Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Pazar günü topluca çine gidiyoruz!

Çİnçin bambaşka bir dünya, gidenler bilir. Allah yolunuzu düşürmesin. Şimdi biraz temizlendi ama yine de sakat.

• Beğen
Tepkiler: bacobaba39
Scudo
Toplanın 40 kişi gidelimde onlara bir mesaj verelim. :D

Onlar 40"ı iyi bilirler :)

"daha çine varmadık mı?"
ilginc-bisiklet-tasarimlari-interesting-bike-design-213-model-7.jpg

"günübirlik çine giden grup dönüşte sarp sınır kapısında izdihama neden oldu" tarihe not düşülsün
465119319_d618c06bec_b.jpg

geçen yıl ailecek çine gitmiştik...
not:konu bir harika, nerden vursan gol oluyor..açan arkadaş sağolsun, umarım hayali gerçekleşir...
y-fswb3oeeynmkcj3bhgjpg-728x728.jpg

@Işıklar Gazisi
@Godzilla
@appendix @Işıklar Gazisi @Emre Yönlüer @Dogukanersoz @dodurgalı_06 @Ceyhun Özkan @Engin er.

Sevgili arkadaşlar, Razsagal isimli hesabım "forum kullarını ihlal" sebebi ile kapatılmıştır! Sebebini bilmiyorum, ben bu forum için günlerdir emek veriyorum ve benim hesabımı kapatıyorsunuz. Çok üzüldüm, ben hiçbir terbiyesizlik ahlaksızlık yapmadım, neden benim hesabımı kapatıyorlar?

Her neyse, Çin'e gidecek olmamızla ilgili "ÇİNE" haritasını gösterip benimle dalga geçen arkadaşlara söylüyorum! şu anda İzmir'den Çin'e gidecek olan
tam 3 Kişi olduk!!! Sabah saat 4:30 a kadar bu sayının fazlasıyla artmasını ümit ediyorum. Tahminlerime göre 4-5 kişi sabah yola çıkıcaz. Sizlerle bolca fotoğraf ve video paylaşacağım. Ayrıca konuya saygı sevgi çerçevesi altında yorum atan herkese teşekkür ederim.

Bir arkadaşımız detaylı Çin'e gidiş planını yazmamı istemiş. Detay vermek gerekirsek güvenlik sebeplerinden ötürü rotamızı İzmir'den şehilerarası yollar üzerinden Antakya, ordan ilk sınır geçişimizi yapıp Suriye'ye giriyoruz. Suriye üzerinden sırasıyla Irak-İran-Afganistan sınırlarını aştıktan sonra, dileğim Tacikistan sınırından Çin'e giriş yapmak. Ancak Müslüman ülkeleri gezmek isteyenler için Pakistan üzerinden de geçilebilir. Dediğim gibi güvenlik açısından en olasılıklı rota budur. Sorusu olan arkadaşlar yazabilir

Hocam yanlış anlamayın ama Suriye, Irak falan kötü bir amacınız yoktur umarım.

Yok hani millet daeş"e falan adam kaçırıyor, vize olayıda var.

Umarım kötü bir amacınız yoktur, tahminlerimde haklı çıktım siz tam bir troll"sünüz.

Size burdan ekmek çıkmaz, resminizi atarmısınız?
Bizde inanalım troll olmadığınıza.

Forumca bekliyoruz hadi.

Hadi yatın gari sabah erken kalkacaksınız.. :D Uykusuz çekilmez o kadar yol...

@a.f.k. acayip güldürdün ya. :)

Bence kalsın :D canımız sıkıldıkça bakar, besleriz trollümüzü

• Beğen
Tepkiler: nonsteril
Çin'e günübirlik giden grup deniz manzarası görmek için Hindistan'dan gidince olanlar oldu.Trafikte sağ şeritten giden grup sebibiyle Hindistan'da trafik durmuş durumda...

Abi şimdi ne yapıyoruz Çin'e gidiyor muyuz ? Bakın ben bisiklete binip gelecem. Bi de sırt çantası yeter değil mi ? :)

• Beğen
Tepkiler: nonsteril
Geri