Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

bisikletçide bir iç lastik 60tl olmuş, sorarım tecrübeli abilerime/ablalarıma;
ucuz iç lastik nerden ve nasıl temin ederiz 😅

Lastik ölçüleri nasıl?

ADKcycle N11 ve HB mağazalarında makul fiyatlı Velomann'lar satıyor: (link)
HB'de Spectra gibi hesaplı markalar da var.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo
İyi günler🙌

Abiler yeni başlık açma iznini nasıl alabilirim?

Merhaba
rks rs3 elektrikli bisiklet ile ilgili bir sayfa bulamadım yeni tartışma konusu da açamıyorum
Ayrıca bu bisikletin sele borusu ölçülerine ihtiyacım var

Aliexpress'ten monoblok karbon gidon alınır mı ya. Bir iki tane, çok iyi yorumları olan karbon üreticisi var. BH'ye Çin malı gidonu da yakıştıramıyorum. Gönül isterdi ki Black İnc alalım ama o da 15.000 lira. Kafamda deli sorular :)
Arkaya sele borusu öneriliyorda öne masa yerine ne alınır ki acaba? konik qr flat uyumlu hiç masa yok çünkü gıdon alsak etkisi güzel olur mu acep.

Son düzenleme:
İyi günler🙌

Abiler yeni başlık açma iznini nasıl alabilirim?

Forumda yeterince aktif olunca, sanrıım 50 civarı paylaşımdan sonra konu açılabiliyor ama aslında konu açmak şart değil, her konu için bir başlık bulunabiliyor. Forumda bununla birlikte 1847 mesajım oldu, açtığım konu sayısı 0.

------------------------

Merhaba
rks rs3 elektrikli bisiklet ile ilgili bir sayfa bulamadım yeni tartışma konusu da açamıyorum
Ayrıca bu bisikletin sele borusu ölçülerine ihtiyacım var

Şu konuya yazarsanız konuyu takip edenlerden bilgi gelebilir: Elektrikli bisiklet devri

Arkaya sele borusu öneriliyorda öne masa yerine ne alınır ki acaba? konik qr flat uyumlu hiç masa yok çünkü gıdon alsak etkisi güzel olur mu acep.
Etkisini çok bilmiyorum ama ben görüntüsüne vurgunum. 100 gram kadar da kazancım olur :D

Elektrikli bisiklet devrinde bayağı aradım bulamadım ama haklısın hocam ben başlayabilirim 👍

Kış erken geldi. Fırtınalar kopuyor, şimşek yıldırım karmaşası dönüyor resmen. Birileri Zeus u fena kızdırmış.

O değilde kışın bisiklet sürenler nasıl sürüyor o dondurucu rüzgarlarda?

Kışın gözünü seveyim...Uygun ekipman ve giyim ile mis gibi turluyoruz..
Yıllardır her mevsim pedallarım ama bu yaz kadar rüzgâr ve sıcağı bir arada görmediydim.
Ne yapalım; hem ter bezleri çalışıyor hem de dehidrasyon...
Havlu ile kurulanmak için durmak ve isotonik kullanmak bu mevsime has....

Sanırım alınacaklar listeme birde 35mm 'lik bir jant eklemeliyim. Ne kadar farkı olur ki?

Oyun alacaktım ama param yetersizdi ve indirim bitince hiç bir şey alamadım, bir sonraki indirimi bekleyeceğim :(

Kışın gözünü seveyim...Uygun ekipman ve giyim ile mis gibi turluyoruz..
Yıllardır her mevsim pedallarım ama bu yaz kadar rüzgâr ve sıcağı bir arada görmediydim.
Ne yapalım; hem ter bezleri çalışıyor hem de dehidrasyon...
Havlu ile kurulanmak için durmak ve isotonik kullanmak bu mevsime has....
Ayazda buğday başakları filiz vermişken çok güzel bisiklet sürülüyor.

Havalar çok güzel. Dün 35 idi bugün 32 ye düşmüş üzüldüm. Kışın uzun tur hasta ediyor hem havada erken kararıyo

Hai!
Anjinsan, wakarimasu?
Toronaga sama takai nai tata...

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin

ustaya söyleyelim de bisiklet parcası da yetiştirsin :) :)

Kedi Hamlet kimdir?
-40 yaşında
-Dört yıllık fakülte mezunu. İsteyene gösteririm. Gösteremeyen tanıyorum. :snzdglsn:
-Milletvekili seçilme yeterliliğine sahip
-Adli sicili tertemiz
-Ekonomiden anlayan(Anlamayan birini de biliyorum:ckskc:)

Kedi Hamleti tanıdınız.Verin yetkiyi görün eb*nizi.Tek vaadim bu.

Geri