Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Hort! Arkadaşlar merhaba.Ben'de Rockbros gözlük var.Ancak kaskımdan dolayı takamıyorum, gözlüğün arkası kaskın arka sıkma yerine değiyor.Kaskın tasarımı hatalı olacağını düşünmüyorum markası Rudy sonuçta.Gözlük sıkıntılı muhtemelen.Gözlük almam gerek ve BBB markasının bir gözlüğüne karar verdim.Yani kesinlikle daha kaliteli olacağını biliyorum ancak aynı sorunu yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum.Ne dersiniz? Kaskın ipleri çok bol kalıyor ayarlayamadım hala.Onları da ayarlayacağım önce.Mesela şu fotoğraftaki durmuyor bende.Ben de kulağıma kadar iniyor kask.

1237284950833-1llscg4wxccw2-700-80.jpg 1237284950833-1llscg4wxccw2-700-80.jpg GetImage.jpg gözlük bu kaskım da bunun farklı rengi

Scudo
@Ozan Duran evet sola takılı ama siyah kısmı arkaya mı denk gelicek ben öne denk gelicek zannediyordum

Ters takıp aynakol krankındaki klavuzları eritmişsin.Sanayide 5 liraya klavuz çektir.Sonra işin ehli birine ver derim.

@Erkin Kalender ilk çıkarttığımda diğer türlü denedim olmadı sonra diğer pedalı denedim hemen oldu zorlama olmadı

@Erkin Kalender tamamdır 1-2 videoya baktım doğru takmışım

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu
decathlon 900 taytını 2 saatlik bir turda kullanma fırsatım oldu. 2 saat taytın asıl performansını ölçmek için yeterli değil ama şimdilik buna vakit ayırabildim. 2 saat sonunda hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana. çinli taytlar yarım saat sonra sele acısını hissettiriyordu.seleminde 5 yıllık cok yogun kullanılmış ucuz bir sele olduğunuda göz önünde bulundurarak söylüyorum, bence ürün bu fiyata göre çok güzel. düşünen arkadaşlar olursa tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: ersinkyrk
@alper 76 abi bu brooks totonun seklini aliyormus. O yuzden rahat ve pahaliymis. Bir de kremi varmış. Onu da almak gerekiyormuş. Doğrumudur bilemiyorum

@katran Haruncuğum Brooks B17 sele için öyle diyorlar yaklaşık 1000 km sonra şekil alıyor vs ve genel memnun. Ama Yol biiskletine uygun değil B17 çünkü öne doğru kayıyorsun ve takımlar arada sıkışıyor.

Benim yukarı koydugum ise C17 falan, yani brooks un yol biiskleti için kullanılan modeli. Bu nasıldır? kullanan varmıdır? diye düşündüm ama cevap gelmedi, bir süredir tayt bakıyorum çünkü acaba taytsız yol bisikleti kullanamayacak mıyım diye bir düşüncem var ama sanırm olmayacak gibi.
C17 için cevap da gelmedi kullananlar görmedi herhalde.

• Beğen
Tepkiler: brnalkn
@katran Ben brooks kullanıyorum aşağı yukarı 2 aydır fakat hala şekil alma aşamasında olduğu için biraz acıtıyor :) Gerçi benimki tur bisikleti yol değil, yol bisikletlerine biraz daha dar olanları var onlardan almak lazım... :)

@katran Ben de aynı şeyi söylemiştim daha önce :):) Brooks mu şekil alıyor yoksa bizimtotoş mu sonunda pes edip o şekli alıyor acaba diye..:)

Harun dostum,
(link)
şöyle bir tayt buldum araştırdım abiler baya iyi diyorlar markası için. Sanırım alacağım düşünebilirisn. TR deki markalıların fiyatları çok uçuk

@alper 76 abi bazı sebeplerden yaza kadar ara verecem galiba bisiklete. kariyer ve çocuğa odaklanacam bu ara. tayt şekil duruyor bu arada. getirtme de sıkıntı olmaz inşallah

Bakacağız artık, ben aliexp den amıştım her aldıgım şey minnacık gelince taytı L istedim şimdi içinde geziyorum. Daraltmak da pek mümkün değil, bunu araştırdım alacağım inş.

@katran İhtiyaç varsa bence kaçırma çok araştırdım bunların jellileri varmış en iyisi onlar gibi ama güç yetmiyor kardşeim 175 e falan geliyor alet.
Bir tayta o kadar verilir mi? verilir çünkü bendeki 1 saat sonra yok oluyor abi, sanki bir şe yyok altımda...
ben de tezle boğuşmalıyım şu sıralar da forumdan kopamıyorum ancak kopmam lazım

bir kaç tane ataım incele
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
sorum funkier e iyi dediler, specialized e zaten laf yok...

@alper 76 uzun yol yapıyorsan sana şart abi. Ben de yazın başına doğru alırım herhalde. Ankaraya yolum düşer decathlona da bakarım. Olmazsa da bendeki jel koltık kılıfıyla devam. Bu arada tez derken abi ? Bölüm ne

Harun dostum Allah bağışlasın unuttum kusurabakma. Allah analı babalı büyütsün kardeşim
Müzik eğitimi, konyada yüksek lisans var, tez aşamasındayım bitmedi bir türlü.

@alper 76 sağol abi cümlemizin inşallah. 10 parmak 10 marifet galiba. Hiç bir konuda yeteneği olmayan biri olarak seni ve senin gibileri takdir ediyorum :)

bU arada aynı fiyata gelir bence bunların içinden düzgün bir tane kaliteli al, tamamdır diye düşünüyorum

@katran Abi estağfirullah ne yaptın yahu ? sağolasınişimi ve öğrencilerimi seviyorum o kadar...akademik eğiitmde de aradığımı bulamadım diyebilirim...Müzik yapmak daha güzel, daha öğrenecek çok şey var

@alper 76 hayalimdeki meslek öğretmenlik abi. çocukların samimiyetine güveniyorum. pdr öğretmeni olmak istiyorum. nasip olur mu bilemem ama biraz karamsarlık var.

Tez 'inide tez zamanda bitirirsin inşallah :)

Geri