Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

BİSİKLET » Sedona »
Sedona SD-711 2008
Aynakol:Shimano Altus

Arkadaşlar Shimano Tx ile Shimano Altus aynı mı?Sitede Altus yazıyor çünkü kafam karıştı

Scudo
sitedeki bisikletlerde mazeme değisik olabilir bayi toplantısı için toplanmıştı.malzemeler yetişmeyince elimizdeklerle toplamıştık farkı bundan.

Sırf amortisörün rampadaki önemini deneyerek gördüğüm için 711 aldım.
Kilitlenebilir olması çok farkediyor.
Herkes bas bas bağırırdı kilitlenebilir al diye, borla alacaktım. Ama farkı gördüm, vites ve fren sistemi de borla'nın bir üst modeli.
Ağırlıkları aynı denebilir.
Beyaz'ını aldım.
Sadeliği sevdiğim için ve ufak çizikleri fazla belli etmesin diye.
Yoksa siyahını alacaktım.
Fiyat*performans borla tabi ki ama alabiliyorsan 711 al pişman olmazsın.
Ucu ucuna denk getirip kasktan feragat edeceksen borla al.

• Beğen
Tepkiler: ilhan.b
ben de pedal reflektörlerinde aynı sorunu yaşadım her binişte bir adet gidiyor.

kazasız belasız güle güle kullan dostum.

• Beğen
Tepkiler: akustik
@punisher89

parçalar zamanla değiştirilebilir ben zaten kadrodan bahsediyorum. Bisikleti alırken üstüne 50-100(bu 100 lira farka alivio olur full set) ytl verip vites grubunu değiştirebilirsiniz.40 ytl de lock out amortisor farkı var. Rengi hosuna gitmiştir,ismi hoşuna gitmiştir yaparsın. Ama paran yoksa Borlanın 711 den pek farkı yok. Al bin dolaş keyfine bak..

arkadaşlar bügün bügün ilk bisikletim olan LX donanımlı, suntour XCR amortisörlü sedona 711 kadrolu bisikletimi aldım umarım iyi olur. ne dersiniz

LX donanımmı? altus yokmu?bende aldım 2 hafta oldu memnunum taş gibi giriş bisikleti:)...

Borla ile SD-711 arasındaki kalite ve fiyat farkı hakkında yorum yazamısınız

borla da tourney takım var 711 de altus takım var taş gibi ....bende 711 v varsiyah
tavsiye ederim saglam ....fiyat farkı bence deger ......

bu konuda herşeyi okudum fakat BALTAZAR11 sana söyleyeceğim şey konunun başından beri resim koyacağım diyorsun ama nerdeyse bir sene olacak resim koymamışsın :)))) bi göremedik borla nı :)))

711 siyah olanı gayet güzel, zaten borla ile 711 yanyana görünce direk 711 alırsın ;)

Bende ikisi de var , ikiside çok güzel bisiklet kararın ne olursa olsun memnun kalırsın.

Sedona.com.tr'de inceledim ancak anlayamadım. Acaba aralarında kadro farkı var mı?

Dün Kaçgar bisikletten 2 adet (14 ''ve 16 '') eşime ve kendime 711 v aldım.
Pedal reflektörleri daha almadan yerinden oynadığından teslim almadan her ikisini de değiştirmiştik ancak aldıktan 30 dk sonra sürüş esnasında 14 '' in sağ pedal reflektörlerinin düştüğünü farkettik. kaçgar bisikletten Aydın beye telefonla ulaştım halledeceklerini söylediler.
Alacaklara tavsiyem ya pedalı başka bir modelle değiştirin yada fark verip biraz iyisini alın.

Geri