Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

sirkeci aslı bisikletten 2 haftaönce aldım 335 usd 1.24 tü kur o zaman kur son elinde 18 inç kadro mavi 1 tane kalmıştı siyah zaten getirmeyeceklermiş kırmızı kalmıştı açıkçası inan yok satıyorlar borla.. pazarlık yapmıyorlar bile..

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter
Scudo
hikayemiz aynı bende bianchi bir modeli var onu alacaktım geçen ay mavişimi aldım çok memnunum ( sağolsun atilla bisiklet 15 dk anlattı bisikleti kararımı değiştirdi onada teşekkür ederim)

öncelikle hayırlı olsun arkadasım.Güle güle kazasız belasız binmen dileğiyle.

senınle aynı durumda kalmıstım wapla borla arasında hatta beraber turladığım cocukluk arkadasımda wap var.Onda wap olmasına rağmen bisiklet alırken bana borla aldırdı.heralde burdan ne demek istediğim anlaşılır:)

en gözle gorulen farkları Amortisörlerde,wapın org Amortisörü takoz esnemek için sanırım 100mt den filan atlaman gerekiyor:)+ ayarsız.
borlada ise ayarlı Amortisör mevcut ve gerçekten görevini başarıyla yerıne getiriyor.

ama genede şunu sölemek gerek wapın kadrosu çok şık:)yiğidi öldür hakkını yeme demişler dimi:)

@bariskarasu

20inc sana olur. en büyük de sedonada bu var hatta çogu modelin 22inc olmaz. sana tavsiyem 20inc bulabilirsen alman

dostum bir fotolarını koymadı bisikletin. aldın kıyak kıyak biniyorsun. şöle 4 cepheden fotolarını koysan da gözümüz şenlense

yarın koycam fotolarını kardeşim bısıkletın giresun'a grup gelıyor orda resım cekıp fotoları koymayı düşünuyorum kanser haftası dolayı rizeden istanbula diye grup var busene ıkıncısı duzenlenıo giresuna gelcekler oke kardeşş

Merhaba kardeşlerim sizlere bir sorum olcaktı bugun cok ufak bır kaza yaptım bısıkletten düşdüm arka kaldırırken olduğum yerden düştum hızımın olmamasına rahmen arka lastık akort ayarı denen bır şey kalmadı buda acıkcası benım canımı cok sıktı maalesef bu konuda yardımlarınızı beklıyorum daha buyuk kaza yapsam kadro zararmı görur yada bu kadar ufak kazalarda her zaman akort ayarı sonu ile karşılaşacam bu sorun bıanch'de vardı eskıden berı sedona aynı sorun görunce üzüldum gercekten sonuçta ben kareket yapmayı seven vede kendımı geliştirmeye calişan bırı olarak illaki ufak tefek kazalar gecırcem sizden ricam bu konu hakkında bana bilgi vermeniz....

@F&d reco

bende eskişehirdeki ilk borlayı alan kişiyim 29 martta öylesine uğramıştım akına daha geleli yarım saat olmamıştı hemen eve gittim pederi aldım geldim ve mutluyum:)

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter
Yokmu bu konuda bana yardımcı olcak bır allah kulu kardeşlerim profesyonel arkadaşlarım benı bu konuda bilinçlerdirmenizi istiyorummm...

Öncelikle bu konunun Sedona 711 le ilgisi yok :) (tekerlekler bölümü açsaydınız çok daha fazla cevap gelirdi) Bir kazada (ufak ya da büyük) her türlü şey olabilir, anlık olarak ters bir yerden gelen bir vektör kuvvet cantı yamultabilir. Kazalarda olan hasarlar firmalarca garanti dışı kabul edilir, bir diğer konu ise bisikletiniz hareket bisikleti değildir, yani ön arka kaldırma, hoplama gibi şeylerde zarar görebilmesi normal...

• Beğen
Tepkiler: sessiz_dj
Duz Yolda Bisikletle HİÇ Kİmse Ben Atlamiyacam Bunu Yapmicam Onu Yapmicam Dİyemezkİ İnsan Bİr Zaman Sonra Sikilio Yoksa Bisikletten Ya Da Devamli Gezİler Duzenlemeniz Gerekİrkİ Sikilmamak İÇİn Bunun İÇİnde Benim Devamli Zamanim Yok Maalesef

resimlerin boyutu büyük bu yüzden rar halinde koydum:D

nazar etmeyin nolur:p bugün 3 bisikletçiye ugradım adamlar yeteri kadar nazar ettiler zaten

(kilit ve ayaklık dandik. görmezlikten gelin.)

erdoganlara ve mehmet beye sonsuz teşekkürler

işte: (link)

• Beğen
Tepkiler: serkank
Güzel resimler ayrıntılı olmuş. Biraz daha bilgi verebilirmisin fiyatı , nereden aldığın , frenleri , vitesleri nasıl gibi? Bende bu bisikletten almayı düşünüyorumda.

