Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

@cazz
saolasın abi geliyor resimler

nasıl beğendiniz mi cazz abiyle beraber topladık.

Scudo
Rengi çok hoşuma gitti..Süper bir bisiklet olmuş..Hayırlı uğurlu olsun..

Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim ;)

• Beğen
Tepkiler: der76
@KoraY1459
eyvallah kardeşim saolasın en iyileri sizin olsun

@der76
Kablolardan iki tanesinin (arka fren ve arka vites) soldan geçmesi lazım. Bu şekilde bisiklet biraz sola çekebilir.

Hayırlı olsun.

• Beğen
Bende de eski kasa borla var. Bu fiyat farkı nerden kaynaklanıyo kompanentlerden mi? Eskiler $280 iken yeniler yeniler $350 larda geziniyo sanırım. Aynakol pek hoşuma gitmedi,siyah olabilirdi. Yanlız cantlar harika.. Siyah ve kırmızının uyumu..

• Beğen
@gurol

teşekkürler gözden kaçırmışız. derhal düzeltelim

Arkadaslar merhaba.
Arkadaslar gunluk bınmek ıcın, kampcılık ve kotu arazı kosullarında bıle sorunsuzca kullanacagım bır bısıklet arıyorum. Dag bısıkletlerı arasında forumda baya bır arastırma yaptım kı, kısıtlı butceler ıcın en tercıh edılen modelın borla oldugunu gordum.Ama her nedense rengıne bır urlu ısınamadım :) 711 cok hosuma gıttı renk olarak.Ama tabı onemlı olan renk degıl kullanım amacı.benım ısteklerıme cevap verecek bısıklet hangısı ? Yoksa ıkısıde aynı bısıkletmı ? Tercıh hakkımı hangısınden kullanayım. Yenıyım bu arada bısıklet konusunda. Baslangıc ıcın kullanabılecegım ve dedıgım gıbı normal gunluk kullanımın dısında kamp yapan bırısıyım.Kotu arazı kosullarında gercı hepsı hakkını verıyordur.

ben geçenlerde Sedona sd 711 aldım.çok memnunum.istediğim performası yola yansıtabiliyor.arazideki mükemmelliyeti beni hayran bırakıyor.sanada tavsiye ederim...
ayrıntılı biligi:
(link)

2007 model borla veya sd 711 alacaktık benim hatuna, sonunda sd711 aldık, çünkü kadrosu ileride gelişime daha çok izin veren bir yapıya sahip, yani borla'ya gidip deore ve üstü komponent taksan yazıktır da sd711 in kadro güzel. bir de amortisörünü bilemeyeceğim çünkü axon d-rl kullanıyoruz bizim sd711'de. xcm'yi hüç kullanmadım.

Arkadaşlar şu saate kadar Bianchi wap modelini alacaktım ama forumdan acayip etkilendim ve yarın erdoğanlara gidip sedona borlayı alacam. hem lütfi beyde şiddetle onu tavsiye etti.
zaten wapla borla arasındaki vites aynı. sadece borlanın kadrosu resimde küçük duruyor.
Neyse yarın olsun bianchi de var erdoğanlarda son kez borla ile yanyana koyup karşılaştıracam.
selamlar....

Borla'nın 14, 16, 18 ve 20 inç kadro boyları mevcut.

O zaman gidip gorun karar verin

erdoğanlar dün gidip ödemeyi yaptım, bisikleti ise zannerdesem çarşamba verecek. renk de siyah. wap la arasında gidip geldim ama burda ve dışarda herkes borlayı tavsiye edince ve aradaki fiyat farkı sadece 20 ytl olunca borlayı aldım. hadi hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: umuter
güzel seçim bende borla kullanıyorum çok rahat kullanımı var güle güle kullan

Geri