Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bisiklet tavsiyeleri

@Anonim Abi bizdeki 2015 model :) 2016 modelleri farklı. Yeni üyemiz iyi araştırmış :)

@selen-oz Foruma hoşgeldiniz.
Sedona modelleri stoklara geç girebiliyor. Bu sene de böyle oldu sanırım. Şimdiye kadar 2016 modelin gerçek fotoğrafını göremedik malesef.

Scudo
Teşekkürler ilgili arkadaşlarım :)

Başka yorumlarıda bekliyorum :DD

Şurada takipte kalayım. Ve evet alan arkadaşlar memnunlar mı?

Arkadaşlar affınızla konu açamadığım için acil bişey sormak istiyorum sedona 321via bisikletim aynakolu sokemedim,ilk once sol kol çıkıcak diyolar ama onun tıpasını çıkardım içinde kare bişey var ,sokmek için ozel anahtarı mı olması lazım illaki.yakınımda bisikletçide yokWP_20160410_010.jpg

@Halit Kıran
Aynakol sökme anahtarları var ondan lazım size

@selen-oz Takip ettiğim kadarıyla 2016 410 tek sarı renk olarak piyasaya sunuldu ve üzerinde sadece compass lastik takılmış diğer markadan vaz geçilmiş. Sarı bence gayet güzel olmuş en azından bendeki 2015 sarıdaki renk saçmalığı yaşanmamış. ( Sedona burada renklendirmede saçmalamış )

Bende sedona 321 via var ama 410 da çok hoşuma gitti iyi bi tur bisikleti olur

Yine konu açamadığım için sorumu yazıyorum arkadaşlar.
321 via nın sram via sağ aynakolu diş kaptı ,
Spd pedalımı kurtardım.
Şimdi sram via ayna kolu takım halinde 120 tl aslı bisiklette shimano altus 70 tl shimano acera 120 tl acaba sizce hangisini alsam ?
Aynakolda dikkat edilecek püf nokta varmı

Dosyalar

• WP_20160411_001.jpg
    WP_20160411_001.jpg
    71,5 KB · Okunma: 66
Bildiğim kadarıyla sadece sarı gri var bu sezon 410 da

Dünkü eymir etkınlıgınde bırısınde gordum 2016 modelını o da sarıydı. Tek renk cıkarcaklar galıba bu sene

Bu gün nihat bisiklette gördüm.

Bu gün nihat bisiklette gördüm . Tek renkmiş. Gayet iyiydi görüntüsü. Ben merida ya benzettim, 2016 meridalardan güzel bence.

• Beğen
Tepkiler: sercanbaltalı
@gokberk88
O bisiklet benim arkadasindi sedona 410 basliginda da bahsetmistim. Memnunuz ama ufak efek sorunlar var: Durduk yere 2 defa ic lastik patladi,aldigimizda on lastik akort bozuktu, ustune pedaldan cit cit sesi geliyordu. Halledilmeyevek seyler degildi zaten sorun kalmadi. Lastik 2015 e gore daha ince bu arada

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2016 Sedona 410 ben de alacam inşallah

Stoklarda yok sanırım henüz. 2015 sen farkı olur mu Sizce

Var var mavi renkte gelmişte.Fiyatlar afedersiniz ama Yuuh!

Geri