Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

@MustafaEREN amin insallah Allah raziolsun.cumlemizi. evet hocam haklisiniz kask cok onemliymis.basima gelmeden ben idrak edemedim.kask sart

Scudo
@lampsakos
Kask aynasınıda dene bence çok yararlı oluyor bi gözünde arkada oluyor tavsiye ederim

@MustafaEREN
@MustafaEREN
Amin cümlemizden inşallah. ..

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
@lampsakos
Yeni 410'nunuzu iyi günler de pedallamanızı dilerim. Çok geçmiş olsun.

@mhd cok tesekkur ederim hem iyi dileklerin hemde bu bisiklet icin tavsiyen icin hocam:harika:

• Beğen
Tepkiler: mhd
@MustafaEREN

Yeni 410'nunuz hayırlı olsun. En güzel günlerde kullanmanız dileklerimle.

Arkadaşlar önceden yazılip yazılmadığını bilmiyorum ama 2015 ve 2016 modelleri arasında ağırlık olarak ne kadar fark var

Bu fiyata daha ne olsun. Çok beğendim.

@lampsakos Anladım doğru dediklerin bir de İstanbul tabii daha çok zorlanıyorsun. Zamanla alışacagın kanaatindeyim. Bana gelirsek ben uzun tur yapmayı düşünüyorum o yüzden 410 da yogunlaştım.

• Beğen
Uzun tur düsünüyosan isabetli karar olabilir. Turunu neşesini bozmamak için lastik koruma zırh gibi şeylerde düşün.ben ramazandan sonra belgrat ormanı kısa günü birlik turlar düşünuyorum.inşallah korktuğum başıma gelmez. Umarım tarzına ve yaşam şekline uyar

• Beğen
Tepkiler: FReeDoMSpY
@lampsakos aslinda dostum bende kisa turlar dusunuyorum surekli aklimda turlar var ondan yogunlasmistim 410 a birde fiyati cok iyi ama ulasim araci olarakta kullanmak istiyorum ..

@lampsakos bu arada sen sanki yazmistin ama ben hatitlayamadim simdi . Boyun ve bacak boyun kac cm ? Kadro boyunu kac cm sectin?

• Beğen
@FReeDoMSpY
ramazandan sonra kisa turlara baslicam.hayalini kurdugum belgrat rumelifeneri turlarinda lastik patlama sikintisi yasicakmiyim.islak zeminde hakimiyet kurmakta zorlanicakmuyim..

benim boy 175 2016 410da 52 kadroya bindim soyle bi tartim, sonra 48 kadroya binince tamam dedim. cuk oturdu,bacak boyumu bilmiyorum inanki. ama 175 boyu olup 48 kalmadigi icin 52 alan kullanicilarda sikayetci degil. bi kac yerde okudum.

youtubeda tanitim yapan genc bi arkadas var onu izlemeni tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: FReeDoMSpY
@lampsakos İstanbul da gezecek yer dolu keyfini çıkar :) Kayseri de sınırlı olduğu için şöyle biraz guneylere inmek lazım :)

• Beğen
Geri