Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot T11 Kullanıcı Kulübü

Aksesuar renklerini bir türlü tutturamadim bisiklet ile tavisyeniz var mı bu konuda:D

Dosyalar

• IMG_20230723_193053.jpg
    IMG_20230723_193053.jpg
    182,1 KB · Okunma: 66
  • Beğen
Tepkiler: mertburgu
Scudo
Aksesuar renklerini bir türlü tutturamadim bisiklet ile tavisyeniz var mı bu konuda:D

Fıstık yeşili bisiklete Lime aksesuarlar uymuyor. "Lime" rengi her yerde aynı, örneğin bendeki Mosso Legarda Lime, lime diye aldığım her aksesuar tam olarak uyuyor. Diğer özel olmayan renkleri ise deneyip, canlı görüp rengi tutturmak ya da bir kontrast renk bulup ondan devam etmek ama en garantilisi siyah aksesuarlar seçmek lazım.

Yeşil Peugeot'a Merida ve bazı West Biking aksesuarlarının yeşilleri uyar. Çantada onlardan devam edebilir ya da hem çanta hem sulukta siyaha geçebilirsiniz.

unknown.png

Arkadaki West Biking çanta lime değil, o belki Peugeot'daki yeşile uyar.

Model farkından dolayı mı ton farkı var, bendekine lime güzel uyuyor. Suluğu siyah ağırlıklı olanla değiştireceğim.
IMG_4437.jpeg
Siz de yeşillere bakın, canlı görmek gerek elbet örnek olarak şunları atayım:
(link)
(link)
(link)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Recep Mirza

ben de o konuda ufak ufak sorun yaşayabiliyorum ama sonunda her şeyi tutturdum. neon sarı modellerin neredeyse hepsi uyuyor. neon yeşil modeller koyu kalıyor.

sende de tam tersi gibi görünüyor. tüm neon sarılar açık renk kalacak, neon yeşiller tam uyacak gibi ama HaLiL_27 nin de söylediği gibi kesinlikle canlı görmek lazım çok farkediyor.

IMG_20230624_180034_332.jpg

iyiki turuncu almışım turuncu tonlarında ne alsam uydu :)

• Beğen
Tepkiler: mertburgu
Benim bisiklet direk Antep fıstığı yeşili gibi mat uymuyor hiç bir aksesuar ben de full siyah gezmek istemedim karanlıkta sıkıntı olmasın diye ama uyumlu olmadı bir türlü :/
Turuncu kadro koruyucu yerine siyah sipariş ettim en azından daha sakin durur diye ama bu gün lastik patlattım yine bu sefer elimde iç lastik kalmadı yama yapmak zorunda kaldım bu patlama olayı çok can sıkmaya başladı sık oluyor

Dosyalar

• IMG_20230728_194602.jpg
    IMG_20230728_194602.jpg
    50,4 KB · Okunma: 26
Son düzenleme:
20230811_181520.jpg20230811_181533.jpg

Ve sonunda Peugeot T11 x1 i topladım .
Ön vites olmayınca otomatik vites bir araç gibi kullanışlı hale geldi
aynakol olarak Deore m617 ikili bir aynakol kulandım. küçük dişlisi tabi iptal oldu
Aynakol yaprağını da Raceface in narrow wide özellikli 38t dişlisi seçtim
Arka vitesim Microshift Advent uzun bacaktı. Tekli aynakolla 11.46 9lu rubleyi desteklediği için 11.42 rublenin yerine 11.46 olanını taktım.
sonuç olarak düz yolda 38/11 vites oranı gayet yeterli bir hızlanma sundu .
İzmir Güzelyalı sahilinden Yeşilyurt devlet hastanesine kadar olan yokuşu 38/46 vites oranıyla da çok rahat tırmandım . En güzeli rublenin en küçük dişlisinde düz yolda hız yaparken ve en büyük rublede yokuş tırmanırken zincir atması düşmesi yaşamadım. Sonuçtan çok memnunum.Düşük bütçeyle benim için çok kullanışlı ve Türkiye de tek olan T11 ortaya çıktı .
Tüm arkadaşlara keyifli sürüşler dilerim

