Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Xiaomi Amazfit Pace Smartwatch GPS'li Akıllı Sporcu Saati

@YutupAdam

Cycling mode'da nabızı sürekli ekranda gösteriyor olması lazım. Sanırım veri hanesi sayısını 4'ten 6'ya çıkartınca geliyordu ekrana. Şu an saat evde, şarjda, gidince bi bakarım yine.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Scudo
@YutupAdamSaati 6 bolmeli ekran seklinde kullaniyorum bisiklet modunda ve ekranda hareket halindeyken anlik olarak nabiz degerim gozukuyor , hatta sadece nabiz bazli antrenman yapacaksam yan ekrana gecip sadece nabzin buyuk puntoyla gozukmesini saglayabiliyorum , bende decathlonda satilan nabiz bandi var herhangi bir bluetooth nabiz bandinin sorun cikartacagini sanmiyorum

@furkanbr

bak bunu bilmyiordum ne iyi oldu bunu söylemen. Çok teşekkür ederim.

Guncelleme sonrasi sadece bende mi altitude, yukseklik sorunu var? Yoksa bu ozellik bozuldu mu? Screenshot_20180821-112800.png

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL
@sedat3133 Aynen kardeşim. Rakım ölçümü yanlış ve ya hiç başlamıyor.
2.8.0.5 ile resmen alt üst oldu bu ölçüm. Aynı zamanda nabız ölçümü de yanlış.
Örneğin inişlerde nabız 90 iken 140-150 lerde olduğu anlar çok.
Xda da bu konu açılmış, yani hemen hemen herkeste wos2 ile birlikte bu ölçümler hatalı.
Eski sürümlerde de bazen hatalı ölçümler oluyordu ama nadir ve daha düşük sapmalardı. Öneri olarak wos2 ile gelen uyarıları cycling mod vs de kapatmak gerektiği söylenmiş. Denemedim şu anda şehir dışında olduğumdan.
Siz deneyip burada bilgilendirebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: sedat3133
"Öneri olarak wos2 ile gelen uyarıları cycling mod vs de kapatmak gerektiği söylenmiş" yazmışsın, her km yada 10dakikada gelen uyarıları mı kapatmak gerekiyor?
Nabız ölçümünün daha verimli olabilmesi için cihazı ucak moduna alıyorum.Bu güncellemede spor aktivitesi içindeyken dışarıdan gelen arama, mesaj vb. şeylerde gps'i kaybetme durumu yaşanıyor ve aktivite bilgileri sıfırlanıyor.

Yeni güncelleme gelsede bu sorunlardan kurtulsak

@sedat3133

Aynen ulaşılan süre ve ya km uyarılarının saatte rakım vs gibi sorunlara yol alabildiğini iddia etmiş. Dediğim gibi deneme fırsatım olmadı...
Amazfit Pace - GPS Altitude data missing[/QUOTE

(link)

Arkadaşlar nabız geçmişini nasıl silebilirim başkasınınkini de ölmüştüm karışmasını istemiyorum tamamen nasıl silebilirim?
15359872253661763229609.jpg

• Beğen
Tepkiler: Işıklar Gazisi
Arkadaşlar bisiklet aktivitesinde sürüş esnasında durunca/mola verince "auto pause" özelliği nasıl aktif ediliyor. Saati yeni aldım, bugün bisiklette denedim durunca süre devam ediyor aynı anda ortalama hız düşüyor

@alikymk Cycling bisiklet aktivitesine gir + Settings + More Settings + Auto Pause secenegini göreceksin burada ben 3km/s altına düşünce otomatik durdurmayı calıştırmayı seçtim. Auto pause 'off' var da 'on' yok illaki km/s secmelisiniz.

@sedat3133 cevabınız için teşekkür ederim. Dediğiniz menü kısmında "standing still" diye bir seçenek var onu seçtim, o tam olarak durulduğunda otomatik olarak duruyor anladığım kadarıyla.

Maalesef 2.8.0.5 i kullandıkça ne kadar çok hatalı olduğunu gördüm. Bir çok kişi de (xda sitesinde) bu durumdan muzdarip.
Yapılan geri bildirimler sonucu yeni sürüm üzerinde çalışıyorlarmış. Birisi şöyle bir not paylaşmış.attachment.jpeg

Güncelleme (2.8.1.0) geldi. Yükledim ama aktivite yapmadım henüz.
Fakat adım sayma konusunda yine yetersiz gibi.
Denedikçe sürümün olumlu\olumsuz yanlarını paylaşırım...

@Ahmet TOPAL hocam ben kontrol ettiğim son sürümü kullanıyorsunuz yazıyor nasıl güncellediniz acaba

Bisiklet modunda nabız ölçümü iyiydi ama yürümede çok düşük gösteriyordu. Gördüğüm kadarıyla onu da düzeltmişler.

@Yagizz2

Uygulamada senkronize edince otomatik olarak "güncelleme var, uygulayayım mı?" kutucuğu çıkmıştı..

• Beğen
Tepkiler: FoldingRider
@cem_filiz

Merhabalar saatin şarj performansında düşüklük oldu mu sizlerde Benim saat ilk aldığımda 3 gün giderdi şimdi örneğin akşam koşayım saati çıkarıp bıraktığımda öbür gün şarjın bittiğini görüyorum saati alalı 6 ay kadar olmuştur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@cem_filiz yok hocam ios benimk i şu şekilde yapıyorum sol üst köşlede connected var saat menüsünü açıyor giriyorum oraya burada da ( ... More ) yaza nkısım var buraya da girince ( Watch system update ) var buna basıyorum Last version yazıyor
mevcutr sürüm de 2.8.0.5

@Yagizz2
Doğrudan saatten deneyin. Ayarlardan update yazan kısımdan...

Arkadaşlar bu konudaki saat verdiğim linkteki mi yoksa başka model mi,

(link)

Geri