@Sedona_Royal

evet fotograflar ayrıntılı. çünkü ben internette çok aradım, alan ancak fotografını koyan olmamış, bir türlü merak ettiklerime bakamadım. göz görmeden gönül de inanmıyor tabi.

erdoğanlardan aldım.burada bayisi yok malesef. 6 taksit 525ytl. erzincanda yaşıyor olmanın pahalı tarafı :) istanbulda çok daha uygun fiyata bulabilirsin.nede olsa aslı bisiklet yani üreticisi orada. sirkeciye bak derim. yok ugraşamam dersen erdoğanlardan güvenerek alabilirsin. ben mehmet beyin tüccarlığını çok sevdim. çok iyi ve ilgili bir satıcı.aldığı her para helal olsun

öncelikle donanım işi biraz ilgi ve ihtiyaca göre: eger yarışlara katılacaksan bu model seni kesmez. yok beni heryerde rahat ettirsin zora sokmasın işimi güzelce görsün arkadaşlar arsındaki küçük yarışlarda birinci geleğim tipiyle kızlara hava atayım gibi çeşitli düşünceler sahipsen al derim. ben çeşitli markalarda gittim geldim. bisiklet seçimi bölümünde de hatta anket düzenledim sonunda da bu bisiklete karar verdim. zaten ankette de bu bisiklet birinci gelmişti :) böylece ankete katılan arkadaşları da utandırmamış olduk

bügün kilit ve ayaklık yani sehpa için bisikletçilere gittim. 3 tanesine ugrama fırsatı oldu birincisi ayaklık takmak için kaldırdı inanamadı çok hafif dedi.adam rahat 80 yaşında ne yapsın yıllardır alışmış çelik yığınlarını kaldırmaya:) (orada ayaklık olmadı) ikinci bisikletçi bisiklete kilit baktım ucuz yollu.oda bisikletin yanına geldi imrenerek baktı. sonuncusu bizim buranın en zengin bisikletçisi adam dükkandan çıkmadı bende bisikletten inmedim kıyarmıyım bisikleti yere koymaya. neyse telefon görüşmesi bitince adam geldi bu süper bi bisiklet dedi nerden aldın kaça aldın sorguya başladı. ben muhabbetin bu kısmı çabucak sonuçlansın diye hediye diye kestip attım.yani işn özü bisikletçiler de çok beğendi.ben kron , accent alivio, caretec arasında gidip geldim ama bunu aldım

• Beğen
Tepkiler: Sedona_Royal
@mavihan

Çok sağol , cevap yazdığın için teşekkür ederim. Arada araziye girebileceğim normalde de asvaltta kullanabileceğim bir bisiklet olduğunu sanıyorum :)
Bende büyük bir ihtimalle bu bisikleti alacağım. Bisikletçilerede fazla yaklaşmam :D

• Beğen
Tepkiler: mavihan
@mehmetyesiloren

lütfü bey öncelikle geçmiş olsun forumda bir rahatsızlık geçirdiğinizi öğrendim.inşallah sağlığınıza kavuşmuşsunuz.

mehmet bey ve iş yeriniz hakkında övgü değil gerçekleri söyledim. ben telefon dahi açmama gerek kalmadan ,sadece maille iletişim kurarak; kargoda nasıl gelir çizilir mi parça farklı çıkar mı sorunlu ürün olur mu gibi endişelerden uzak bir şekilde bisiklet sahibi oldum. mehmet bey insana o güveni veriyor yani.maille soru soruyorum bir iki saat içinde cevap alıyorum. üslup geçek bir ticaret adamının üslubu ve kibarlığı. şairin de dediği gibi ''Her ne söylemişsem görüp de söylemiş yoktur yalan ile alışverişim''

vallha lütfü amca, bütçeyi aştık fazlasıyla bu yüzden ayaklıklarla ilgilenemeyeceğim. hatta bisiklete ayıp olmasın, yerler yatmasın diye bütçemizin son nefesini vererek gidip en adisinden bi tane (3ytl)ayak ve kilit aldım :D inşallah başka zamanlarda tatlı alışverişlerde. mehmet beye hakan başgöze'den selamlar söyleyin bakalım çıkaracak mı? o kadar müşteri içerisinden beni çıkarırsa yine hayretlere sevk edecek

saygılarımla

@tarıkkk

dikkat etmedim vallaha :) bakarım yarın. aslında dsc00014 resminde 8li gözüküyor ama 7li olması lazım bakarım yazarım

@Sedona_Royal

hem arazi hem de asvalt için ideal bir özelliği var o da kilitlemeli amatisöre sahip olması. arazide açacaksın asvaltta kilitleyecek hız yapacaksın. (tabi hafiflik gibi diğer özelliklerinin yanında bu değindiğim özellik.)

Geri