Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Bisikletin hayırlı olsun. Depo nemli değilse ve hırsızlığa karşı koruma sağlıyorsa sorun olmaz bence. Ama en iyisi eve çıkarıp, her binişten sonra temizlemek, sıcak ve kuru bir ortamda saklamak. Benimki salonda duruyor mesela :D

Scudo
ben eski bisikletimi odama koyardım gece,üşengeçlikten arka balkona koyup kilitlemeyince direk götürdüler,
eve çıkarmanı tavsiye ederim,güle güle kullan

Hayirli Olsun KardeŞİm Bisikletin Gule Gulen Kullan... Bencede Eve Cikartabiliyorsan Daha Iyi Olur Calİnma Riski Yoksa Kabuklukdada Kalabilir Tabiki Secİm Senin...

öncelikle tavsiyeler için çok teşekkür ederim,çalınma gibi bir risk kesinlikle yok o konuda rahatım eski takozum bile hala orda duruyor senelerdir tık yok:)nem veya rutubet olan bi ortam değil havalandırması mevcut çünki eski emektarın kadrosu bile ki demir:Do bile ayakta duruyor herangi bir çürüme yok.bu aşrtlar altında depoda morosiklet kılıfıyla muhafaza etmem sanırım bir sakınca yaratmaz.

arkadaşlar v veya d olması ne ifade eder. açıklayabilirmisiniz. ben bi 8 9 yıl kadar uzak kaldım bisiklete. yakında bunlardan birini yada 2008 borlayı alacam. ama bilen biri tavsiyede bulunursa ve bilgi verirse daha iyi olur.

ayrıca burada sedona satan yer yok. bu yüzden internetten alacam. iki site karşıma çıktı

1 erdoganlar bisiklet: bunu herkes biliyor. forumda da yer sahibi.
2 bisikletcim.com: bunu bilen var mı güvenilir mi fiyatları gayet makul ancak internetten alışveriş yapacağım için güven önemli:eek:

bisiklet tipi ve modeliyle ilgili çok tecrübeli arkadaşlar ve yaptıkları yorumlar var.bu konuda benim yorum yapmam doğru olmaz çünkü onlar kadar tecrübeli değilim.
ancak erdoğanlar bisikleti öneririm.geçtiğimiz hafta erdoğanlar dan sedona borla aldım.muğla-dalaman da yaşıyorum.siparişi akşamüstü verdim,bisiklet ertesi gün akşamüstü elimdeydi.hem de 32 lira kargo ücretiyle.
ayrıca lütfü beyin samimi dostça ve esnafça yaklaşımı,ürünün fiyatının uygunluğu da diğer artıları.
ankara dışındaki bir alıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim.

@baltazar11

abi hayırlı olsun bende 6-7 sene aradan sonra bisiklet almayı düşünüyorum borla fiyat olarak uygun geliyo bisiklet hakkındaki tecrübe ve önerilerini yazarsan sevinirim memnunmusun artı ve eksileri nelerdir nete pek sık giremiyorum mail yoluylada olabilir bana ulaşırsan çok memnun olurum şimdiden tşekkürler vardar86@gmail.com adresim

@Hakan Yazman

benim gibi eski kullanıcıların papuç dediği olay :p

bilgiler için teşşekkürler. papuç fren daha iyi tabi ne deolsa bildiğimiz sey. sök tak parçala yenisini al ucuza
bilgiler faydalı oldu bilgisayar tabiri ile update oldum.

alışverişe gelince benim internetten alışveriş yaparken gönderilecek mal konusunda çekincelerim var. bu yüzden sizlere sorayım dedim. adam ilan borla koyup falcon vitesli gönderebilir. başka alışverişlerde çok rastlanan bir şey.

erdoganlar diyorsunuz yani. hele bi haziranın ilk haftası gelsin kredi kesim tarihi geçsin. mutlaka irtibata geceriz.

@leeroy

çok teşekkür ederim benim durumumda olup alışveriş yapan birini tecrübelerinden yararlanmak güzel oldu.peki borlandan memnun musun.

ayrıca kargolamayı nasıl yapmışlar yani kargoda çizilme felan olabilir mi ben upsde bisikletler gördüm üst üste gelişi güzel atmışlardı. :) umarım erdoganların gönderdikleri değildir.

