Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Scudo
kuzenımde bugun kron xc 2000 aldı onu gorunce borla'dan soğdum ve bırde aldığı yerdeki adam borla'nın kadrosunun fazla sağlam olmadiğinı söylemiş acıkcası benı kron'a daha cok cekıcı gelmeye başladı kron xc1000 yada borla arasında kaldım sağlam kadro olması lazım cunku bıraz hor kullanırım eskıden öyleydı şimdı bıraz daha sakınım bu arada kılom 58 boyum 165 14 kadromu 16 kadromu tercıh etmelıyım???

mekanik disk frene sahip modeli önermem. 2007 sd 711'i bolca sürme imkanım oldu(kız arkadaşımın bisikleti) 2008 modelini bilmesem de 2007 hakkinda çok olumlu düşüncelere sahibim. komponentleri düşük seviye fakat kadrosu ileride geliştirilmeye çok açık güzel bir kadro diyebilirim veya bana nedense oyle geliyor. sd 761 bisikletimin kadrosundan daha çok sevdim 711'inkini.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Benim ilk bisikletimde bir "borla" idi.
Hala da kullanıyorum ve memnunum.

selamlar.

@mcgreyBöyle bir problem yok. Eğer yaşayan arkadaşlar bana/bize ulaşırsa sevinirim.

Ankara Erdoğanlar dan aldım tabi bisiklet bayagı bi maceralı yolculuktan sonra geldi. İstanbul merkez 11 tane borla siparişi varken birtek benim bisikleti yollamış. hatta benim siparişim 18" ken kutuda gelen 20" ti. tabi bana göre hava hoş. borla olsunda ne olursa olsun.

20" mi? Boy da maaşallahmış yani :D
Kazasız belasız sürüşler, hayırlı olsun..

ben 172cm boyundayım ve 16" Sedona kullanıyorum (10cm boğaz ile)

Arkadaşlar peki 1,78 mt boy için Sedona Borlada kadro boyu ne önerirsiniz? Kullanım alanı olarak %70 şehir içi sürüşü yapacağım.

hadi hayırlı olsun güzelimiş bendede 2007 si war gayet memnunum kazasız belasız günlerde kullan!

@sone_style

mekanik disk fren sistemini, disk fren sitemi olarak görmüyorlar ondan.. :)
madem mekanik olcak o zaman V fren olsun diyorlar.. valla bende onların yalancısıyım.. :D

zaten şu eymür gölüne bi gideyim ordaki fotoları cekip cekip koyarım. tabi daha da ufaltarak. bu arada kadro boyunu 20" olması biraz sıkıntı doğuruyor ama önemli değil. mesela ayaklarım yere zar zor değiyor. ki ilerde diz sağlığı sebebi ile koltuğu biraz daha yükseltince ne olacak bakalım. kaldırım kenarı olmadıkça durmayacam anlaşılan. yada bisklete yeni binen çocuklar gibi velespiti durdurur dururmaz öne atlayacam.

Geri