Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

@saberthturk

ya ole sacmalikmi olur,dun bayiden 1100 liradan aldim. nihat bisiklet telefonda 1125 lira olur dedi. nihat bisikleti ara hocam. kadro boyu hakkaten arada kalmissin

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ç.
Scudo
@saberthturk
Denemeden almayın derim normal tablolara aldanmayın kadro yapılarında farklılıklar olabiliyor...

@lampsakos hayırlı olsun 2015 mi 2016 mi aldınız kadro boyu kaç cm aldınız

@MustafaEREN cok tesekkurler. 2015 model aldim.renkleri cok hosuma gitmisti. boyum 1.75 ben 48 kadro aldim. tam oldu.

Çok yıldım bisiklet seçme, alma işinden rengi var kadrosu yok kadro var renk yok ikisini bulsak bu sefer fantastik fiyat söyleniyor. Bisikleti kullanamadan soğudum.:booo:

@lampsakos ÂLLAH kaza bela vermesin evet 2015 de çok güzel bana 48 olmadığı için 52 2016 tercih ettim ama 410 serisi her modeliyle ayrı güzel bence

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
@MustafaEREN
amin insallah.sizede hayirli ugurlu olsun, hakkaten 410 modeli efsanelesti ki hakediyoda.

@saberthturk
:D hocam valla cok haklisin.bende darlanmistim,sicak bi yandan oruc bi yandan gidip az kalsin dag bisikleti aliyodum.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ç.
Her işin bir erbabı olduğu gibi her yolunda bir bisikleti var... dağ bisikleti olan arkadaşlar pedal cevirirken benim kendi haline bıraktığım 410 umla arkadaşları geçmem bu bisiklete yapılan tüm övgüleri hakettiginin göstergesidir...

@MustafaEREN

sonuna kadar katiliyorum :harika:

https://i.hizliresim.com/X4b4z7.jpg
Bisikletimin son hali . Aldıktan sonra 200 lira harcamışım ekstradan.

NOT: Sram mth 300 jant gobekleri cidden işini iyi yapıyor pedal çevirmeden milleti geçiyorum.

arkadaslar bugun cok ciddi bi kaza gecirdim. cok dik olmayan bi yokustan pedal dahi cevirmeden nasil hizlandigimi anlayamadim. ve bi an dengemi kaybetip bisikletle tskla atip once kaldirima sonra duvara carptim.sag omuz kol bacak yara bere icinde kaldi ve kafami yere cok sert carptim kask istemezuuk! deyenlerden biriydim, yarin kask almadan daha da binmem.

SONUC: Bisikletimin kenarinda cok az bir cizik oldu.zimpara yemis gibi.sag pedal demir oldugu icin bisikleti koru sanirim,siyah boyasi kalkti.yani bisiklet sapa saglam. demir yigini market bisikletlerinden sonra ilk hizlanmamin sonuclari yara bere icinde kaldim.Allah herkezi beterinden saklasin ve kaskli pedallamalar

@saberthturk
Allah razıolsun.evet dıkkat etmek lazım.bu işi biraz amaan nolceeek diye hafife aldım,dıkkat etmek lazım

Geri