Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

@Serkan Mıstınoğlu normal gözlüklerde de işe yarıyor mu bu yöntem :ssrtcbya:
bazen yapıyorum ama hiç buna dikkat etmedim :D
bu gözlükler ilgimi çekti.

Scudo
siz yüzme gözlükleri bölümüne bakıyorsunuz :)

(link)

bisiklet gözlükleri burada

• Beğen
Tepkiler: Murat B.
@Yağız Gökmen mtb bölümünden bulamayınca aramaya google yazdım. bunları bulamamıştım saol :kedicik:

@Edip Dinçer
gerçekten işe yarayan bişeyse banada şart.. kışın bandanayı burnumun üstüne aldığımda gözlük buğulanıyor hemen nefesten

• Beğen
Tepkiler: Yağız Gökmen
Bunlar yüzme için zaten, Triatloncular için koymuşlar :)

Ayrıca, ismi ne kadar garip olsa da, "Cat Crap" denilen bir ürün var. Buğuyu tamamen kesiyormuş gözlüklerde.
Bir ara alıp deneyeceğim;

http://cdn.daddiesboardshop.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/a/cat-crap-anti-fog-lens-cleaner.1435101992.jpg

@chnkrmz
Go pronun kitapçığında bile yazıyor abi sen ne diyorsun :D

@Yusuf !!WOW!! gopromuz yok bizim :snzdglsn: ama şayomi yi miz var :D
ozaman kameranın su kabına da yapayım.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!
spd pedallarımı bugün kargodan aldım ayakkabım olmamasına rağmen bisiklette nasıl duracak diye merak ettim zor bela pedalın tekini çıkardım baktım zor çıkıyo birini takıp bakayım dedim spd pedalı takamadım kendi pedalını takayım dedim bari onu da takamadım boşa dönüyo vidayı kapmıyo bi inceliği mi var

@Ulaş Çavuşoğlu bi bak

@Anonim yardım

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu
@m.klcts 6 no alyan anahtarla takıcaksın youtube a '' how to remove and replace pedals Gcn'' yazarsan çok güzel anlatıyolar göstererek kanalıda takip et global cycling network

Sağ sol yönlerine dikkat ediyorsunuz değil mi pedalların.

• Beğen
Tepkiler: m.klcts
@m.klcts bilemiyorum bikaç video daha izleyin olur belki :D yada bi bisikletçiye gidin bu arada hayırlı olsun pedallar :)

• Beğen
@Ulaş Çavuşoğlu saol ama pedallar sinir etti beni:mad: kendi pedalı da takılmıyo en sonunda bisikleti aşşağı atıcam :acpsnr:

@m.klcts aman o lazım atma :D yarın tut bisikletçinin yolunu 5 lira ver takıyolar ben 5 liraya söktürdüm eskisini taktı yenisini

• Beğen
Yürüyerek git :D

anlatmaya çalışıyım takmayı o ucunu kolun deliğine sok pedalın dönmesini sağlayan parçayı elinle sabitle deliğin arkasında 6 no alyanı sok döndürmeye başla olur sanırım

Anlatamadım pek ama aklında bişeyler oluşur belki

• Beğen
Ters yöne çevirmeyi denediniz mi? Pedallar farklı yönlere dönerek takılır. İkisi de aynı yöne döndürülerek takılmaz.

• Beğen
Elinizde tuttuğunuz sol pedal.
Fotoğraflardan anlaşılmıyor. Sol kola mı takılı? Öyleyse bir yanlışlık yok.

Geri