Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Xiaomi Amazfit Pace Smartwatch GPS'li Akıllı Sporcu Saati

@Yagizz2
Aman ha iğneyi çok batırmayın...
Üfleyerek halledin...

Scudo
@Ahmet TOPAL
hala aynı pusuldan değerleri aldırıp bisiklet etkinliğine başlıyorum ama hep aynı değer hiç alçalıp yükselmiyor :(

@Yagizz2
Önceki sürümde çalışıyor muydu? Olmadı unpair yapsanız?

@Ahmet TOPAL
önceki 4 veya 5 sürüm önce muazzamdı ama malesef sonraki güncellemelerde düzelmedi.

dün yeni cihazıma bağladım unpair ederek hala aynı sizlerin cihazı düzeldimi peki ?

Edit: 186892186893186894

Altitude 0 bile değil ?186895

186896

Elev. gain 0 değişmiyor hiç indim mi çıktım mı belli değil nasıl çözücem bunu ya

Hocam bilemiyorum. Bende çok şükür çalışıyor. Bazen sapıtıyor -150m vs yükseklik gösterdiği oluyor. Nadirende herhangibir rakımda takılı kalıyor.
Genelde+- %10-15 hatalı ölçüyor.
Ama buda anladığım kadarıyla bütün cihazlarda 3 aşağı 5 yukarı böyle.
Dediğim gibi strava kullanıyorsanız verilerinizi oradan düzeltebilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Arkadaşlar merhaba.
Az önce bir mesaj aldım. Mesaj şöyle. "forumda 13 18 yaş arası yüzlerce kullanıcı var, bilginize. Sadece hem cinsleriniz yok kullandığınız dile dikkat ediniz."

Gayet düzgün ve cinsiyetçi olmayan bir soru sormuştum. Neden mesajım silindi anlamadım. Şimdi sorumu bir daha soruyorum.
Bir yanlışlık oldu galiba.

Sorum şöyleydi :

Amazfit saatimle bugün önemli bir sürüş yaptım. Ancak saat ile telefon bağlantısı kesildi. Şimdi yeniden bağlanmıyor. Sürüşü stravaya nasıl aktarabilirim?
Ya da saatteki dataları kaybetmeden telefonu yeniden nasıl bağlarım?

İçindeki bilgileri "silmeden" yerine başka bir kelime kullanılmıştı. Moderasyon da uyarı ve düzeltmeyi yapmış.

• Beğen
Tepkiler: asibol
@ndhakara
Teşekkürler bilgi için. İyi ki postu yok etmişler. Malum akıllı telefon ile yazdığımdan öyle düzeltti herhalde. Neyse ki yeni mesajımda "dataları kaybetmeden" yazmışım.

Eskiden saati ben de kullanıyordum ama hatırlamaya çalışsam da emin olamadım. Hem saati hem de telefonu baştan başlat. Ama eşleştirmeyi uygulamadan uygulamadan kaldırma çünkü bilgi sıfırlanır. Pc uygulaması var mıydı?

@ndhakara

Hocam alıntı veya bahset kullanmadığından tesadüfen ve yeni gördüm.
Hallettim bu arada.
Şöyle: Saatte Activity altında "export" var. Sürüşün Gpx dosyasını saatin hafızasına kaydediyor. Usb ile pc'ye bağlanıp dosyayı (sürüş kaydını) Strava'ya yükleyebiliyorsun.
Sonra saati fabrika ayarlarına döndürdüm. Barcode ile yeniden eşleştirdim.

Artık şarjım 30 saat anca yetiyor oldu. Şarjı 4-5-6 gün giderken Bir günde bu hale geldi. Benim gibi olanınız var mı acaba ??

@sedat3133 Aynı problemi yaşamayan yok gibi. Saatin sol tarafında yer alan barometre vs için olan delikten giren nem/su oksitlenme ye, bu da kısa devreye neden oluyor.
(Bundan sonrası size kalmış)
Ben sirke ile burayı temizleyip, kurutarak sorunu çözdüm. Şuanda 6-7 gün (aktivite yapmıyorum) gidiyor şarjı...

