Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo
Avrupa yakasına çok uzun senelerdir gitmedim. O tarafta bisiklet ile rahat rahat dolaşabileceğim yerler var mı? Örneğin pendikten üsküdara kadar güvenli bir şekilde gidip geliyorum bisikleti yolu vs aracılığı ile.

• Beğen
Tepkiler: ali_ihsan21
Avrupa yakasına çok uzun senelerdir gitmedim. O tarafta bisiklet ile rahat rahat dolaşabileceğim yerler var mı? Örneğin pendikten üsküdara kadar güvenli bir şekilde gidip geliyorum bisikleti yolu vs aracılığı ile.
Boğaz şeridi fena değil, istersen bisiklet yolu da var ama karayolunu tercih ettiğimde de hiç bir güvenlik sorunu yaşadığım olmadı.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Eylül’de Eskişehir’e bekleriz. Avrupa Ralli Kupası’nın bi ayağı olarak geçilecek bu sene ve genel olarak Eskişehir Ralli’leri en keyifli rallilerden biridir :)

Eskişehir'de son yapılan Tırmanış Şampiyonası benim için güzel bir anı olarak kaldı. Yarıştan habersiz Sakarya Vadisine doğru koyulduk yola. 500 m tırmanıp, 200 m indikten sonra yolun jandarma tarafından kapatıldığını gördük. Yarış varmış. Aşağı salmıyorlar hiç bir şekilde. Dönsek tur yalan olacak. Ben neden aşağıda yarış dolayısıyla yolun kapalı olduğuna dair uyarı olmadığı konusunda söylenirken Paşa (İl Jandarma Komutanı) geldi. Paşa tam bir paşaydı. Üslubu, sohbeti. Hadi dedi koyulun önümüze beraber inelim. Paşanın eskortluğunda başladık inmeye (12km, 900m). Sonlarda firketeler artar, her cepte izleyiciler, biz bisikletleri yatıra yatıra, sanki proymuşcasına artist artist indik.

Aynı rampada bölgede yapılması planlanan altın madeni protestolarına katkıda bulunmak amacıyla bir tırmanış yarış yapma düşüncemiz var. 18 km, 1100m rakım ile kayda değer bir rampadır. (İlk 4 km ortalaması %10.5).

Boğaz şeridi fena değil, istersen bisiklet yolu da var ama karayolunu tercih ettiğimde de hiç bir güvenlik sorunu yaşadığım olmadı.
Köprüden bisiklet ile geçebiliyormuyuz?
(link)

Sabah TRT Haberde gösteriyordu. Çin bazlı alışveriş sitelerinden, uygulamalarından alış veriş yapanlara ek vergi gelecek diye. İnternette bakındım herhangi bir haber göremedim ama malum kanal gösterdiyse geliyordur diye düşünüyorum. Galiba Temu ile işler biraz daha gün yüzüne çıktı

....

Aynı rampada bölgede yapılması planlanan altın madeni protestolarına katkıda bulunmak amacıyla bir tırmanış yarış yapma düşüncemiz var. 18 km, 1100m rakım ile kayda değer bir rampadır. (İlk 4 km ortalaması %10.5).

Kesinlikle katılmak isterim

Sabah TRT Haberde gösteriyordu. Çin bazlı alışveriş sitelerinden, uygulamalarından alış veriş yapanlara ek vergi gelecek diye. İnternette bakındım herhangi bir haber göremedim ama malum kanal gösterdiyse geliyordur diye düşünüyorum. Galiba Temu ile işler biraz daha gün yüzüne çıktı
Vatandaşın nefes alacağı ufacık bir delik fark ederlerse direkt vergi getiriyorlar. Bakalım nereye kadar gidecek.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Aynı rampada bölgede yapılması planlanan altın madeni protestolarına katkıda bulunmak amacıyla bir tırmanış yarış yapma düşüncemiz var.
Paşayla yolunuz bir daha kesişecek demek ki. Ama bu sefer sağlam jandarma dayağı yemeye hazırlıklı olun.

Japonya'da bile kask takma zorunluluğu Nisan 2023'de yasalaşmış 7:40'ta bahsediyor.

Edit yalnız onlarda da yasa oldukça keyfi ceza yok yasada bisiklete binen kask giymelidir diye temenni vermiş.

Sabah salça doldurmak için kavanozlara kapak almaya çıktım 10 süpermarket gezdim 2-3 tanesinde vardı. İyi ki arabayla gitmemişim park yeri bul bırak gir belki 3 misli zaman kaybı olurdu, bisiklet büyük rahatlık birkaç kez kitlemeye üşenip elimde bisiklet ile girdim marketlere.

Konu nereden nereye geldi iki teker denetlemesi vardı ben çıktığımda ama sadece motorlara sanırım çok motor çekiliyordu ben ters yönden, kasksız göz göze gelmemeye dikkat ederek geçtim :)

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Köprüden bisiklet ile geçebiliyormuyuz?
(link)
Yok, yasak. Ama yasak olmasa da tavsiye etmem zaten :) Ben karşıya geçeceğim zaman Küçüksu - Aşiyan feribotunu kullanıyorum, hem tenha hem 5 dakika sürüyor hem de karşıda çok güzel bi noktaya geçmiş oluyorsunuz.

şimdi İBB bir de sarıyer küçük su dolmuşu çıkarmış tabi onda bisiklet yoktur, kullanan old mu?

şimdi İBB bir de sarıyer küçük su dolmuşu çıkarmış tabi onda bisiklet yoktur, kullanan old mu?
Sanırım görüm, ufak deniz taksi olanlardan galiba o. Bisiklet koyacak yeri yok zaten onun pek görebildiğim kadarıyla. Sarıyer’e geçmek istediğim zaman Beykoz’u tercih ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Sanırım görüm, ufak deniz taksi olanlardan galiba o. Bisiklet koyacak yeri yok zaten onun pek görebildiğim kadarıyla. Sarıyer’e geçmek istediğim zaman Beykoz’u tercih ediyorum.
ben kendim için düşünmüştüm :D

• Hahaha
Tepkiler: Umur Bora
İstanbul,Kadıköy civarında bisiklet tamiri yapan bir yer önerebilir misiniz ?

bu açıdan hiç düşünmemiştim :)

Dosyalar

• GUOU2yUWcAA_7DJ.jpg
    GUOU2yUWcAA_7DJ.jpg
    74,7 KB · Okunma: 22
  • Beğen
Tepkiler: Hellheimr
Ooooooooohhhhhhhj…

Dünyadaki bütün sorunlar çözülür ama insan egosuyla başedemezsiniz, bu açıdan insan ırkı için ai bir şanstır

Geri