Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Harun dostum, senden SÜPER bir öğretmen olur .
inşallah olur, öğrencileirn senin gibi öğretmenlere çok ihtiyacı var diye düşünüyorum.
Bu arada konu da TAYT tan nerelere geldi :)):)

Scudo
Şu kılık kıyafet konularından birinde de saçma sapan polemiklere girilmese ne güzel olacak. Sevmezsin, yapmazsın eyvallah kimse bişey diyemez sana. Bu senin hayatın istediğin gibi yaşarsın. Ama aynı şeyi senin de yapıp kimseye karışmamam gerek hepsi bu. Ayda bir bu tarz bi konu açılmazsa forum rahat etmiyor:D

@alper 76 sagol abi. Bir gun o da olur insallah. Tayt diyorduk degil mi :) konuyu perisan ettim abi.
Jelli tayt tavsiyesi alalim

Bilen yazsın abi, ben Merslin cycles ile chain reaction u kıyasladım aynı malda 10TL farkediyor. MERLIN den almak lazım. Jelliye giremeyeceğim pahalı gibi ama eminim diğerinden çok daha rahattır.

Biraz önce bunu aldım, genel yorumlar funkier in çok iyi olduğu yönündeydi. İlk defa MERLIN den alışveriş yapıyorum kullandıkça göreceğiz. Fiyat TR dekilere kıyasla çok iyi gibi. Bizde malesf ürün açıklamaları da yetersiz. Yanında schwalbe iç lastik de aldım 15TL ye TR de 20 civarıydı.
(link)

Uygun fiyatlı ve kaliteli kask arayan arkadaşlarım için kaçırmamaları gereken bir fırsat. bir göz atın derim.

(link)

Arkadaşlar merhaba .

Konuyu tekrar hortlatayım :) . Artık kask almayı düşünüyorum uzun süredir bisiklet kullanıyorum ama aradığım kask modelini bulamadım ülkede aslında var ama biraz tuzlu . Gerçi kamera takmak için kullanıcam kaskı ama amazonda 11 dolar kargo ile 100 liraya çıkıyor bu ürün . Tavsiyeleriniz varmıdır ?

Dosyalar

• 71WVxkUYNZL._SL1500_.jpg
    71WVxkUYNZL._SL1500_.jpg
    28,7 KB · Okunma: 28
  • 91h7ufplwyL._SL1500_.jpg
    91h7ufplwyL._SL1500_.jpg
    49,8 KB · Okunma: 24
  • 91mE630l28L._SL1500_.jpg
    91mE630l28L._SL1500_.jpg
    124,9 KB · Okunma: 28
@samet akkaya bu kasklar daha çok paten için kullanılıyor, bisiklet için biraz ağır ve en önemlisi havalandırmaları yetersiz. Çok terletir, bilginiz olsun.

@Kazuya Çok teşekkürler görüşleriniz için ama estetik olarak da güzel bir kask bulabilmiş değilim . Şehir tarzında bir bisiklet kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Kazuya
@samet akkaya

bütçe uygun ise brooks kasklarına bakabilirsisiniz

http://blog.gessato.com/wp-content/uploads/2014/09/collapsible_bicycle_helmet_brooks_carrera_2.jpg

@Kazuya

geçenlerde ben bisikletevim de 300 tl ye görmüştüm bilginize :)

• Beğen
Tepkiler: Kazuya
@Yağız Gökmen ben burda görmüştüm ama erdoğanlar biraz pahalı oluyor genelde,

yol bisikletine geçince bu sevdadan da vazgeçtik:)

• Beğen
Tepkiler: Yağız Gökmen
@Yağız Gökmen Teşekkürler ama " Brooks " beni üzer :( Aslında amacım sadece 2 kamera monte etmek kask kullanmayı pek sevemiyorum alışamadım bir türlü :(

@samet akkaya

anladım çokta ucuz birşey almayın geçen kask alana kadar idareten evdeki sedona kaskı kullanayım dedim daha 2 inci kullanmam öyle eski değil yani gidona takmıştım kaydı ve düştü kaskın son hali ektedir :)
12305570_10206710901704808_2105162922_n.jpg

Sanırım 50 - 60 lira arası satılıyor bu kasklar daha yukarı çıkmam gerekse fiyatda ozaman :/

Ben abus hyban aldım. Yolda bakalım. Nasıl çıkacak. Alman kalitesi.

Poc, Kask, Rudy Project.[emoji41]

kask diyorsan KASK alacaksın :D

http://shop.bisikletgezgini.com/wp-content/uploads/2015/06/140901-1238-mojito_2015.jpg

Geri