Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

arkadaslar 2015 model 410 bulamadim.internette 2015 300s modeli 970 liraya buldum. sizce 410 u aratmicak bi performansa sahipmi? yardimlarinizi bekliyorum

Scudo
Tesekkur ederm

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@lampsakos
Aynı bisiklet değil.410 11.5 kg, 300s 13.5 kg.almışken 410 al.

@Asusmune 410 modeli piyasan silinmis. yok satmis ve bitmis. bana olmayan kadrosuyla bir tane buldum adam 1300 lira fiyat cekti. altarnatif olarak en yakin ne olabilir baska?

@Asusmune o siteyi gordum. kadro secenegi renk secenegi gibi bi tiklama bulamadigim icin guven vermeyen bi site gibi geldi.sadece adet yaziyo.?

Yeni modeller hangi ay gibi belli oluyor ne zaman bayilere geliyor . Bilginiz var mi ?

@Asusmune yarin direk arayip bilgi alicam.olmadi 300s alicam artik. tesekkurler

@lampsakos
Nihat bisiklet güvenilir bir yerdir.en ufak sıkıntı yaşatmaz.bir telefon aç yarın öğren.

bircok yorum 410dan yana. yarin aricam insallah buluruz

@Asusmune hocam verdigin linkte suan arastirmadayim 610 a gozum takilti. bu kadar kafamin karistigi hatirlamiyorum.sariyer besiktas sahil-bahcekoy-belgrat asfalt yol icin bunumu tercih etsem bilemedim. :)

@lampsakos

Söyle değerlendir.
Ben bir sene once celik bisikletle başladım ve gordümki amortisörlü bisiklet bana gore değil.hemen 410 aldım 9 ayda yaklaşık 5000 km yaptim.şimdi ise mosso 735 105 set aldım ve hizin keyfini yaşıyorum.
Sana tavsiyem hız keyfin varsa 410 u unut direk 610 al.benim almak istedigım bisikletti. Ve yakışikli bisiklwttir.

Hocam yanlis anlamayin konuyu boluyorum ancak bir sey sorucam.fotografta da goruldugu uzere jantin birlestigi yerde cikinti var acaba bana sıkınti yaratir mi yani en fazla 3 4 lira papuca veririm diye dusunuyorum baska bir sakincasi olurmu bana

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/7fa6fc662a8c03f7535416061c2a2d61.jpg

Bir de sizin bisikletleriniz de de varmi bu cikinti size zahmet bakabilceniz mi

Renk konusu ben de anlayamıyorum 2-3 renk seçeneği sunmak çok mu zor :S

• Beğen
Tepkiler: lampsakos
@Asusmune hocam tecrubeleriniz isiginda son birsey sormak istiyorum; bu 610la sirt cantamda esya tasimak,bisikletin surus acisindan zorlarmi? ve gidona direk baglanan tak cikar bagaj tasima aparati taksa bisiklet zorlama denge kaybi yasarmiyim? dis gorunus hic onemli degil. evet hiz ve gezi amacli istiyorum.bisikletin tipi durusu cok iyi. gonul isterki bi tur bisikleti birde yol bisikleti almak ama maddiyat iste.

@lampsakos
Yapilan hatalarin toplamina "tecrube"deniyor .bende ilk başlarda hatalar yaptim ve artik sirt cantasi bile taşimiyorum. 610 tam senin icin.in gidon çantası cok kullanişlidir.bir ic lastik, alyan seti,yama seti icun sirt çantası ihtiyacin bile olmaz. Sen en iyisi 610 al.

Geri