Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona kadroları ve ağırlık konusu hakkında

Scudo
Başlıktaki gibi.

Site verilerinde 2011 model dağ bisikletlerinde 16'', 18'', 20'' seçenekleri, şehir bisikletlerinde 17-19'' seçenekleri var. Ben de 18'' kullanıyorum ve boy bana tam uygun. Siz tam olarak size uygun kadro boyunu araştırdınız mı,size 19'' mi lazım? Sedona bayilerine danışırsanız belki eski model kadrolarda -bulabilirseniz- 19'' seçeneği de vardır

@akifberkant

Bir sitede kadro boyu formülü okumuştum dağ bisikletleri için "bacak içi boyu*0,67-10" bu formüle göre bana 18,22" kadro gerekiyor.Bacak içi boyum 84 cm.

18.22" =18 eder zaten.
.22" yarım cm gibi bir değer ediyor, bu da tolere edilebilecek bir ölçü.

• Beğen
Tepkiler: GokmenOzyurt
@akifberkant

ben de 741 modelini almayı düşünüyorum.ama ancak internetten siparişini verebilirim.boyuma en uygun bisikleti nasıl seçebilirim?boyum 180 kilo 74 yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana

• Beğen
Tepkiler: akifberkant
@hasan esmer

Forumda bu konu ile ilgili çok bilgi var. İyi araştırmanız gerekli, burada bacak içi boyu devreye giriyor. Benim ' size şu ya da bu uygundur ' demem yanlış olur. Fiir verecekse şunu söyleyebilirim, benim boy 1.85, 18'' kullanıyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun

• Beğen
Tepkiler: hasan esmer
Benim boy 1,75 . bacak yüksekliği 74 cm. genelde asfalt kullanımım olacağından atlayıp zıplamayacağımdan 18" kadro almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar 2. El Bir Kadro Buldum Sedona 781 200 Tl Sizce Almalımıyım Ne Dersiniz

http://www.sedabisiklet.com/wp-content/uploads/2011/03/sedona_601.jpg

ağırlığı kaç kg? alınabilir bir bisikletmi yoksa bekleyip bütçeyi zorlayarak 611 mi alsam?

iyi sürüşler. 611 ve 601 arasında tahminlerime göre 1.5 kilo fark var.(elimle şöyle bir tarttım)611 9 kilo ve şuan performans/fiyat oranında en beğendim bisiklet. Bence bisikleti günde 1 saat den fazla kullanmıyorsanız 601 de iş görür. iki bisiklet arasında 600 dolar civarı fark var ve bir bisiklet parası bu. ilk defa yol bisikleti kullanacaksanız başlangıç için 601 gayet güzel, ama ben bu yollardan çok geldim gittim diyorsanız bir de 611 le gidin derim .:D

Şimdiden hayırlı olsun, eğer 10 kg. altıysa çok çok iyi...

Geri