Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

bende borla almak niyetindeyim 1-ay içersinde xc-500 ü olan arkadaşım lanet edio bisikletine=)

Scudo
Amoeba Hussar Bisiklet

Kadro:7005 Alüminyum

Maşa:Suntour XCM Lockout

Vites-fren Kolları:Shimano Acera

Arka Vites: Shimano Acera

Ön Vites:Shimano Acera

Ayna Kol: Shimano Acera

Frenler: Shimano Acera

Göbekler: Shimano Acera

Jantlar: Alex Dc 19

Gidon, Gidon boğazı, sele borusu: Amoeba Hussar

Sele: Amoeba Hussar

Lastikler: Schwalbe Jimmy

Renk:Siyah

Kadro Ölçüsü:14"-16"-18
Sedona SD-721

Kadro:Sedona SD721

Maşa:Suntour XCM

Furş Takımı:NECO 142

Vites Kolları:Shimano ST-Ef 50 8"li

Arka Vites:Shimano Acera

Ön Vites:Shimano Acera

Aynakol:Shimano TX-70

Ruble:Shimano 8"li Altus

Zincir:KMC Z-51

Arka hazne:Shimano Altus Rm-30 8"li 36H

Ön hazne:Shimano Altus Rm-40 8"li 36H

Jantlar:Alexrims DC-19 36H

Jant teli:2x260 taiwan siyah

Gidon:Amoeba HB-M310-1

Gidon boğazı:Amoeba STM-310 100mm

Sele borusu: Amoeba 101 27,2 mm

Sele: 1445

Sele Kelepçesi: Amoeba 31,8

Dış Lastik:Schwalbe Jimmy 26"

İç lastik:CST 26"

Pedal:SP-932

Elcik:Amoeba

Park Ayağı:Aliminyum ortadan

Renk:Siyah-Füme-Kırmızı

Kadro Ölçüsü:14"-16"-18"

BAŞLANGIÇ için HANGİSİ DAHA İYİDİR? KULLANMA AMACIM ise DAĞ TAŞ GEZİNTİ.... SAYGILARIMLA

Arkadaşım bence TreK'i incele derim .. ömür boyu garantili bisiklet..3900ü incele bence..

İkisi de gayet güzel bisikletler başlangıç için, hatırladığım kadarıyla sedona'nın kadrosu biraz daha hafif olabilir, hussar ise muhtemelen daha sağlam bir kadroya sahip, donanımları oldukça benzer, hussar ın donanımı hafifçe daha iyi. Bence son karar olarak ikisiyle de bir deneme binişi yapın hangisini beğenirseniz içiniz ısınırsa onu alın derim...

• Beğen
Tepkiler: Romeo1925
TreK 3900 yaklaşık 14 kilo fazla ağır sayılmaz..bütçeyi biraz zorlarsan 1 milyara TreK 4500 var 27 vites 12 kilo ..

bınıs tarzını ne olarak dusunuyorsun ?
1-xc (sehır ıcı / yol kullanımı )
2-yoksa hopla zıplamı (street /dj )

street dj olarak düşünüyorum bozuk yollarda kullancam genelde punkermanmania

ikisini de kullanmış olan birinin yorumunu alırsak daha ii olur aslında
ikisi de güzel bence.bi bakın tiplerine.hangisi daha sıcak bulursanız alın :)

• Beğen
@Romeo1925

ben husar ı tavsiye ederim donanımı full acera olmasıda avantaj sayılır kadrosuda güzel bence husar al saygılar

• Beğen
@Romeo1925

bence hussar o zaman gercı arlarında cok fark yok ama ban agore hussar .

tabıkı ıkısınıde denemıs arkadaslar yazarsa daha cook yardımı dokunur

• Beğen
Bence 721 daha iyi. Donanım olarak Hussar daha ileri olabilir ama kadro 1.9kg, 721 ise 1.65 ya da 1.70kg diye hatırlıyorum.. Hem kadro olarakta 721 bana daha güven veriyor..

koray1459 arkadaşım sende bütçeyi biraz daha zorlasan arkadaşa karbon aldırıcan.:D

• Beğen
Kesinlikle hussar ben 200 gram çok büük bi fark yaratmaz başlangıç için bunlar biraz ilginç geldi bana hussar çok sağlam bi kadro ve kesinlikle HuSSaR diyorum ben

• Beğen
Başlangıç için 200gr önemsiz bir ağırlık, haklısın. Ama ben Hussar'ın sağlamlığına hiç güvenmiyorum. Somut bişey bu:)

herkese selam. yeni bir sedona borla aldım.aslında benim için ideal bir bisiklet.ancak masa ve kadrosu haricindeki komponentleri pek tatmin edici degil. üzerindeki cekiş sistemi ve frenlerle ilgili degişiklik yapmak istiyorum. fiyat ve verimlilik acısından ne kullanmalıyım sizce? tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Çok doğru bir seçim yapmışsın arkadaşım bende 93 mountain-cat-te var shimano tıktık canavar gibi hiç değiştirme o tourneyini falan bozma dursun:) Ha ağırlık neydi?,güzel kadrosu var.

Bende Borla alacağım emektarımı(93 mountain-cat-te) emekli edip duvara stand hazırlayıp asacağım:)

Bence bu fiyata amerikada deore lx donanılı bişey alınabiliyo ya hadi biz kazığı yemeye devam edelim.(Amazon.com 100$'dan satılıyo aynı bisikletler)

Şöyle bi sıralama yap bence: Zevk-Renk-Büyük marka-Donanım-Fiyat.

Geri