Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir/tur bisikleti seçim rehberi

SPORTIVE 224 yada 324 sizce hangisi alınmalı 0 alıcam

Scudo
Merhaba, 15-20 km. hafif rampalı kısa turlarda Alfine 11 ile LX 3x9 arasında seçim yapmam gerekiyor. Kondisyonum çok iyi değil. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba, 15-20 km. hafif rampalı kısa turlarda Alfine 11 ile LX 3x9 arasında seçim yapmam gerekiyor. Kondisyonum çok iyi değil. Yardımcı olur musunuz?
Hocam karsilastirma icin disli oranlarini da vermelisiniz

merhabalar, max 1000 tl bütçem var şehir bisikleti düşünüyorum ama geneli bütçemin üstünde. bisikleti uzun turlar için değil de semtte dolaşmak için falan düşünüyorum. yollar düzgün değil çoğu zaman yokuş o yüzden aklım şehir bisikleti olmasa mı acaba diye biraz takıldı. bisiklet tavsiyeniz var mı ya da başka bir önerirniz?
bir de bilemiyorum ama bime mounty markalı bir bisiklet geliyormuş pek bir şey göremedim hakkında biraz araştırsam da. bilenler bunun hakkında da bilgilendirirse sevinirim.

227623 dosyayı görüntüle
@mukik Çelik kadro bi bisiklet kardeşim. Yorar uzun sürüşlerde. Bu bütçelerde "Kron", "Sedona", "Salcano" yada "Carraro" arın alt seviye güzel bisikletleri var. Bimden almak yerine bunları tercih etsen daha iyi olur bence. Nacizane önerim 😊😊

@mukik Çelik kadro bi bisiklet kardeşim. Yorar uzun sürüşlerde. Bu bütçelerde "Kron", "Sedona", "Salcano" yada "Carraro" arın alt seviye güzel bisikletleri var. Bimden almak yerine bunları tercih etsen daha iyi olur bence. Nacizane önerim 😊😊

bimden almaya ben de pek sıcak bakmadım ama uygun fiyatlıyken bir araştırayım dedim.
carraro, kron, Sedona veya salcanodan hangi bisikletleri önerirsiniz?

bimden almaya ben de pek sıcak bakmadım ama uygun fiyatlıyken bir araştırayım dedim.
carraro, kron, Sedona veya salcanodan hangi bisikletleri önerirsiniz?
@mukik Carraro için active 280 var ama düz maşa bütçeni biraz daha artırabilirsen sportive 220 var amortisörlü maşa
Kron için tx 75 var (benim tercihim bu olurdu :) hem fiyat hem donanım olarak diğer önerilerimden en iyisi bence ayrıca diğer önerilerimin hepsi v fren kron mekanik diskli bi frene sahip 😉)
Sedona için 300 modeli tercih edilebilir
Salcano içinse city explorer veya city fun serisini tercih edebilirsin.
Yardımcı olabilmişimdir inşallah.

• Beğen
Tepkiler: mukik
LEGARDA 2024 MSM H ,LEGARDA 2027 MSM H , SPORTIVE 324 yada GT Traffıc 2.0 700c M hangisi iyidir

Son düzenleme:
Carraro Sportive 321 28'' Cross Bisikleti nasıldır Cross bisikleti ile MTB arasında fark var mı? Dağ bisikletini satıp bunu alamaya değermi

@Emredolu kardeşim mosso bisikletlerden çok anlamıyorum özelliklerine bakayım. 2024 ler, v fren, hidrolik olarak ayrılmış. Fiyat farkları var kilitli maşa , altus donanımlı başlangıç ve bir üstü iş görür bisiklet 24 vites , sitesinde 21 de gördüm.

2027 ler altus 27 vites hidrolik fren kilitli maşa yine vites olarak bir üst segment 2024 le özellikler aynı , iş görür bir bisiklet
324 sabit maşa fakat tourney seti var. Sabit maşa olarak iyi vites sistemi mossolardan bir alt segment
Fren hidrolik iş görür bir bisiklet.

Gt hiç duymamıştım ama düz maşa arka altus ön tourney farklı bir set. Düz maşa v fren yakışıklı ve aleminyum. Hoşuma gitti iş görür bir bisiklet.

Yanı üç aşağı beş yukarı aynı. Bana kalırsa şehirde kullanacaksan düz maşa al derim.
Forumda modası ve carraro başlıkları var bir incele yanlış bilgi vermek istemem. Gt kablo kadro içinde buda farklı bir özellik.
Aynı segment bisiklet çoğu , düz maşa olayını göz önüne al hangisi hesaplıysa onu al. Fren olayida öyle. V mı hidrolik mı kararını ver.

Acele etme forumda başlıkları araştır. Diğer arkadaşlar benden daha çok yardımcı olacaklardır. Hayırlı Bayramlar.

