Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

@ali_ihsan21 sen haksızsın ve sana laflar hazırladım.
Of of aman yarabbi. Bu cümleye neler yazılır neler. :okyrm:
Bu cümle; bu cümlenin sonrasında gelen dizlerin, kelimelerin aslında gelişigüzel söz sağanağı olmayacağını, bir sanat eseri olacağını ve öyle yorumlanması gerektiğini belirten bir cümledir. Büyük yorumcu, tartışma üstadı @Mehmet Altuğ aslında bu cümlesinde tıpkı bir Betthoven gibi pırıl pırıl bir yaz sabahında, bir çınar ağacının gölgesine uzanmış bir halde, sadece kağıdını ve kalemini kullanarak yeni başyapıtını ortaya çıkarmasındakine benzer şekilde , sancılı fakat bir o kadar da ilham verici bir sanatsal yaratım sürecinin ortaya çıkmak üzere olacağına işaret eder.:ssrtcbya:

Kısaca "Garde" demiş.:krktm:

Scudo
Beykoza mı sürsem Üsküdara mı derken S*ktir e Moka pot la Honduras çekirdeğinden güzel bir Americano kahve yap One piece animeye devam diye düşünüp evde kaldık
Evde ''Türkçe'' bir şey yok sanırım :D

• Beğen
Tepkiler: Sadettin Z.
Forumda genel bir sövülme durumu var son birkaç gündür. Muhtemelen son haberler, yaşanılanlar insanları biraz geriyor.

Hani küfür etmek yerine çağrışım yapacak şeyler kullanırsın tamam da tek harfe nokta veya yıldız konulunca sansür olmuyor arkadaşlar. Küçük kardeşlerimiz de okuyor bu forumu dikkat edelim.

Lafım üstteki arkadaşa değil sadece. Genel.

Hani küfür etmek yerine çağrışım yapacak şeyler kullanırsın tamam da tek harfe nokta veya yıldız konulunca sansür olmuyor arkadaşlar.
Haklısın ama muhteremin canlandırmasını yaparken kullanmam şarttı. Şimdi ... belanı zukerberg.

Lütfen forum kurallarını üye olduğunuzda kabul ettiğinizi unutmayınız.Uygunsuz içerik sahipleri yaptırım uygulandığında serzenişte bulunup kişisel üsluplarının ceremesini kimseye yüklemesin, iyi forumlar....

Forumda genel bir sövülme durumu var son birkaç gündür. Muhtemelen son haberler, yaşanılanlar insanları biraz geriyor.

Hani küfür etmek yerine çağrışım yapacak şeyler kullanırsın tamam da tek harfe nokta veya yıldız konulunca sansür olmuyor arkadaşlar. Küçük kardeşlerimiz de okuyor bu forumu dikkat edelim.

Lafım üstteki arkadaşa değil sadece. Genel.
Ah be Deniz kardeşim ah; bu kadar haksızlık,hukuksuzluk, vicdansızlık, zulüm içinde küfür etmek bir baş kaldırı bir çığlıktır, bir çiçektir.Bazen de olması gerekir.
can-yucel-kufur-etme-diyorlar-600x375.jpg
EUYbhLzXgAIeoiv.jpg
Lütfen forum kurallarını üye olduğunuzda kabul ettiğinizi unutmayınız.Uygunsuz içerik sahipleri yaptırım uygulandığında serzenişte bulunup kişisel üsluplarının ceremesini kimseye yüklemesin, iyi forumlar....
BUtTYDnCQAAOqZV.jpg

Son düzenleme:
KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞUYOR hala değil mi deil mi diye imla bilginizi gösterip KENDİNİZİ ÇOK BİLMİŞ GÖSTERİYORSUNUZ sanırım KÜFÜRLÜ RESİMLERİ PAYLAŞTIĞINIZI SÖYLÜYORUM BEN DE KENDİMİ ÇOK AHLAKLI GÖSTERİYORUM lllüüüütfenen küfürlü,kötü resimli paylaşım yapmayın
sabahtan beri insanlara insanlık dersi vermeye çalışan kişinin bana özelden yazdığını atayım sizeGörüntü 10.08.2024 11.18.jpeg

• Hahaha
Tepkiler: Mehmet Altuğ
Gene bir kifayetsiz muhteris ve iki ayrı hesap kurnazlığı..

Geri