Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Scudo

Picture background

Bianchi dağ bisikletin var, internette bir forumda muhabbet edecek cep telefonu veya bilgisayarın var ama hâlâ aklın yurt dışından parça toplamada, çok şükürsüz bir toplum olduk biz. Bangladeş'te İslamcılar Hinduları sadece inançlarından ötürü direklere bağlayıp dövüyorlar, evlerini yakıyorlar, ülkemizin kıymetini bilelim.
Basit bir hobi için ''hayal'' diye bahsetmeme rağmen şükürsüz yakıştırmasını yaptığınız için çok teşekkür ederim.

İmam-cemaat ilişkisi:

Reyizin verdiği örnek mi desek, kutuplaştırma cümlesi mi desek, aşağılama cümlesi mi desek - her neyse-
onu bile "ölmek" üzerinden vermiş."Yaşatmak" gibi düsturu zaten hiçbir zaman olmadı ki. Çünkü hiç sevmedi. Ağacı sevmedi, hayvanı sevmedi, insanı sevmedi, çocuğu sevmedi. Doğal olarak yaşatma gibi bir derdi olmadı da.

Bianchi dağ bisikletin var, internette bir forumda muhabbet edecek cep telefonu veya bilgisayarın var ama hâlâ aklın yurt dışından parça toplamada, çok şükürsüz bir toplum olduk biz. Bangladeş'te İslamcılar Hinduları sadece inançlarından ötürü direklere bağlayıp dövüyorlar, evlerini yakıyorlar, ülkemizin kıymetini bilelim.
İlk cümle "akp'li taklidi" iken, 2. cümle "chp'li taklidi". Ne yapmaya ne demeye çalıştın anlatsana bi gözünü seveyim. İroni mi yapmaya çalıştın, hangi tarafa yönelik ironi yapmaya çalıştın bi anlat.

• Hahaha
Tepkiler: -Deniz-
Şairin de dediği gibi
"Ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur can da, inci mercan da.. Herkes ayni değil ki azizim, yüzlerce kalbi ziyan edende var Bir kalbi yüzbin defa seven de var..“

Bu da meali diyor ki:" Barbunya pilaki yanında köfte istenmeli; nasılsa kuru fasulye ne pilavsız iyi gitmekte ne de soğansız"

@Can Çelik Gözünü sevem Can, ne anlatmak istediğimi sorup da beni darlama, bilmiyorum. @makaram biliyordur,Kamil'e sor. En son Günün Fotoğrafı konusunda benimle dalga geçmekle meşguldü.

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Hadi gözünüz aydın Instagram açılmış, yaparsa Erdoğan yapar 🤗

denedim açılmadı herhalde su gibi semt, semt veriyorlar :p

21:30'da açılacakmış sıkın dişinizi

sosyal medyanın vanası mı bozuldu acaba açıp kapamaktan, açamıyorlar Instagram'ı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mcanerg
"Ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur can da, inci mercan da.."
@hamlet2006 Türkçe'de "iki nokta" şeklinde bir imla öğesi yoktur.

Herkes ayni değil ki azizim, yüzlerce kalbi ziyan edende var
Dahil anlamına gelen de ayrı yazılır.

Hadi gözünüz aydın Instagram açılmış, yaparsa Erdoğan yapar 🤗
Bir ironi daha. Bu sefer "akp'li taklidi" seçilmiş. Bir sonrakinde "chp'li taklidi" bekliyoruz.

Bir ironi daha. Bu sefer "akp'li taklidi" seçilmiş. Bir sonrakinde "chp'li taklidi" bekliyoruz.
CHP özel isim olduğundan, büyük harfle başlamalısın. Kesme işareti ile ayırdığın - li yapım eki kesme işareti olmadan birleşik yazılmalıydı.
"akp" ye gelince a adaletin kısaltılması. Adalet, bu ülkede en önemsiz şey olduğundan akp küçük harfle başlasa da olur.

aklıma takıldı, pro bisikletçiler yarışırken düzlükte bile başları ve kollarıyla tuttukları ritme ne deniyor 😅

• Beğen
Tepkiler: ali_ihsan21
CHP özel isim olduğundan, büyük harfle başlamalısın. Kesme işareti ile ayırdığın - li yapım eki kesme işareti olmadan birleşik yazılmalıydı.
"akp" ye gelince a adaletin kısaltılması. Adalet, bu ülkede en önemsiz şey olduğundan akp küçük harfle başlasa da olur.
Düzeltiyorum:
Kısaltmalara gelen ekler, yapım eki dahi olsa kesme işareti ile ayrılır.
Doğrusu: CHP'li olmalı idi.
Eğer ki "Cumhuriyet Halk Partili" deseydik buradaki li yapım eki kesme işareti olmadan yazılır.
Sevgili dostumun (@Can Çelik) uyarısıyla revize ettim.
aklıma takıldı, pro bisikletçiler yarışırken düzlükte bile başları ve kollarıyla tuttukları ritme ne deniyor 😅
Kadans, Fransızca'da ritim demektir. (@Cemal Ç. Değil mi Monseur Celik?)
Yaptıklarına kısaca "Kadans Tutturma" denebilir.

Son düzenleme:
Instagram halen açılmadı. Şu 8 günde takip isteği atıp çok beklettim diye isteği geri çeken slavik hanımların vebali reisin üstüne.

Instagram açılmış, değişen bir şey de olmamış şartlarda, e o zaman biz bu nohutu neden yedik

Instagram açılmış, değişen bir şey de olmamış şartlarda, e o zaman biz bu nohutu neden yedik
Hangi hesaptı hatırlamıyorum Serez olabilir bundan sonra PKK ve FETÖ propagandası yapılmayacakmış, önceden oluyor muyduki? Bende Instagram olmadığından bilmiyorum ama youtube'da örneğin o tip kanallara ülkennizden erişim yasak mesajı çıkıyor.

evet Serezmiş

• Beğen
Tepkiler: mcanerg ve Atasoy
Allah'tan hukuk devleti değiliz. Ya hukuk devleti olsaydık da instagram mahkeme kararı ile açılıp kapansaydı. Te pazartesiyi beklerdik. Reyiz, "açın" dedi şakkadanak açıldı. :cool:

Seyis mi?.. O kendi ekürüsine kıyak yapmayı çok iyi bilir...

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Şairin de dediği gibi
"Ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur can da, inci mercan da.. Herkes ayni değil ki azizim, yüzlerce kalbi ziyan edende var Bir kalbi yüzbin defa seven de var..“

Bu da meali diyor ki:" Barbunya pilaki yanında köfte istenmeli; nasılsa kuru fasulye ne pilavsız iyi gitmekte ne de soğansız"

@Can Çelik Gözünü sevem Can, ne anlatmak istediğimi sorup da beni darlama, bilmiyorum. @makaram biliyordur,Kamil'e sor. En son Günün Fotoğrafı konusunda benimle dalga geçmekle meşguldü.

1723322948271.png

Geri