Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Üç, beş arkadaş toplaşıp bir yere gitmek ne güzeldir yahu. Ben o şansı pek yakalayamadım. Şu anda da hep yalnızım.😁
ben de ilk defa böyle bir sürüşe dahil oldum birlikte sürmek insanı güçlü hissettiriyor yoksa o yokuşları tek başıma çıkamazdım :D

(link)
1625380014486.pngIl

bu foruma en önemli katkımı yapıyorum..
kıymetli arkadaşlarım sahilde çöp kamyonu görürseniz kenara çekin 10 dakika bekleyin ya da terse sürün..
yoksa boğaz havasıyla bayram yerine dönen ciğerleriniz bi anda halkalı çöplüğüne maruz kalıyor.
geçseniz bile yine yakalıyor,kurtulamıyorsunuz.

kişisel tarihimdeki en uzun kmli sürüş oldu. Bunun bedeli ise bir telefon tutacağı, uçan ama kırılmayan telefon(teşekkür ederim 10 tllik kılıf)
ve kaybolan bir gidon tıpası.. boşta gidon tıpası olup ödemeli kargoyla gönderecek kişi çıkarsa kendisine 10000 km patlaktan koruma duası edeceğim..

(link)
268662 dosyayı görüntüleIl

bu foruma en önemli katkımı yapıyorum..
kıymetli arkadaşlarım sahilde çöp kamyonu görürseniz kenara çekin 10 dakika bekleyin ya da terse sürün..
yoksa boğaz havasıyla bayram yerine dönen ciğerleriniz bi anda halkalı çöplüğüne maruz kalıyor.
geçseniz bile yine yakalıyor,kurtulamıyorsunuz.

kişisel tarihimdeki en uzun kmli sürüş oldu. Bunun bedeli ise bir telefon tutacağı, uçan ama kırılmayan telefon(teşekkür ederim 10 tllik kılıf)
ve kaybolan bir gidon tıpası.. boşta gidon tıpası olup ödemeli kargoyla gönderecek kişi çıkarsa kendisine 10000 km patlaktan koruma duası edeceğim..
Nabız bandında sorun olabilir mi? Nabız tamamen kişisel ama yinede aşırı yüksek gözüküyor nabızınız.. 2 saatlik bir sürüşün 30 dakikasını Zone 5 aralığında geçirmek pekte iyi değil diye düşünüyorum..

Nabız bandında sorun olabilir mi? Nabız tamamen kişisel ama yinede aşırı yüksek gözüküyor nabızınız.. 2 saatlik bir sürüşün 30 dakikasını Zone 5 aralığında geçirmek pekte iyi değil diye düşünüyorum..
Evet evet pili bitti bitiyor tahminen. Geçen sürüşten aklımdaydı da unutmuşum 🙂

Pabuç deneme şeysi..🧐.......................................................................................................................................7FFD7BFC-8C0A-47FA-8629-A4CA91124207.jpeg

Son düzenleme:
Salı 🔥......................................................................................................................................................................7E61072D-AF6F-4116-9524-E54F6121BB8C.jpeg

Son düzenleme:
Elevation bir tık yüksek oldu ama olsun😰
Burada dağ varda biz mi çıkmıyoruz.😒 Pazartesi Türkiye'deyim inşAllah. İzmir'in tepelerine dolaşacağım. 😏

(link)

Ekran Resmi 2021-07-06 13.28.05.png

Karagöl'e Foça'dan gidip çıktım pazar günü. Öyle bir dağ imiş ki Foça civarındaki tepeleri tümsek gibi gösterdi. En fazla yükseldiğim ve en uzun üçüncü sürüşüm olmuş oldu. İşin garip yanı son çeyrekte Menemen-Foça arasındaki ovada yediğim tersten rüzgar ve bulutsuz güneş, Karagöl'e çıkarken zorlandığımdan çok daha fazla zorladı. Dağa çıkarken neyin ne olduğu belli, ama dümdüz yolda giderken bir gücün seni duracak kadar yavaşlatması doğrusu hiç katlanılacak bir şey değil:komik:

KmpE5qSOxQalL5SvPyO5gHpqNmw4amGlEH6bz4iIFho-2048x1536.jpg

Geri