Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

Bisikleti araştırıyorum hala, sayfalarda kadro boyu ile ilgili yazılar gördüm, tam çözemedim. Normalde yaklaşık 175 boya sahibim. Tur için max kadro boyu olsun diyorlar yani 52 cm almam gerekiyor diye biliyorum. Bu modelde farklı bir şey var mı?

@buzlulimon Biz de kelebek gidonlu, bagajlı, yüklü bir kaç 410 görsek fena olmayacak.

Uzun yolculuk yapmak istiyorum. 410 a alternatif bisiklet önerebilecek var mı?

Scudo
@lampsakos araya bir 50 koysalarmış herkes rahat edecekmiş :) benim de boyum 179 ben de arada kaldım

@FReeDoMSpY hocam link icin tesekkurler. ben uzun suredir bisiklet kullanmadigim icin cok acemiyim.bir gunluk alinmis bisiklete kendim mudahale etmek istemem. yarin bayiye goturucem.

• Beğen
Tepkiler: FReeDoMSpY
belkide sorun bende vitesi pedal atarkenmi yoksa atmadanmi degistirmek lazim onu ayarlayamamists olabilirim, yillar once market bisikletiyle alisilmis catur cutur degistirmeler hafizada yer etti

• Beğen
Tepkiler: FReeDoMSpY
Arkadaşlar günlük kullanım için sırt çantası mi yoksa arka bagaj mi daha kullanışlı olur tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim ...

Bu arada 410 2016 modelini aldım ve yaklaşık 1 haftadır her gün 25 km yol yapıyorum renkle ilgili eleştiren arkadaşlar vardı özellikle gece kullandığım için renginin dahada kullanışlı olduğunu söyleyebilirim...

• Beğen
Tepkiler: mhd ve Hasan Ç.
@MustafaEREN Hayırlı Olsun. Resim ve deneyimlerini paylaşırsan seviniriz grupta pek 2016 model kullanan yok.

@MustafaEREN hayırlı olsun . Benim 2016 ile merak ettiğim şey lastikler nasıl memnunmusunuz ben bayi incelediğimde çok kötü gelmemişti ama kullanan birine sormak lazım.

Bir 2015 mavi buldum bakmaya gideceğim bugün 2016 varsa resim atarım bol bol

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
Kusuruma bakmayın arkadaşlar cevap biraz geç oldu... şuan resim atma şansım yok ama en kısa zamanda paylaşırım 2015 mavisi 48 cm nihat bisiklet te mevcuttu geçen hafta ilgilenen arkadaşlar arayabilir.. lastik kalitesi olarak da aralarında çok fark yok lastikden anlayan bi arkadaşa iki lastiğide gösterme imkanım oldu onun tabiriyle hamurlari aynı markalari farklı abi en az 2 yıl seni götürür dedi bu arada kalite kontrol yapma imkanım oluyor 1 haftadır 1.85 boy 130 kg im daha tık demedi maşallah

Bayiye gittim bir tane 410 2015 var fakat bayii 2015 modellerinin dolarla geldigini dolara gore satacağını soyledi 1350 ye falan geliyor

2016 model vardı uzaktan gorebildim ona da %10 iskonto yaparim dedi yani anlayacaginiz 2016 yi daha ucuza satıyor ben hiçbirşey anlamadım bu işten :) 2015 modelinin 1100 tlye satıldığını söyledim ama dolardan vazcaymadı.

@MustafaEREN kadrosu kaç bisikletinizin

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
Renk olarak arkadaşlar 2016 serisinde sadece sarı renk mevcut başka renk üretilmemiş... bende çok yadırgadım ilk başta ama sonra gerçekten içinize sınıyor ve kendini gösteriyor bir arkadaşın tabiriyle gel beni çal diyor bunun içinde motor kilit almak şart bisiklet kilitleri ince kalıyor

52 kadro benim kullandıgim...

Geri