Herkese merhaba,
Saatle alakalı bir hayli konuşma dönmüş, benim saatin bisiklet ya da koşu ile kullanımından alakasız bir sorum olacak.
2 gün öncesine kadar bildirimleri ve arayan bilgisini gördüğüm saatimde dün önce bildirimleri almamaya başladım. Uygulamayı kaldırıp tekrardan kurduğumda bu sefer bildirimleri almaya ancak arayan bilgisini görememeye başladım.
"Bilinmeyen" yazıyor ekranda. Sizce bunun nedeni ne olabilir, benzer bir durum deneyimleyen oldu mu? Teşekkürler.

Bu saatin pili artık dayanmıyor. Yarım günde bitiveriyor. Pil değiştirmek için nereye götürmeliyim

Farklı kordon nerden bulabilirim ya? Aliexpress hariç..

@sedat3133 Aynı problemi yaşamayan yok gibi. Saatin sol tarafında yer alan barometre vs için olan delikten giren nem/su oksitlenme ye, bu da kısa devreye neden oluyor.
(Bundan sonrası size kalmış)
Ben sirke ile burayı temizleyip, kurutarak sorunu çözdüm. Şuanda 6-7 gün (aktivite yapmıyorum) gidiyor şarjı..
Altı yedi gün iyi bir süre.Ben Samsung Galaxy watch active kullanıyorum 2 gün anca gidiyor :(

@asibol Elektronik tamircileri hallederler ama öncesinde pili tedarik etmeniz gerekli. Onların elinde olacağını sanmıyorum.
@Alion Eğer geçmişe yönelik çok kaydınız yoksa saati reboot yapabilirsiniz o zaman düzelecektir büyük ihtimalle. Programı kaldırıp yüklediğinizde bildirim ayarları değişmiş olabilir mi? Oradan telefon ve rehbere izin vermeniz gerekebilir.
Eşimde pace bende stratos pace var eşim pek aktivite yapmıyor şuanda 6. günde ve sarjı %30 seviyelerinde 7-8 günü rahat çıkartır. Ben aktif bir şekilde kullanıyorum eğer yüzme-koşu-yürüyüş-bisiklet aktivitelerinden yaklaşık 3-4 saatlik bir aktivite yaparsam 2 gün gidiyor. Eğer yapmazsam 4-5 günü zorluyor. Ekran parlaklığı auto da, kalp ritmini herzaman ölçtürmüyorum o bölümüde kapattım. Özellikle bluetooth kulaklık yada nabız sensörü bağladığınızda ancak 8-9 saatlik bir koşuyu çıkartabilirsiniz yada bisiklet turunu.
@Aazam (link) (link) 22 mm kayışların hepsi uyacaktır. Ayrıca stratos ve pace kayışları birbirine uyumludur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Özcan
arkadaşlar merhabalar, amazfit pace üzerine açılmış bir sayfa olduğu için ürün ile ilgili kulnamım deneyimleri nasıl barometre olmaması strava da felan sorun oluşturuyormu aranızda amazfit verge lite kullanan varmı bisiklet kullanımı için uygun mudur acaba

@anilac amazfit pace de barometre var.
Fakat size hiçbir amazfit ürünü almanızı tavsiye etmem. Adamların mantığı ucuz ürün çıkarıp para kazanmak. Çıkardıkları ürünün arkasında durmuyorlar!
Pace kullanıyorum 3-4 defa güncelleme aldı hepsinde de daha kötü oldu saat. Örneğin nabız sensörü...
Kısaca biraz daha para verip bu işi yapan firmalardan almak en mantıklısı 👍

@anilac amazfit pace de barometre var.
Fakat size hiçbir amazfit ürünü almanızı tavsiye etmem. Adamların mantığı ucuz ürün çıkarıp para kazanmak. Çıkardıkları ürünün arkasında durmuyorlar!
Pace kullanıyorum 3-4 defa güncelleme aldı hepsinde de daha kötü oldu saat. Örneğin nabız sensörü...
Kısaca biraz daha para verip bu işi yapan firmalardan almak en mantıklısı 👍
Yorumunuz için teşekkür ederim. Günlük hayatta da nabız kontrolü felan yapmak istiyordum bu sebeple araştırma içindeyim çok kararsiz kaldım ne yapsam bilemedim. Bana önerebileceginiz bir ürün var mı.

Geri