede ışık şiddetinin artması gibi faydalı özellikleri var ama ne kadar tutarlı çalışıyor ya da bizim trafikteki öküzlerin dikkatini çeker mi bilmiyorum.

N11’de ekstra az bir indirim daha vardı 342 liraya geldi. Fiyat algısı kaybolduğu için pahalı/ucuz bilmiyorum ancak zamanında dolar 5 liralardayken Decathlon’dan 175 liraya aldığım çok da tatmin etmeyen ışığı düşününce normal gibi.

Son düzenleme:
Herkese selamlar,

Ön çamurluk montaj noktasına takabileceğim bir far arıyorum(Gravel bisiklet için). Bir yerlerde karşıma çıkmıştı böyle bir far ama şimdi arattığımda bulamadım. Bilen eden varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Herkese selamlar,

Ön çamurluk montaj noktasına takabileceğim bir far arıyorum(Gravel bisiklet için). Bir yerlerde karşıma çıkmıştı böyle bir far ama şimdi arattığımda bulamadım. Bilen eden varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Ön çamurluğun üstten maşaya montaj noktası mı? Yani şunlar gibi mi:
(link)
(link)
(link)
(link)

Herkese selamlar,

(link)

Ben AliExpress üzerinden bu aparatı aldım taktım ama bir ön ışık parası verdim. Daha işlevsel olanları da var bir araştırırsanız.

@ufuq81 benim de ışık düzeneği aynısı oldu. Deneyimlemiş birinden pozitif geribildirim almak iyi oldu. Teşekkürler.

Geri