Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

2 yıldır yol bisikleti kullanıyorum bir buçuk yıldır aboneyim

Son düzenleme:
Scudo
58 kadans düşük değil mi hocam?
Yolun çoğu tırmanış ve ben ayakta düşük kadans kullandığım için böyle sonuçlar çıkıyor abi. Genelde düzlükte büyük aynakol ve ruble küçükte düşük kadans. Tırmanışlarda Belli bir yüzdeye kadar büyük aynakol belli bir yüzdeden sonra küçük aynakol ve ruble ortalarda genel olarak ayakta gidiyorum. Aynakol 52/36 ruble 11/28

Yolun çoğu tırmanış ve ben ayakta düşük kadans kullandığım için böyle sonuçlar çıkıyor abi. Genelde düzlükte büyük aynakol ve ruble küçükte düşük kadans. Tırmanışlarda Belli bir yüzdeye kadar büyük aynakol belli bir yüzdeden sonra küçük aynakol ve ruble ortalarda genel olarak ayakta gidiyorum. Aynakol 52/36 ruble 11/28
Yarış dünyasında trend oturarak tırmanmaktan yana.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Ben ayakta çıkamadığım yokuşu oturarak çıkabiliyorum.

Hele Froome'un bir atağı vardır ki, efsanedir. Hala paylaşılıyor instagramda.

Genelde bende yokuşları oturarak yüksek kadansta çıkmaya çalışıyorum. Bazen kısa, sert ve ya uzun yokuşları "yeter la şu yokuşlar" diyerek, bir yada iki vites büyültüp ayaklanıyorum.

Kondisyonunuz biraz düşük galiba. 30-35 km hızlarda 150 küsur nabız yaşınız için yüksek bence.
Nabız ve tansiyon için genel kriterler olduğu gibi bazı insanları ki bu kriterlerin dışında olabiliyor benim nazım 208 i gördüğü anları yaşadım normal insan ölür herhalde o yüzden benim için 150 küsür nabızlar çok normal ve kendimi iyi hissediyorum o nabızlarda 170 üstü benim için sizin 150 nizle eşit olabilir

Geçen günkü sürüşten. 3 vitesli katlanır ile kültür turu oldu resmen😊

Dosyalar

• Screenshot_2020-09-26-08-31-20-854_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2020-09-26-08-31-20-854_com.huawei.health.jpg
    163,6 KB · Okunma: 17
Geri