Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sahibinden

Scudo
"takas sartım cep telefonu olabılır ama son sıstem andiroid işletım sıstemlı telefonlar tercihimdir ve yurt içi kayıtlı olacaklar bmw 1 serisi jant lastık takımı yada tablet veya marka bay bayan güneş gözlükleriyle takas olabılır mesaj atarsanız ilanlarınızı inceler donus yaparım takas fıyatım 800 tl dir "
Yuh artık ya takas isteğine bak bir de takasta 800müş de lastik takımı olabilirmiş de. Gereksiz insan.

SAYBİNDEN TEMİZ SATILIK YARIS BİSİKLETİ VE DAG PİSKLETİ SIMONO

(link)

Bu ilan güzel :)

@Furkan Tamer

simono deyore arka aktarici varmis :D

Sahibinden.com'da bir ilan verirken ilanım onaylanmamıştı,gerekçe olarak da satılan ürün ile fotoğrafı koyulan ürün adedi dolayısıyla alıcıların kafasının karışabileceği vs. vs.. yönünde bir gerekçeydi.

Meğer bu tarz kişileri düşünmüş Sahibinden.com..

Keşke biraz da bizi düşünse.

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN
:) gece gece baya güldüm bunlara komedi filmi izleyecektim gerek kalmadı, paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

@Mustafa demirbacak

dağdan inerken gidon elimizde kalır :D

Bi ara dandik bir Tiagralı Merida'ya dünya da sınırlı üretim 50. yıla özel diye 10.000 küsür liraya satan birisi vardı dalga geçmeyen laf sokmayan kalmamıştı adam da sonra bisikleti sattım dedi doğruysa tabi..

@Mustafa demirbacak

Kötü durumda olabilir ama Dawes hiç de fena bisiklet değildir; hatta zamanının Türkiye'de satılan en iyi bisikletleridendir. Kadrosu çelik, maşası sabit olsa da Grupseti Deore LX.

1100 Lira etmez muhtemelen ama alıp restore etmek isteyen meraklısı vardır. Bende daha eski (ve biraz daha iyi durumda) bir Dawes MTB var, yolda giderken durdurup satıp satmayacağımı soran olmuştu.

Kör satıcının kör müşterisi olur..atasözü.
Yıllar önce Sahaflarda SAS serisinden orjinal Fransızca olanları bulup almıştım, satıcı böyle demişti, yıllardır orada duruyordu, satılması imkansız bir kitap.
Bir arkadaş da Azerbaycan daki maceralarını anlatırken Azerilerin mallarını nasıl pazarladığından bahsetmişti. Araba alacaklarmış, Lada, satıcı "abim bu özel bir arabadır, Lada fabrikası sahibi kendine özel yaptırmış, kullanmış şimdi satıyor, benzersiz"

Arkadaşlar ilk ilandaki 400 liralık bisiklet için mesaj attım kaç olur en son dedim,adamla konuşmadan mesajla karşılık verdi aklında ne kadar varsa söyle o fiyattan vereceğim dedi. Bende 100 dedim adam aradı 150 ye vereyim diyor :D

Hadi onları anladım üstünde deore falan var peki bune ya ? (link)

@Tunakan Önen

İlk ilanın açıklaması ile aynı açıklama :)

önce anadilin Türkçeyi öğren sonra cin olmadan adam çarpmaya kalk derler adama

Kargaya yavrusu şahan görünür. Herkesin kendi mal varlığı için biçtiği bi fiyat var saçmasapan da olsa. Benim takıldığım tek konu-benim de 4/4'lük kullandığım söylenemez- dili kullanma konusu. Pisiklet ne la? Hadi söylerken telaffuz hatası yaparsın ama bari yazımını öğreniver...

Bu ilan komedi :D :D :D :D
(link)

• Beğen
Tepkiler: Berke
bu ilanlarda ne gariplik var anlamadım ilk ilanda bisiklet 80 tl alıp bakım yapıp kullanılır herkes trek alacak 2500 tl verecek diye birşey yok diğer ilanlarda adam 2 bisiklet satıyor 800e birtanesi klasik gayet güzel sadece son ilanda fiyat biraz abartı bence

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.
Geri