Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo
UCI Nirvana Granfondo Antalya 2024 rotaları açıklanmış. Yine geçen yılın aynı rotası. Kasım ayında, bozuk yollarda ve kısa parkur fiyatı 1500₺... Yarışacak arkadaşlara başarılar ben almıyorum... O yollarda bisiklet sürmek hele de Antalya gibi bir yerde Kasım ayında hiç mantıklı gelmiyor.
Geçen hafta bir arkadaşım oralarda sürüşe çıktı yollar çok kötü demişti. Gerçekten ücret nirvanaya ulaşmış...

(link)
1723108901660.png

"Milletimiz istiyor, biz kapatıyoruz"

Yakında E-devlet gibi bir yerden anket yayınlanır, "bugün nerenin kapatılmasını istiyorsunuz" diye, biz seçeriz, onlar kapatır.

Adam doğru söylediği için vatan haini ilan ediliyor. Eğitim sisteminde yetişenler bir tarafa yüksek eğitim kurumlarındaki duruma bakın.

(link)
320209 dosyayı görüntüle

Yakında E-devlet gibi bir yerden anket yayınlanır, "bugün nerenin kapatılmasını istiyorsunuz" diye, biz seçeriz, onlar kapatır.
Bu gidişle yarın ucu "yetmez ama evet"cilere de dokunacak belki o zaman kafaları çalışır. Yapılan ironileri falanda ciddiye alıp onları da uygular artık. Geçenlerde ekşisözlükte başlık vardı. Acaba yarın ne sürprize uyanacağız diye herkes bir şey paylaşıyordu.

Dün İstanbul - Ankara ve İzmir 'de BTK önlerinde internetime dokunma eylemi olacaktı acaba ne oldu? Vaktiyle yine 2011de benzeri yapılmıştı. Ama görüldüğü üzere dokunmayı seviyorlar. (her anlmada)
(link)

Bu tipler seneler önce "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" lafına kızıp-köpürüp "Hakimiyet Allah'ındır!" diye höyküren adamlardı. Zaman içinde o noktadan bu aşamaya evrilmiş olmaları sevindirici aslında :)

(link)
320209 dosyayı görüntüle

Abi o işi millete soramazlar ya, sormuşlar gibi yaparlar belki neticede TÜİK gibi bi istatistik kurumumuz var her türlü veri manüplasyonunda nirvanayız ama gerçekten millete sorarsak; görmüşünüzdür belki, metroda elindeki telefonda bi hanım kızımızın müstehcen bi fotoğrafına zoom yapan emiceme güveniyorum ben, kapattırmaz o mecraları :D

Abi o işi millete soramazlar ya, sormuşlar gibi yaparlar belki neticede TÜİK gibi bi istatistik kurumumuz var her türlü veri manüplasyonunda nirvanayız ama gerçekten millete sorarsak; görmüşünüzdür belki, metroda elindeki telefonda bi hanım kızımızın müstehcen bi fotoğrafına zoom yapan emiceme güveniyorum ben, kapattırmaz o mecraları :D

O iş kolay:

1723111803055.png

Yurtdışından ürün getirme vergileri iyice arttı, vergisini geçtim belirli bir ücreti bile aşamıyoruz. Enduro toplama hayalim git gide zorlaşıyor... Yav parçaların çoğunu ülkede bulmak çok zor, yurtdışından da getiremiyoruz nasıl olcak bu böyle. :D

• Üzgün
Tepkiler: Alazarhus
Instagram yok deliricem. Dünyayla bağlarımız koptu. Açın lan şunu! Açın!

