Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Silinebilir...

Yarınki sınava girecek olan varsa başarılar dilerim.
Siz de dualarınız eksik etmeyin lütfen abilerim ablalarım. Bu sene kullandığım tek sosyal platform bu oldu teşekkürler hepinize.

Selamlar, sınava girecek tüm genç arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Allah hepinize zihin açıklığı versin, işleriniz yolunda gitsin, hedeflerinize ulaşın inşallah...:harika:

Scudo
Selamlar, sınava girecek tüm genç arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Allah hepinize zihin açıklığı versin, işleriniz yolunda gitsin, hedeflerinize ulaşın inşallah...:harika:
Umarım hepsinin gönlüne göre olur.

Yarınki sınava girecek olan varsa başarılar dilerim.
Siz de dualarınız eksik etmeyin lütfen abilerim ablalarım. Bu sene kullandığım tek sosyal platform bu oldu teşekkürler hepinize.
Başarılar dilerim kardeşim. Panik falan yapma gireceğin sınavların bir sonu yok

Son düzenleme:
Aklımdan geçen...
"Tanrı'm şikayet olarak anlama ama bir hafta daha binsem olmaz mı? Benimle derdin ne?"
Screenshot_20210625-195054_Google.jpg
Türkiye'de olmadığım ve uzun zamandır TeVe izlemediğim için ne sınavı bilmiyorum ama başarılar dilerim.
SİLİNEBİLİR...

Sınava girecek tüm arkadaşlara Allah zihin açıklığı versin. Sınavın birisi biter birisi başlar. Zihninizi olumsuz tüm düşüncelerden boşaltın ve ben hazırım hissiyle girin. :harika: 🧿🧿🧿

Bisiklet koltuğunda uzun süre oturmak zor bayaa yahu. ÖSYM sayesinde artık benim için daha zor 🤤🤤🤤🤡🤡🤡🤠

Bisiklet koltuğunda uzun süre oturmak zor bayaa yahu. ÖSYM sayesinde artık benim için daha zor 🤤🤤🤤🤡🤡🤡🤠

İsa, bugünkü sınav iyi geçmiştir umarım.

Yarınki sınavdan sonra bak ne kadar kolay alışıyorsun o seleye:komik:

İsa, bugünkü sınav iyi geçmiştir umarım.

Yarınki sınavdan sonra bak ne kadar kolay alışıyorsun o seleye:komik:
Abi çok temiz kalplisin harika bir insansın yemin ediyorum. Valla ben sizi hak etmiyorum. :D herhalde demek istediğimi anlamadınız. Yani zordu sınav ama herkese zor o yüzden relaxım

Uzun zaman sonra arızalıda olsa dağ bisikletiyle bir çıkayım dedim.
Sonuç;
20210703_080519.jpg
20210703_083701.jpg
20210703_083717.jpg
Heyecan yapmayın, düşmedim.😁
Kaptırmış gidiyorum arazide, yol ufak olunca sağa, sola ani dönüşler falan güzel oluyor. Hızlı tepkiler hoşuma gidiyor.
Derken fazla büyüyen otlar, sarmaşıklar gördüm. Hızımı kesesim gelmedi.
"Allah Allah deyip geçer Genç Osman heeyy heeyy" diye daldım içlerine.
Tam yol bitecek, kalmış 10 mt falan, derken aşırı sıklaştı ve mecbur üç beş adım yürüttü beni.😁
Bacaklarımda da var ama çekmeyi unuttum.
SİLİNEBİLİR...

IMG-20210703-WA0010.jpeg
12 temmuzda geliyoz biz, yani inşAllah. 😅
İzmir'lilere açık duyurulur, özellikle sayın @hamlet2006 'ya.😁
Dün gece yıkandık, temizlendik, giyindik. Decathlon'da üçlü (süngeride sayarsak dörtlü) temizlik takımı var. İlk defa alıp kullandım ve keşke daha önce alsaymışım. Temizlik ne kadar kolay oldu anlatamam. 😅
Dipçe: Unutmuşum, SİLİNEBİLİR...

Son düzenleme:
Adam yol bisikletini hazırlamış ya la. :krktm::krktm::krktm:
Türkiye'de çok dağ bisikleti sürdüm. Dağ bisikletine uygun güzergahları çok bilmiyorum ve öğrenmek için üç, beş defa girmek lazım. Zaman kısıtlı, hızlı gezmem lazım. 🤣
SİLİNEBİLİR...

Geri