Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Siz benim yazdığımdan bir şey anladınız mı !!? , yoksa can sıkıntınızı giderme amaçlımı post ?
Yuklemek istediginiz fotograflarin boyutu buyuk oldugu icin yukleyemediginizi belirtmissiniz.
Bende cozum onerisinde bulundum basit bir yontemle, yanlis anlasilacak bir durum yok 🙂

• Beğen
Tepkiler: ugurus
Scudo
Yuklemek istediginiz fotograflarin boyutu buyuk oldugu icin yukleyemediginizi belirtmissiniz.
Bende cozum onerisinde bulundum basit bir yontemle, yanlis anlasilacak bir durum yok 🙂
O" otomatik convert " inizi yine basit bir şekilde anlatabilir misiniz rica etsem .!.

O" otomatik convert " inizi yine basit bir şekilde anlatabilir misiniz rica etsem .!.
Yuklemek istediginiz fotograflari, kendinize whatsapp uzerinden gonderiyor olun. Whatsapp da boyutu dusuyor medyalarin, akabinde galerinizden whatsapp uzerinden gonderdiginiz fotograflari yuklemeyi deneyin, cok daha basit sekilde yukleniyor olacaktir.

Yuklemek istediginiz fotograflari, kendinize whatsapp uzerinden gonderiyor olun. Whatsapp da boyutu dusuyor medyalarin, akabinde galerinizden whatsapp uzerinden gonderdiginiz fotograflari yuklemeyi deneyin, cok daha basit sekilde yukleniyor olacaktir.
Fotoyu WhatsApp ta kendime nasıl göndericem peki ?

Yeni surumlerde kendine gonder cikiyor ama sizde gorunmuyorsa, bir yakininiza gondererek de yapabilirsiniz ayni islemi

Yeni surumlerde kendine gonder cikiyor ama sizde gorunmuyorsa, bir yakininiza gondererek de yapabilirsiniz ayni islemi
ekran görüntüsü ile convert ettim teşekkür ederim 😎👍🚴

Öğleden sonra çıkıp 3 saat kadar dolanmıştım. Eve gelince bir baktım 15 dk'ya yağış gösteriyor. Kendime "iyi la ucuz atlattın" dedim.
Yağar diyordum da böyle yağacağını düşünmüyordum. Genelde buraya yağan yağmur İzmir'de ki ahmak ıslatan gibidir. İnce, az ama sürekli yağar. Az önce İzmir'de patlayan hava gibi yağmur indi.

Yarın -8 derece sabah 9 itibariyle, antrenmana çıkarken ne giysem 1 saatte doncam.. :kötü::kötü:

Ben fotoyu açıp ekran görüntüsü alıyorum. İstenmeyen yerleri sonrasında kırpıyorum. Boyutu foruma uygun olmuş oluyor.

• Beğen
Tepkiler: altur
Bugün Cimbomum net bir galibiyet almış .
Hollanda daki yeğenim bisikletim için sipariş verdiğim parçaları getirmiş . Elhamdülillah bugün çocuklar gibi mutluyum

• Beğen
Tepkiler: specific
Yıllardır eve gelmeden önce okuldan çıkınca vs marketlere girip çıkardım. Kipa Migros tansaş vs . Öyle böyle bir sürü şey alıp çıkardım. Ellerim kopardı , parmaklarımı torbalar mosmor yapardı . Aldığım şeyler hem kaliteli hem hesaplı indirimli olurdu . Harcadığım para ise normaldi Hiç pahalı demezdim. Ve hep alacak birşey kesin çıkardı . Buna Boyner vs de dahil aslında . Son 3-4 senedir özellikle pandemiden sonra bu market ve avm girme çıkma olayı azaldı. Yazın çok az gittim olduğum yerlerdeki Migros ve carfur. Küçüktü .

neyse 2-3 gün önce girip bakayım dedim Migros ve Carrefour var en kocaman , ikisine de girdim. Fiyatlar roket 🚀 gibi fırlamış , indirime giren ürün diye birşey yok , indirim dedikleri de normal fiyatı zaten. Normal fiyatı olanlarda uçuk .

paketler gramajlar küçülmüş , kaliteleri , vs azaltılmış ama fiyatlar uçmuş fırlamış . 1 hafta önceki fiyatlara göre geçen ayki fiyatlara göre bile çok fark var. Hadi yaz ortası yaz sonu. Geçen seneyi falan geçtim .

• Üzgün
Tepkiler: Cemal Ç.
ARANIZDA; ÜLKER çikolatalı gofret seven var mı?

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
  • Hahaha
Tepkiler: oscak41
Ayşe'nin parayı Fatma almış, Ahmet de gelmiş hepsine çökmüş ya la.

Edit büdüt. Ben gariban bir kediyim. Benim param da yok. Donum kimdeyse getirsin ulen.

1673591799906.png

dün youtubedan bu bildirim gelmiş. telegramdan yazdım fakat fatih abi ile alakası yok anladığım kadarıyla. dolandırıcılık resmen. kendisine de stravadan yazdım ama dönüş yapar umarım. hacklenmiş de olabilir.

1673591921357.png

Kendisine direk ulaşabilen biri varsa bilgi verse iyi olur sanırım. Forumda nereye yazacağımı da bilemedim.

Edit. Stravan yazdım dönüş yaptı. İlgili hesabı youtubedan engellemiş.

Son düzenleme:
Geri