Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

Scudo
adminler en sonunda 410nunuda al git burdan dicekler
@saberthturk

:Dbiraz ole oldu. 2016 910 yok forumda. ben acicam insallah :kyfmyrn:

Arkadaşlar bagaj ve günlük kullanım için bagaj cantasi tavsiyesi olan arkadaşlar varmı biraz önemli sirt cantasi fazlasıyla yoruyor deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim...

@lampsakos noldu 410 a yeni kavuşmuştunuz niye 910 almayı planlıyorsunuz?

Bu arada ben 410 la dağ yoluna girdim ne lastik patladı ne de başka birşey oldu gayette gidiyordu ama konforlu olduğunu söyliyemem.

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
Arkadaşlar size bir sorum olucak. Benim kilo 86, ön heybe, arka heybe derken turda lastiklere epey yük binecek. Diyorum ki lastikleri 5 mm zırhı olan 700x40c ebatlarda bir lastik ile değiştirsem ne kaybederim ya da ne kazanırım? Bunu da nedenleri ile açıklayabilecek arkadaşa minnet duyucam.

@AliMurat ali hocam bisiklette hicbir sorun yok.harika donanimli seri hizli hafif. hafif rampa assag inislerde bisiklet bi anda hulka donusuyo.tabi ben yusuf yusuf.. ince lastik yapisi beni biraz yol tutuslarda birazda orman vs yollarda basima sikinti yaraticagini dusunduruyo. belkide ben alisma surecimi atlatamadim.mini scooterdan, honda cbr 600r a gesis gibi geldi abartmiyorum. bakalim zaman neyi gostericek

• Beğen
Tepkiler: FReeDoMSpY
@lampsakos ince teker kayar diye düşünüyosanız tamamen yanlış . Hele schwalbe ise.

@AliMurat

anladim. tecrubeli olan sizsiniz.umarim korkularim bosa cikar

@olguakbayrak hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan korusun.Bisiklet konusunda tecrübeniz varmı bilmiyorum ama lütfen rampa aşşag sürerken eliniz firende olsun.bir anda hızlanıyo.ben ilk gün Aa ne güzel hızlandı,oov motor la bu, ve son cumlem Allahu ekbeeeeer!! Deyip duvara bindirdim. Kasksız aman diyim

@lampsakos
Çok teşekkürler haklısınız kask olmadan olmuyor nerede ne olacağı belli değil hele ki trafikte zorunluluk. Bisikleti aldığım yerden aşağıya doğru inerken ulaştığı hız beni çok şaşırttı ancak stabil ve kontrollü bir inişçiyimdir :)

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
Geri