Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo
(link)

NAS ekonomisinin reklamını yaparken "Çin Modeli" diyorlardı. Aslında kafalarındaki model ülke Kuzey Kore imiş. "Biz bize yeteriz Türküyem" de bu yeni modelin mottosu olmalı...

Yerli ve milli, dışa kapalı, intranet yapısındaki internetimizle, sosyal ağlarımızla kendi aramızda takılırız artık. Siz bu milleti (link) mi sandınız?

(link)

NAS ekonomisinin reklamını yaparken "Çin Modeli" diyorlardı. Aslında kafalarındaki model ülke Kuzey Kore imiş. "Biz bize yeteriz Türküyem" de bu yeni modelin mottosu olmalı...

Yerli ve milli, dışa kapalı, intranet yapısındaki internetimizle, sosyal ağlarımızla kendi aramızda takılırız artık. Siz bu milleti (link) mi sandınız?
Bizzat yaşamasak bu olaylar çok komik kahkaha atasım geliyor da sonradan bize dokunduğunu hatırlıyorum ve kahkaham kursağımda kalıyor. Agam bizimle eglenir.

• Beğen
Tepkiler: -Deniz-
Yurtdışı alışveriş limitlerinin bisiklet sporunu ne kadar çok etkilediği ortada. Spor aletlerinin gümrük limit muafiyeti getirilmesi üzerine her ilde bisikletçiler eylem sürüşü yapsın diye bir örgütlenme denense sanırım katılım 1-2 kişiyi geçmez.

Yurtdışı alışveriş limitlerinin bisiklet sporunu ne kadar çok etkilediği ortada. Spor aletlerinin gümrük limit muafiyeti getirilmesi üzerine her ilde bisikletçiler eylem sürüşü yapsın diye bir örgütlenme denense sanırım katılım 1-2 kişiyi geçmez.
bi tur atar ve dönersiniz :D

Eğer yapılırsa saatlerce eylem yapmaya hazırım. Halkın dik başlı olması gerekiyor. Öyle her istediğini yutturamamaları gerekiyor. Sözde yöneticiler bir hamle yapacaklarında halkın tepkisi ne olur diye endişe etmeleri gerekiyor. Yoksa biz daha nelere katlanmak zorunda kalacağız kim bilir. Eğer biz rahatsızlığımızı uygun bir dille ifade edemezsek kimse rahatsız olduğumuzu Bisiklet Forum'un bu konularından görmeyecek. Ben hazırım ama söylediğiniz gibi 3-5 kişiyle grup sürüşü yapar geri döneriz ancak. Halkımızın başka milletler için gösterdiği şefkat ve duyarlılığı kendimiz için de göstermesini temenni ederim ama nafile. Halk adam olsaydı şu durumda olmazdık zaten. Halk diyerek genelleme yapıyorum ama aklı başında olanları tenzih ederim.

Hemen başınıza gelecekleri sıralayalım:

1. Troll hesaplarından "Camiye taytla girdiler. Seccadeye SPD ayakkabılarıyla bastılar" şeklinde örgütlü mesajlar atılacak.
2. Ulusal bir gazetenin manşetinde "Daracık formalı, tayt giymiş, malı-mülkü meydanda erkekler sürüsü türbanlı bacımıza saldırıp üzerine enerji içeceği döktü" diye haber yapılacak.
3. İsmi lazım değil malum şahıs TV'ye çıkıp "Market bisikletine binen %50 çoğunluğu evde zor tutuyoruz, kimse sabrımızı sınamasın. Biz bu milleti Shimano'ya, Trek'e, Canyon'a yedirmeyiz!" diye atıp tutacak.
4. Ertesi gün bir şafak baskınıyla evlerinizden alınıp terörle mücadele şubeye götürüleceksiniz. Savcının size yönelteceği suçlamalar arasında jantlarınızın akortsuz olması, vites tel gerginliğinin yanlış ayarlanması, lastik hava basıncının idealden düşük olması gibi şeyler olacak.
5. Osman Kavala ve Mücella Yapıcı ile aynı koğuşa düşecek, her gece yatmadan önce Azrail'e dua edeceksiniz.

Kızlar yarı finalde !!!

Hemen başınıza gelecekleri sıralayalım:

1. Troll hesaplarından "Camiye taytla girdiler. Seccadeye SPD ayakkabılarıyla bastılar" şeklinde örgütlü mesajlar atılacak.
2. Ulusal bir gazetenin manşetinde "Daracık formalı, tayt giymiş, malı-mülkü meydanda erkekler sürüsü türbanlı bacımıza saldırıp üzerine enerji içeceği döktü" diye haber yapılacak.
3. İsmi lazım değil malum şahıs TV'ye çıkıp "Market bisikletine binen %50 çoğunluğu evde zor tutuyoruz, kimse sabrımızı sınamasın. Biz bu milleti Shimano'ya, Trek'e, Canyon'a yedirmeyiz!" diye atıp tutacak.
4. Ertesi gün bir şafak baskınıyla evlerinizden alınıp terörle mücadele şubeye götürüleceksiniz. Savcının size yönelteceği suçlamalar arasında jantlarınızın akortsuz olması, vites tel gerginliğinin yanlış ayarlanması, lastik hava basıncının idealden düşük olması gibi şeyler olacak.
5. Osman Kavala ve Mücella Yapıcı ile aynı koğuşa düşecek, her gece yatmadan önce Azrail'e dua edeceksiniz.
İşin üzücü yanı gerçeklik payı...

Sana da merhaba Mehmet Akif. Yalnız çok ters bir zamanda geldin, haberin olsun...
Aha. Mehmet Altuğ ilk defa senli benli konuştu. Bu bir işaret olmalı. Neye işaret acaba? İnstagram'ın açılacağına mı?

Aha. Mehmet Altuğ ilk defa senli benli konuştu. Bu bir işaret olmalı. Neye işaret acaba? İnstagram'ın açılacağına mı?
mkatlan66'dan bir sonraki mesaj: "nereye düştüm ben". Sonraki mesajın hiç olmama ihtimali daha yüksek tabii.

Haniye'yi anan gönderilerin silindiğini duyunca bi araştırma yaptım. Google'a "Zuckerberg jewish" yazdım. "Mark Elliot Zuckerberg was born May 14, 1984 in White Plains, New York to a Jewish family" yazıyor. Şimdi z.ktim belanı zukerberg. Kapatıyorum istakram'ı.

Geri