• Beğen
Tepkiler: Emredolu
@necmeddin teşekkür ediyorum
LEGARDA 2024 MSM H ile SPORTIVE 324 yada GT Traffıc 2.0 700c M arasın da hangisi daha iyidir 2. bisikleti bilen biri yazarsa sevinicem

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: necmeddin
@mukik Carraro için active 280 var ama düz maşa bütçeni biraz daha artırabilirsen sportive 220 var amortisörlü maşa
Kron için tx 75 var (benim tercihim bu olurdu :) hem fiyat hem donanım olarak diğer önerilerimden en iyisi bence ayrıca diğer önerilerimin hepsi v fren kron mekanik diskli bi frene sahip 😉)
Sedona için 300 modeli tercih edilebilir
Salcano içinse city explorer veya city fun serisini tercih edebilirsin.
Yardımcı olabilmişimdir inşallah.

hepsi bütçenin üstünde ama bakayım biraz daha üstüne biraz daha koymaya çalışayım. teşekkür ederim yine de ilgilendiğiniz için 😊

• Beğen
Tepkiler: maydemir42
Ben 1000₺ civarı aliminyum şehir bisikleti bakıyorum, kron öne çıkan bir marka oldu benim araştırmalarım sonucu. Size birşey danışmak istiyorum, bana kadro, jant yüksekliği vs bir sürü şey söylediler ama kafamda deli sorular bunlar ne diye dolanıyorum ortada. Asfaltta kullanılacak genel olarak, marka önerisi ve bisiklet alınırken neye dikkat edilmeli, ne nedir gibisinden bir yeşillendirir misiniz beni size zahmet. Teknik bilgilerle alakalı hiç bir fikrim yok.

Ben 1000₺ civarı aliminyum şehir bisikleti bakıyorum, kron öne çıkan bir marka oldu benim araştırmalarım sonucu. Size birşey danışmak istiyorum, bana kadro, jant yüksekliği vs bir sürü şey söylediler ama kafamda deli sorular bunlar ne diye dolanıyorum ortada. Asfaltta kullanılacak genel olarak, marka önerisi ve bisiklet alınırken neye dikkat edilmeli, ne nedir gibisinden bir yeşillendirir misiniz beni size zahmet. Teknik bilgilerle alakalı hiç bir fikrim yok.
Çok anlamıyorum amacım eğlence ve ulaşım diyorsanız ilk etapta teknik detayları bir kenara bırakın. Boyunuza göre bir seçim yapmalısınız. "Kadro boyu seçimi" ile ilgili arama yaparsanız çok fazla detaya ulaşabilirsiniz. Uzun zaman önce 26 inçten 28 inç tekere geçmiş birisi ve ikisini de deneyimlemiş birisi olarak 28 inç tekeler şehir içi ulaşımda çok büyük avantaj sağlıyor. 1000₺ sıfır bisiklet yerine "temiz" olmak şartıyla ikinci el daha mantıklı olabilir. Ve tabii amacınız hız değilse bu bahsettiğim amaçlar için katlanır bisikletleri de değerlendirebilirsiniz.

Herkese merhaba, 1 Haziran'da gelecek ek vergi öncesi bisiklet almak istedim, araştırmalarım sonucunda Scott, Merida, Specialized, Focus ve Trek arasından Trek DS 8.5'te karar kıldım ancak 186cm boyum olduğundan 20-21 inch almak istedim ancak stokta yok. Onun yerine Allant 7.4 hoşuma gitti. Bu bisikleti önerir misiniz ? ya da bu özelliklerde başka bir bisiklet önerebilir misiniz ?
Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi bayramlar diliyorum, kardeşim ve kendim için sıfır bisiklet arıyorum. Uzun yıllar, hem engebeli toprak yolda hem de asfaltta uzun yolda kullanacağım. (Ek olarak gündelikte bineceğim) Yani gerektiğinde çamurlu, taşlı toprakta gidebilecek gerektiğinde de uzun kilometreler asfaltta gidebilecek bir bisiklet. Bütçem 1500 küsür (bisiklet başına), hangi bisiklet tipini ve hangi modeli önerirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben bisan cts 5200 almayı düşünüyorum iyimidir bilen abilerim söylerse iyi olur

Herkese iyi bayramlar diliyorum, kardeşim ve kendim için sıfır bisiklet arıyorum. Uzun yıllar, hem engebeli toprak yolda hem de asfaltta uzun yolda kullanacağım. (Ek olarak gündelikte bineceğim) Yani gerektiğinde çamurlu, taşlı toprakta gidebilecek gerektiğinde de uzun kilometreler asfaltta gidebilecek bir bisiklet. Bütçem 1500 küsür (bisiklet başına), hangi bisiklet tipini ve hangi modeli önerirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Şehir bisikleti diye geçen modelleri tavsiye edebilirim. Bahsettiğiniz koşullar için üretilmiş ürünlerdir. Carraro Sportive serisine bakabilirsiniz veya kron, Salcano, sedona vs.

aslında aradığınız gravel bisiklet ama fiyatları çok tuzlu

• Beğen
Tepkiler: Kozmonohut
Geri