308076 dosyayı görüntüle308077 dosyayı görüntüle

Ve sonunda Peugeot T11 x1 i topladım .
Ön vites olmayınca otomatik vites bir araç gibi kullanışlı hale geldi
aynakol olarak Deore m617 ikili bir aynakol kulandım. küçük dişlisi tabi iptal oldu
Aynakol yaprağını da Raceface in narrow wide özellikli 38t dişlisi seçtim
Arka vitesim Microshift Advent uzun bacaktı. Tekli aynakolla 11.46 9lu rubleyi desteklediği için 11.42 rublenin yerine 11.46 olanını taktım.
sonuç olarak düz yolda 38/11 vites oranı gayet yeterli bir hızlanma sundu .
İzmir Güzelyalı sahilinden Yeşilyurt devlet hastanesine kadar olan yokuşu 38/46 vites oranıyla da çok rahat tırmandım . En güzeli rublenin en küçük dişlisinde düz yolda hız yaparken ve en büyük rublede yokuş tırmanırken zincir atması düşmesi yaşamadım. Sonuçtan çok memnunum.Düşük bütçeyle benim için çok kullanışlı ve Türkiye de tek olan T11 ortaya çıktı .
Tüm arkadaşlara keyifli sürüşler dilerim
Tebrikler, güzel çalışma olmuş.👍

• Beğen
Tepkiler: M.Hamza.Afacan
Merhaba T11 modelini almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Vites ve fren kolları birleşik olması büyük bir problem mi
Kaza veya darbe sonucu kirilmadıklari sürece hiç bir problem yaşatmaz .

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Merhaba T11 modelini almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Vites ve fren kolları birleşik olması büyük bir problem mi
Öneririm. Benim daha hoşuma gidiyor bozulmadığı sürece daha az yer kaplıyor.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
B
No problem.

Bulduysanız almaya bakın, güzel bisiklet.

IMG_1926.jpegIMG_1927.jpegIMG_1934.jpegSıfır ayarında, etiketleri üzerinde Peugeot T11 27 Vites Deore Set bisikletimi satıyorum. İlgilenen varsa iletişime geçebilir. Ankara’dayım, başka şehirlere otobüsle gönderebilirim.

Arkadaşlar artık bianchi olarak üretiliyor sanırım. 3 kadro boyu var 45-49-53, boyum 171, bacak boyum 76 en küçüğü 45 kadro uygun gelir mi?

merhaba Bayadır yazmadım yaklaşık 3 hafta önce t11 ile kaza yaptım yokuş aşağı giderken 2 bisikletli çıktı karşıma yolda ,bisiklet yolunda araba park etmiş kaçmadım fren falan yere düştüm. Kolum bilekten çıktı 1 hafta kaldı iyilesmeme tekrar nasıl başlarım sürmeye bilmiyorum alçıdan sonra bileklik takicakmisim. Bisiklette hasar yok ön reflektor yamuldu düzelttim jantlar gözle görülür eğim yok çok fazla bakamadım zaten. Benden sağlammış bisiklet. Hidrolik frene güvendim ama hızlı olunca bir anda denk geldi yüz üstü bisiklettle birlikte düştüm. Güvenlik ekipmanım yoktu ama kafamı carpmadim çene çarptı ilk yere. Acaba en azından bileklik taksaydim çıkiği önler mi diye düşünüyorum .

• Üzgün
Tepkiler: templeos
Arkadaşlar artık bianchi olarak üretiliyor sanırım. 3 kadro boyu var 45-49-53, boyum 171, bacak boyum 76 en küçüğü 45 kadro uygun gelir mi?
seninle aynı ölçülere sahibim . 45 ideal olur. bende 45 aldım .49 un üst borusu rahatsız ediyordu .

• Beğen
Tepkiler: sauron
Geri