Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir/tur bisikleti seçim rehberi

Üstadım 2 ay bekledim mossoyu. Ortada belirsizlik var. Geçen sene martı geçmiş satışa sunulması bir de üstüne pandemi sebebiyle tedarik zincirlerinde sıkıntı var deniliyor. Bu süre dahada uzayacak. Ben bekleyemedim. 2. El bir carraro ile işi çözdüm. Sanrınız varsa bekleyin. Bana herkes fiyat/performans ürünü olarak sundu mossoyu.
Arkadaşa katılıyorum. Şu ortamda ikinci el temiz denk gelirse değerlendirin derim.
Giant Escape serisi
Carraro 300 serisi
Mosso legarda serisi
Benim tavsiyemdir.
Geçen yıl 15 şubatta almıştım ben mosso 2027yi ama bu yıl ortalık toz duman.

Scudo
@Samet M. Şu ortamda ikinci el bakmak için de zaman sınırı var sokağa çıkma yasağı vs. Yakında bir semtte denk gelirse ancak

• Beğen
Tepkiler: Samet M.
Yeni bisiklet alanlara hayırlı olsun, güle güle kullanın diyorum. Lütfen forumdaki “çalıntı” ve “kilit” konusuna da göz gezdirin diyorum. Bahsettiğim başlıklar altında çokça geçmiş bisikleti nerede saklamak gerektiği, son pişmanlık fayda vermiyor, Allah korusun.

Ben carraro 225 aldım. Satan kişi memur işe gisip gelmek için almış ağustos 2020 de. Ancak tabi bir hevesle başlayan bu hikayede son bulmuş. Tertemiz bir bisiklet. Bugün geldi hemen kurdurttum ve kullandım. Bence sizde malum sarı site vb siteleri takip edin derim
Yeni bisiklet alanlara hayırlı olsun, güle güle kullanın diyorum. Lütfen forumdaki “çalıntı” ve “kilit” konusuna da göz gezdirin diyorum. Bahsettiğim başlıklar altında çokça geçmiş bisikleti nerede saklamak gerektiği, son pişmanlık fayda vermiyor, Allah korusun.
Teşekkür ederim üstadım. Garanti belgesi ve faturasıyla geldi. Sorun yok yani :)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@Despot ikinci el aramak bulmak gidip almak ciddi sıkıntı vakit dar çünkü. Kron tx 500 27 vites nasıl peki
@Torakoabdominal İstanbul'da apartmana kitlemek çözüm değil. Mecbur eve çıkarmak lazım

Son düzenleme:
Merhabalar;

7km mesafedeki iş yerime gidip gelmek için bisiklet almayı düşünüyorum.(500 metresi giderken yokuş) Fiyat aralığım 1500-2000 TL bandında. İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bir kaç ürün buldum.

Bu ürünler arasından yada bu fiyat bandında farklı bir ürün tavsiyeniz var mıdır? Desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🙏

Ürünler;

1. Mosso Legarda 2024 Msm V (2200 TL) Sıfır

2. Salcona Mostar 700 Man 28 Jant (1800 TL) 2.el

3. Kron Tx 100 (1800 TL) 2.el

4. Kron Tx 150 (1800 TL) 2.el

Merhabalar;

7km mesafedeki iş yerime gidip gelmek için bisiklet almayı düşünüyorum.(500 metresi giderken yokuş) Fiyat aralığım 1500-2000 TL bandında. İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bir kaç ürün buldum.

Bu ürünler arasından yada bu fiyat bandında farklı bir ürün tavsiyeniz var mıdır? Desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🙏

Ürünler;

2. Salcona Mostar 700 Man 28 Jant (1800 TL) 2.el

3. Kron Tx 100 (1800 TL) 2.el

4. Kron Tx 150 (1800 TL) 2.el
Bu 4ü arasında kesinlikle legarda.

Mosso yu bulmuş olma ihtimalin %1. hele ki sıfır olan bir mosso ve internet üzerinden imkansız gibi bir şey. Emin misiniz stokta olduğuna. Eğer var ise sakın kaçırmayın alın hemen 2500 civarına satarsınız :)

Bunlar arasında mosso ama şu an satıcılarda yok diye biliyorum. Bulduysanız o fiyata düşünmeden alın.

• Beğen
Tepkiler: Despot
Bu 4ü arasında kesinlikle legarda.
Mosso yu bulmuş olma ihtimalin %1. hele ki sıfır olan bir mosso ve internet üzerinden imkansız gibi bir şey. Emin misiniz stokta olduğuna. Eğer var ise sakın kaçırmayın alın hemen 2500 civarına satarsınız :)
Mosso İnternet sitesi üzerinde görünce envanterde var diye düşünmüştüm hocam ama arayınca olmadığını ögrendim :)

Bir ilan üzerinden 51 kadro mosso legarda 2024 Msm V buldum, 1600 TL istiyor, garantisi ve satış belgeseli olmadığını dile getirdi arkadaş. Fotograflarını aşağıda paylaşıyorum sizce tercih edilir mi?

Bire bir yorum yapamam ama mosso kaliteli bisiklet markaları arasındadır. Almadan önce kadro boyunu vs denemekte yarar var.

Merhaba
Carraro Sportive 227 28 jant bisikletim var. 28 jantı 26 ya düşürmek istiyorum. Sizce yapılır mı ?

Yapılır sanıyorum am mali olarak değer mi?

Merhaba
Carraro Sportive 227 28 jant bisikletim var. 28 jantı 26 ya düşürmek istiyorum. Sizce yapılır mı ?
Disk fren uyumlu göbeklerle yapabilirsiniz ama merak ettim neden böyle bir değişiklik yapmak istiyorsunuz?

Disk fren uyumlu göbeklerle yapabilirsiniz ama merak ettim neden böyle bir değişiklik yapmak istiyorsunuz?
Ben kullanabiliyorum ama eşime büyük geliyor. Onun da kullanmasını istiyorum. Bu yüzden değişiklik yapmak istiyorum. Eşimin boyu 1.70 bu arada.. ayrıca beni ne alabileceğim konusunda yönlendirebilir misiniz?

Ben kullanabiliyorum ama eşime büyük geliyor. Onun da kullanmasını istiyorum. Bu yüzden değişiklik yapmak istiyorum. Eşimin boyu 1.70 bu arada.. ayrıca beni ne alabileceğim konusunda yönlendirebilir misiniz?
Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim ama eşinize ikinci el uygun fiyatlı bir kadın bisikleti almanız daha mantıklı ve ekonomik bir çözüm olabilir.
Bu arada tekerleği küçülttükten sonra eşiniz yere 1" kadar Yani 2.54 cm yaklaşacak. Kadro boyu değişmediğinden uzanma mesafesi vs tamamen aynı kalacak.

Jant dan ziyade kadro boyu önemli

1.70 için 41 cm daha uygun o zaman

Geri