32 ytl kargo ücreti güzel. acaba erzincan kaç lira tutar neyse göreceğiz.

son sorum: buradaki satıcıdan alsak utanma pazarı birazda yüzsüzlük hediye bir şeyler isteyebiliyoruz. veya sedona alacak olup ankarada yaşıyor olsak yine hediye istiyoruz. Erdoganlarda hediye bir şeyler verdiler mi sana. suluk kilit vb.Lütfü beyin dostça ve esnafça yaklaşımı demisin bunu biraz açar mısın ne yaptı hediye ? taksit?

bu merak ettiklerimi konusunda da aydınlatırsan sevinirim

-kargo,sedona nın orijinal ince uzun kolisi içinde geldi.sele ve borusu-ön tekerlek-pedallar-gidon bağlı değildi,lastikleri de hava istedi.hepsini kendim monte edip sıktım,lastikleri de şişirdim.
herhangi bir vuruk-çizik yoktu.zaten kadro havalı naylona sarılı idi.

-ankaradan dalamana 32 liraya geldiyse erzincana da o paralara gidebilir.(tabii sürat kargo ile diğer firmalar çok pahalıdır)

-10-20 liralık suluk,kilit gibi şeyler yüzünden başka marka alacaksan o sana kalmış.çünkü bulunduğun yerde sedona satılmıyor diyorsun.ben erdoğanlar dan böyle bir talepte bulunmadım,gerek duymadım çünkü.sen bulunmayı dene istersen.

ben 42 yıl istanbulda 3 yıldır da burada yaşayan biri olarak lütfü beyin esnaflığını takdir ettiğimi söylüyorum.aynı bisikleti fethiye de gördüm 20 dolar kadar pahalıydı.bir de buradan gitmesi gelmesi...ankara daha cazip oldu.
20 yıldır çeşitli firmalarda satınalmacıyım ben.20 yılda alışveriş konusunda yeteri kadar deneyim kazandım.benim için ürünün belirtildiği şekilde ve zamanında yani taahhüt edildiği gibi teslim edilmesi esastır.24 saatte bu kadar uzak mesafeyi kırılıp dökülmeden gelmesi,verilen sözün tutulması anlamına gelir.kaldı ki yapı kredi veri tabanında sorun olduğu için güvenerek mail order la alışveriş yaptım.

erdoğanlar bisiklet le ilgili forum içindeki linkte zaten gerekli tüm bilgiler mevcut.
firmayla

• Beğen
Tepkiler: mavihan
Merhaba kardeşlerim sizlerden acil yardım bekliyorum iki bisiklet arasında kaldım yarın bırını sipariş edecem sedona 711 v - break ya da kron xc 1000 arasındakı fark nedır ? borla alcaktım butcemı bıraz daha ayarladım 711 karar verdım ama onunda renk pek içime sınmedı aradakı fark konusunda yardımcı olursanız ınşallah cuma gunu resımlerıde koyacam bısıkletım şimdıden her şey için tsk ederım arkılerr...

leeroy dostum çok çok teşşkürler. özellikle kargo ve alışveriş güvenirliğinde çimi bayağı ferahlattın.çok çok teşşekkürler.benim için önemli olan da bunlar zaten.

ben de uzun yıllar istanbulda öğretmenlik yaptım. şimdi de erzincanda yani memleketimdeyim.

herkese bol pedallı günler

arkadaşlar bir sedona 751 2007 modelini aldım ama aldıktan sonra forumda amrtisörünün kilitlemeli oldugunu yazıyor ama benim bisikletinki kilitlemeli degil bu konu hakkında bana bilgi verir iseniz sevinirim kafayı yiyecegim suntour sitesinde benim amartisörden bile yok eger kendi sitesinde bile yoksa bu işte bir bityenigi vardiye düşünüyorum... NE OLUR YARDIM EDİN :(

Sanırım maşan Suntour XCM bunun iki modeli war bir düz xcm war birde Suntour XCM-LO (Lockout).......Fiyatları arasında çok fazla bir fark yok keşke alırken baksaydın....

Eğer sorunu bildirirken fotoğrafını ve modelini de bildirirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz...

Geri