• Hahaha
Tepkiler: Sinyor
Yurtdışından ürün getirme vergileri iyice arttı, vergisini geçtim belirli bir ücreti bile aşamıyoruz. Enduro toplama hayalim git gide zorlaşıyor... Yav parçaların çoğunu ülkede bulmak çok zor, yurtdışından da getiremiyoruz nasıl olcak bu böyle. :D
Bianchi dağ bisikletin var, internette bir forumda muhabbet edecek cep telefonu veya bilgisayarın var ama hâlâ aklın yurt dışından parça toplamada, çok şükürsüz bir toplum olduk biz. Bangladeş'te İslamcılar Hinduları sadece inançlarından ötürü direklere bağlayıp dövüyorlar, evlerini yakıyorlar, ülkemizin kıymetini bilelim.

UCI Nirvana Granfondo Antalya 2024 rotaları açıklanmış. Yine geçen yılın aynı rotası. Kasım ayında, bozuk yollarda ve kısa parkur fiyatı 1500₺... Yarışacak arkadaşlara başarılar ben almıyorum... O yollarda bisiklet sürmek hele de Antalya gibi bir yerde Kasım ayında hiç mantıklı gelmiyor.

Üç sebebi var
1. Ana sponsor Nirvana otelinin konumu önünde başlayıp önünde bitiyor.
2. UCI GF'lerde bizimkiler gibi tırmanışı bol olsun, iyiler için olsun mantığı yok. Amatörler için düzenleniyor onun için UCI GF'lerde daha düz rotalar tercih ediliyor.
3. Birinci madde ile bağlantılı, oteller bölgesinde pazar sabahı da olsa trafiği kapatmak sıkıntılı geliyor.

Belediyenin bunca zamandır yarış için kullanılan bu yola bakım yapmaması ayrı bir acayiplik. UCİ yarışlarının fiyatları standart, UCI demiyor ki bunların ekonomileri berbat kıyak geçeyim. Organizatör kendi payından kısarak fiyat ayarlayabilir.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Umur Bora
Üç sebebi var
1. Ana sponsor Nirvana otelinin konumu önünde başlayıp önünde bitiyor.
2. UCI GF'lerde bizimkiler gibi tırmanışı bol olsun, iyiler için olsun mantığı yok. Amatörler için düzenleniyor onun için UCI GF'lerde daha düz rotalar tercih ediliyor.
3. Birinci madde ile bağlantılı, oteller bölgesinde pazar sabahı da olsa trafiği kapatmak sıkıntılı geliyor.

Belediyenin bunca zamandır yarış için kullanılan bu yola bakım yapmaması ayrı bir acayiplik. UCİ yarışlarının fiyatları standart, UCI demiyor ki bunların ekonomileri berbat kıyak geçeyim. Organizatör kendi payından kısarak fiyat ayarlayabilir.
L'Etape Türkiye'nin parkuru hiç fena değil o açıdan. Proya da gider amatöre de cinsten.

• Beğen
Tepkiler: erman karabaş
Çok şey var anlatacak,söyleyecek (Hakaret,küfür vb.) olmadan ama yinede bazen anlayana susmak çok daha iyi cevapdır.

Fabrikadan bunaldım .. (12 yıl)

İş tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
(link)
320209 dosyayı görüntüle

Tiktok'un kapatılması zihniyeti pis insanların azalmasını sağlamayacak. Kendilerine yeni bir mecra bulup tam gaz devam edecekler. Öncelikle insanların ahlaklanması gerekiyor bence.

• Beğen
Tepkiler: Alazarhus ve MakRo
(link)
Bu sefer de discord'a yürüyorlarmış. Yıllar önce olduğu gibi arkadaşlar ile skype kurup konuşacağız galiba. Baktılar milletin yarısı ses çıkarmıyor kalanında bir kısmı kendilerini destekliyor başlamışken kaptırıp gidelim falan diye düşünüyorlar galiba.

Dosyalar

• h763ewes.jpg
    h763ewes.jpg
    52,9 KB · Okunma: 27
  • hsyjwz81.jpg
    hsyjwz81.jpg
    79,4 KB · Okunma: 27
  • Kızgın
Tepkiler: Alazarhus
Geri