Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

@Kemal Özen Vaktiniz varsa magene hız, nabız ve kadans sensörlerini alın sonrada ant+ veya bluetooth uyumlu bütün cihazlarda kullanın.

Scudo
wahoonun bluetooth hız ve kadans sensörlerini düşünmüştüm açıkçası, apple watch ile de bağlanırlar bluetooth üzerinden,
eski garminlerimden kalma usb ant+ bilgisayar bağlantısı vardı ama apple watch ant ile haberleşmiyor sanırım o yüzden bluettothlu bir set almam gerekiyor
Amazon eskiden yolluyordu artık bulamıyorum gönderen satıcı türkiyeye

• Beğen
Tepkiler: ozanozan
wahoonun bluetooth hız ve kadans sensörlerini düşünmüştüm açıkçası, apple watch ile de bağlanırlar bluetooth üzerinden,
eski garminlerimden kalma usb ant+ bilgisayar bağlantısı vardı ama apple watch ant ile haberleşmiyor sanırım o yüzden bluettothlu bir set almam gerekiyor
Amazon eskiden yolluyordu artık bulamıyorum gönderen satıcı türkiyeye
sensorler gumrukte bekliyor su an, gelince sitemizde bulabilirsiniz

Bende ayın 3 ünde sipariş ettim Elite alone home traineri ama hala kargoya vermediler bekliyorum kara kara . İnşallah hafta sonuna gelmiş olur.

@amd
ant+ olmadan telefon üzerinden zwift'i sorunsuz çalıştırdık ancak my e training'in 12 aylık ücretsiz kullanım uygulamasını çalıştıramadık, bilginiz var mı?

@amd
ant+ olmadan telefon üzerinden zwift'i sorunsuz çalıştırdık ancak my e training'in 12 aylık ücretsiz kullanım uygulamasını çalıştıramadık, bilginiz var mı?

Uygulamaya trainer kutudan çıkan kağıttaki kodu girince 12 ay üyeliği aktif hale getiriyor. Zwift'teki gibi sensör ayarlarını yapamıyorum. Her defasında sorun çıkarıyor. Bluetooth ve ant+, her ikisini de denedim ancak bağlantıyı görmüyor. Zwift her türlü işimi gördüğü için kullanma ihtiyacı duymadım açıkçası, sonrasında da pek fazla sorgulamadım.

Evet Zwift varken ihtiyaç duyulmuyor da, üye olmadık hemde bizim PC de muhtemelen ekran kartı Zwifti kaldıramadıgı icin telefonla Zwiftin denemesiyle idare etmek durumunda kalıyoruz. Bu kadar maliyet üstlenmişken dolar düşene kadar bedava gelen programla idare edelim dedik, oda olmadı..😀

Decatlondan son inride ı aldım stokta bi an görüp.şimdi ikinci sensörü bulmam lazım. elinde fazla hız kadans sensörü olan var mıdır. Ve trainer lastiği arıyorum..

Son düzenleme:
Evet ya bi diğer konu da zwift ... Açıkcası ben şimdi Zwifte o kadar para vermek istemiyorum. ben mi yanlış biliyorum , 100 TL gibi bir parayı her ay zwift e vermek bana saçma geliyor onun yerine ücretsiz uygulama kullanmayı düşünüyorum. tabi öneren arkadaşları dikkate alabilirim. Elite Alone Home trainer da Telefona yada Bilgisayarda sorun yaşıyormusunuz.

• Beğen
Tepkiler: Serrchi
İos üstünden 45 tl ücreti var. Enpara kullanıyorsanız bir kısmı da iade geliyor.

• Muhteşem
Tepkiler: Bymacman
@özgür duygu o zaman apple bi tlf üzerinden üyeliği alıp sonra kendi android telefonuma tabletime yada pc kurup çalıştırabilirim demi. bir de en para nın ne kadar bi artısı var , bende yok en para ama değecekse hesap açarım zaten internet üzerinden açıyoruz sanırım.

@özgür duygu o zaman apple bi tlf üzerinden üyeliği alıp sonra kendi android telefonuma tabletime yada pc kurup çalıştırabilirim demi. bir de en para nın ne kadar bi artısı var , bende yok en para ama değecekse hesap açarım zaten internet üzerinden açıyoruz sanırım.

Henüz denemedim ama bence olması lazım netflix oluyordu. Aylık 15 tl civarı olmalı.

Decathlon'dan btwin inride 500 2 nisanda sipariş verdim 9 nisanda geldi. Bu aralar decathlon az eleman çalıştırdığı için siparişin kargoya verme süresi artmış.

3 Gün önce Tacx Flow Smart alarak bende trainer kullanımına başladım. Michelin Pro 4 Endurance model lastiklerle kullanmama rağmen oldukça sessiz bir kullanımı var. Ayrıca Ios uygulamasıyla ant+ adaptörü olmadan da rahatlıkla zwift sürüşü yapabiliyorum bluetooth üzerinden. Aynı ürünü almayı düşünenler için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Merhaba,
flow smart kalibrasyonda problem yaşadınız mı?
Tüm herşeyi uygulamama rağmen hala To Loose uyarısı alıyorum.
O kadar çok sıktım ki tekerin bol kalma ihtimali de yok.
Normal 4000sII lastıkle kullanıyorum , acaba trainer lastiğiyle kullansan problem düzelir mi

Geri